Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 14.03.17 22:49:55  |  (20.195.245) | Andrej Babiš   Jak to bylo
Moje žena, co není moje žena, mi řekla, ať jdu koupit rohlíky. Tak jsem šel a cestou mi došlo, že na ně nemám peníze. Přišel jsem do krámu a tam jsem si půjčil sto korun a koupil jsem si tam ty rohlíky za dvacet korun. Kde jsem vzal těch dvacet korun se mne neptejte, za to může Kalousek, symbol korupce, už v roce 1993. Cestou domů jsem tu vypůjčenou stovku hodil do své prázdné poštovní schránky. Tu jsem pak sám od sebe koupil za deset tisíc. Kde jsem vzal deset tisíc se mne neptejte, do toho Vám nic není, já jen vlastním, nepodnikám. Rohlíky, schránku a tři miliardy jsem kvůli Kalouskovi teď musel napsat na svoji ženu, co není moje žena. Ale pan prezident už podal ústavní stížnost. Moje žena, zatímco jsem byl pro rohlíky, tak získala dotaci na koupi pekárny, dal jsem ji dětem, děti ji daly mně. Za těch 10 tisíc, co jsem koupil vlastní poštovní schránku se stokorunou uvnitř, jsem pak koupil svoje vlastní akcie. Stálo to dvě miliardy, možná tři, já peníze nepočítám. A teď už je to objasněné, za všechno může Kalousek a zavřete toho pekaře, protože mi nedal účtenku na rohlíky a těch sto korun si od něho v roce 2013 půjčil Kalousek.
icon | 15.03.17 08:34:56  |  (0.78.70) | Lort   Babiška
A dál?
icon | 15.03.17 10:22:58  |  (9.153.103) | kamil trojan   andreji
Přesně tak to bylo, Všici kradnů, jenom já čerpám dotace na koblihy pro vás, vy stádo nepotřebných voličů.... Pak si vás všechny koupím, ani nebudete tušit, že to bude za vaše peníze.....
icon | 15.03.17 17:54:27  |  (28.225.131) | JIRKA   Hrůza
Snažím se tady vždy psát věcně a slušně, ale tohle téma je už čistokrevná demence. A p. Trojana jsem považoval za trochu inteligentnějšího. No nic. Je vidět kam se nám společnost ubírá. Pokrok nezastavíme.
icon | 16.03.17 15:57:03  |  (38.153.99) | _-_   .
http://reportermagazin.cz/a/wcyHM/babisovi-policajti#jWg78if4zWFOs64f.01
icon | 18.03.17 12:00:24  |  (7.119.15) | Venda   Babiš
Tady by pořád všichni chtěli změnu, a když se najde někdo schopný, kdo by mohl tomuto státu výrazně pomoci, ale zároveň hrozí, že by trochu prosvítil kalné vody, tak ho ze strachu raději zničíme a zase se pojede močálem černým kolem bílých skal a dál budeme nadávat a chtít změnu. Škoda. Moc přeji panu Babišovi, aby ten hon na čarodějnice ustál a ve volbách zvítězil takovým způsobem, aby bez něho nebylo možno koalici sestavit.
icon | 19.03.17 07:51:04  |  (0.140.158) | Aja   Vendo, ty najivko,
Babiš chce hlavně prospět sám sobě. Divým se, že oslové jako ty, to tomu oligarchovi ještě žerou. Také přeji panu Babišovi, ale to aby navlékl brzo pruhovaný tepláky.
icon | 19.03.17 08:05:45  |  (38.153.6) | H.   Vendovi
Nějak moc se o politiku nezajímám,přečtu si o tom,mám svůj názor.Ale ať je to s p.Babišem z minulosti jakékoliv,tak bych chtěl,aby každý,kdo se v minulosti "napakoval ze státního",jeho zlodějina se pak ututlala a nakonec se angažoval na politické scéně aby vytvořil tolik pracovních míst jako p.Babiš.Co si pamatuji,tak zlodějských afér našich politiků bylo, nepočítaně,vše se zametlo "pod koberec",ale že by někteří z těchto "politiků" dali pracovní příležitosti tolika lidem jako p.Babiš tak to si nějak nevybavuji.Já mu celkem fandím a v současné době ještě více,když vidím ten zoufalý boj Sobotky,který aby se udržel u koryta využívá všech možností jak někoho pošpinit a očernit.
icon | 20.03.17 11:09:51  |  (0.90.68) | Mirek   Pro Áju
Ájo, říká se, že "kdo se divý?, je mu divno a kdo si hoví, je mu ho*no". Já se Vám divím a nejsem "najivka". Když jste jak je patrné nedávala ve škole pozor, tak by nebylo od věci nedivit se, nehovět si, nebýt naivkou a raději se občas mrknout do Pravidel českého pravopisu. Jinak je to k pláči. A nejen ta naše politická garnitura, ale i úroveň některých příspěvků na zdejším fóru, a to včetně toho Vašeho.
icon | 20.03.17 13:15:18  |  (6.155.12) | o   tak pravil...
http://www.reflex.cz/clanek/komentare/78268/prezident-ma-pravdu-babis-k-soudu.html
icon | 21.03.17 08:44:43  |  (.102.131) | Martin   Koloběžka
To je neskutečný !!!

Jak někteří lidé mohou být ovladatelní. Doopravdy si myslíte, že člověk, který je od svých 25 let úzce spjat s STB potažmo se všemi STBáky v republice je ta správná změna ? Jakou změnu myslíte ? Kontrarevoluci ? Návrat k totalitě ? To snad ani nejde brát vážně. Andrej Babiš je na úrovni podnikatelů typu Kožený, Pitr, Bakala. Jenom má jednu výhodu a to tu, že nad nimi vyhrál zákulisní hru. Tím se mu mimo jiné podařilo ovládnout média a na přímo i politickou scénu. Doufám, že ho někdo odstřihne a jediný kdo by mohl - má na to prostředky je Kelner...
icon | 21.03.17 10:16:43  |  (1028:9192:) | kamil trojan   Martine
Ano, voliči Babiše dostali asi do oblihy nějakou drogu, jinak se nedá vysvětlit jejich závislost.
nejsem pan Trojan z Broumova, ten co ho taky znám. jsem úplně někdo jiný
icon | 21.03.17 10:43:29  |  (5.112.129) | Michal Hrubý   Prosvícení kalných vod pro Vendu
Vendo, co na to říkáte?
http://echo24.cz/a/wR5Cf/podvod-u-capiho-hnizda-ja-nic-nepodaval-tvrdi-babis-usvedcuje-ho-podpis

http://echo24.cz/a/irAQp/brusel-pokutuje-faltynkuv-stret-zajmu-zaplati-to-cesi
icon | 21.03.17 11:03:43  |  (1028:9192:) | kamil trojan   Babiš
Čapí hnízdo, megakaruselové daňové podvody, čerpání dotací bez nároku, nezákonné nakládání s firmou, monopolizace Agrofertu,... V KAŽDÉ demokracii by už STBák seděl za katrem a každý soudný člověk by se na jeho místě již hanbou propadl .. Ale bezpáteřní kozel zahradníkem sedí u pramene dál, ĺže, vymlouvá se jako retard a směje se republice zatímco rozumní lidé úpí a lobotomičtí Svědci Burešovi tleskají :-(
icon | 21.03.17 14:15:39  |  (8.243.252) | Petr   Babíš
Časem vyleze na povrch,že Babišovi ani tak nešlo o blaho Vendy a ostatních,ale podobně jako Berlusconi se dal na politiku a mediální sféru,aby udržel svý "kostlivce ve skříni".
icon | 21.03.17 17:25:30  |  (1028:919b:) | M.   Agrofert - divize stb
Jen v Agrofertu je v manažerských pozicích kolem dvaceti vysokých důstojníků Stb. Nyní se jim na podzim po volbách podaří ovládnout celou zemi, což se jim v 1989 ani nezdálo.
icon | 22.03.17 11:16:39  |  (0.90.74) | xixao   právní stát
Tak nevím,každý tu píše o právním státu a že by se zákony a rozhodnutí soudu, měly respektovat.
Zeman - lhal o Peroutkovi,přes pravomocné nařízení soudu se neomluvil a stále si vede svou -nerespektuje soud

Mynář - nemá prověrku a stále dělá na Pražském hradě,Zeman jej neodvolá - nerespektuje zákony

ČSSD - přes pravomocné rozhodnutí soudu, nevyplatila 300+M na účet pana Altnera - nerespektuje soud

Babiš - soudem na Slovensku již 2x NEBYL usvědčen ze spolupráce s StB - lidé to nerespektují a melou si svou...

A našlo by se na každého něco (ODS,TOP09...) to je naše realita. Já jen,aby se zde nehanil jen A.B.,aby to bylo vyvážené :-))

A teď do mně :-)
icon | 22.03.17 13:11:45  |  (0.140.158) | Aja   Právní stát? Jen iluze.
V právním státě by nebylo myslitelné, aby jeden StBák dokazoval druhému StBákovi (Burešovi), že nebyl v StB. Oba už měli dávno sedět.

Soud si může rozhodovat jak chce, podle MÉHO názoru StBáke byl. Trochu si pletete nevykonání rozhodnutí soudu a existenci vlastního názoru. A tak si budu mlet tu svou....

Můj názor mi nemůže zakázat ani 1000 soudců, naopak vykonání soudního rozhodnutí, by mělo být vyžadováno.

Jo sorry, a za všetko muože Kalousek.....

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra