Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 15.05.19 17:39:06  |  (0.91.232) | Pepin   Ortopedie na poliklinice
Nevím, jaké mají zkušenosti jiní, avšak mně se do ambulance ortopeda na poliklinice již druhý týden nepodařilo dostat. Pacient si má po příchodu do čekárny vyzvednout číslo pořadníku. Já měl zřejmě smůlu, avšak minulé pondělí v 9 hod již byla čísla rozebrána a čekající mi sdělili, že bez čísla mne lékař nevezme. Dnes, ve středu, kdy se ordinuje od 14-18 hod byla čísla rozebrána již v 13,20hod. Tak bych potřeboval poradit, v kolik hodin lze číslo pořadníku vyzvednout. Ráno tam ještě nebyla, odpoledne už zase nebyla. Jinak lékař je prý fešák a snad i šikula, tak jen opravdu nevím, jak a kdy se k němu dobelhat.
icon | 16.05.19 09:05:34  |  (0.91.220) | občanka   ortopedie
Tohle trvá už roky. Navzdory nápisu, že děti berou přednostně, jsme tam obvykle seděli víc než hodinu. Doporučuju jet jinam.
icon | 16.05.19 09:45:04  |  (0.91.220) | Pepa   Ortopedie
Dobrý den. Nejlépe je počkat si když otvírají polikliniku a to je v 6.00 hod.Pak máte šancí se dostat k lístkům. Též jsem to musel takto praktikovat. Přeji dobrý den.
icon | 17.05.19 10:05:32  |  (5.85.27) | Broumovačka   ortopedie
Chce to tam vzít spacák ještě večer a tam do rána, jinak to je bez šance. všichni to tak dělají, proto nic nezbyde. Doktor je jen jeden a nestíhá všechny obšťastnit.
icon | 17.05.19 19:51:43  |  (1028:83be:) | Broumovak   Ortopedie
V broumovske nemocnici je také ortopedicka ambulance. Nemusíte čekat na lísteček s číslem. Zavolate tam a objednáte se. Pan doktor Jeřábek a je tam každý pátek.
icon | 17.05.19 23:53:39  |  (0.91.220) | pacient   Trutnov
V Trutnově jsou taky skvělí. Nikdy jsem nečekal víc než 10-15 minut.
icon | 30.05.19 22:41:56  |  (28.68.172) | Jirka   Zkušenost
Doporučuji jezdit za odbornými lékaři do Hradce.Profesionální přístup k pacientům ne jako v v Broumově.
icon | 19.12.20 18:54:27  |  (8.0.24) | Luboš Schejbal   Obdivuhodný přístup.
Pan dokror Jeřábek chirurg z Mroumova,kterého jsem poznal poprvé v životě,fakt odborník,skromný,citliví,stále se mě při zákroku ptal na bolestivost a jen jsem málo jemně cukl rukou okamžitě přiistříkl umrtvující injekci,kterou jsem už stejně necítil.Obdivuhodný přístup.Zákrok jsem absolvoval v Broumově absolutně zdarma jako pojištěnec VZP,nic jsem nepřiplácel za znecitlivění.Rád jsem z Náchoda přijel.
icon | 19.12.20 23:14:49  |  (8.0.24) | Luboš Schejbal   Obdivuhodný přístup!
Pan dokror Jeřábek chirurg z Mroumova,kterého jsem poznal poprvé v životě,fakt odborník,skromný,citliví,stále se mě při zákroku ptal na bolestivost a jen jsem málo jemně cukl rukou okamžitě přiistříkl umrtvující injekci,kterou jsem už stejně necítil.Obdivuhodný přístup.Zákrok jsem absolvoval v Broumově absolutně zdarma jako pojištěnec VZP,nic jsem nepřiplácel za znecitlivění.Rád jsem z Náchoda přijel.
icon | 19.12.20 23:21:20  |  (8.0.24) | Luboš Schejbal   Obdivuhodný přístup!
omlouvám se za dvojitý příspěvek nedopatřením,děkuji

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra