Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 04.02.16 15:43:15  |  (2.38.22) | Jinš   Dopravní terminál
Měl bych pár dotazů na pana Bitnara k dopravnímu terminálu a velmi ho prosím o odpovědi. (vzhledem k tomu, že už byla podepsána smlouva s projektantem, tak je to velmi aktuální)
1) Budou požadavky města totožné se závěry Studie proveditelnosti, nebo je preferováno v něčem odlišné řešení?
2) Co bude s bufetem a přilehlým pozemkem? Vykoupí ho město?
3) Plánuje město stavbu cyklostezky podél Nádražní ulice? (Pokud ne, tak bych doporučoval tuto možnost velmi zvážit – po její západní straně)
4) Zjistilo už město, jaké jsou záměry SŽDC ohledně železniční stanice Broumov? (výstavba nástupišť apod.)
5) Bude výška (resp. niveleta) autobusového nástupiště přizpůsobena tomu, aby na něj bylo možné výhledově z druhé strany „přilepit“ železniční nástupiště? (pokud jste o tomto neuvažovali, opět to velmi doporučuji)
Jinak pro inspiraci velmi doporučuji se podívat na přestupní terminál ve Svobodě nad Úpou – je to zcela stejně koncipovaný terminál. (stačí otevřít google a podívat se na fotky)
icon | 05.02.16 09:24:05  |  (2.10.195) | Petr David   nástupiště
Něco takového, jako je ve Svobodě by moc pomohlo především starším lidem. Vzhled komentovat nechci.
icon | 05.02.16 12:02:59  |  (2.156.98) | Starosta   Autobusák
1) Studie k ničemu nezavazuje, vše je v rukou projektanta
2) Přilehlý pozemek město nevykoupí, jelikož není na prodej. Kdyby byl pozemek autobusového nádraží na prodej, tak neděláme takové blbosti, jako že koupíme pozemek jiný atd.
3) Vámi zmiňovaná trasa nevede po pozemku města, neplánujeme. Pouze jednáme s ČD, zda a za jakou cenu by případně pozemky odprodali.
4) Nezjistilo
5) Netuším, předpokládám odbornou znalost projektantů.
Až budou nějaké výstupy, seznámíme vás v našem tisku. Jinak se ptejte na odboru investic na MěÚ.
icon | 05.02.16 15:56:41  |  (2.38.22) | Jinš   Ad Starosta
Díky za odpovědi. Kdo tedy bude zastupovat město při jednáních s projektantem? Paní Pírová?

Jinak vím, že to není úplně vaše starost, jen pevně doufám, že na odboru investic lépe vědí, co vlastně město chce. Protože nechávat vše na projektantovi je cesta do pekel. = výsledné řešení bude odbyté a značně nedomyšlené - na mnoha stavbách již v praxi vyzkoušeno ;)

2) Blbě jsem se vyjádřil. Myslel jsem tu budku vedle nádražní budovy. (ta je ve vlastnictví soukromé osoby)

4) A zjistí, nebo na to kašle, neboť to z mně nepochopitelných důvodů nepovažuje za důležité? (přitom to je sakra důležité)
icon | 05.02.16 21:23:15  |  (2.38.22) | Jinš   A ještě jedna věc
Ještě bych chtěl dodat, že je sice hezké, že chcete informovat o výstupech, nicméně by bylo mnohem vhodnější informovat veřejnost JIŽ V PRŮBĚHU, aby bylo možné ze strany veřejnosti celou věc připomínkovat. V zemích na západ od nás je to celkem běžný postup, u nás pochopitelně nikoliv. :)

Nejde o to, že by snad někdo pochyboval o odbornosti projektantů či lidí z MěÚ, ale prostě víc očí víc vidí a je tak menší riziko, že některé aspekty zůstanou nedomyšlené.

Netuším, nakolik Vy osobně budete na projekt dohlížet a s projektanty komunikovat (nebo to zcela necháte na příslušném odboru?), nicméně už jsem Vás upozornil na několik věcí, které by bylo dobré ohlídat:
1) Soulad s budoucími záměry SŽDC (nevím, proč to vytrvale odmítáte - je to dost podstatná věc, pokud chcete, aby terminál v budoucnu opravdu mohl fungovat jako přestupní - vždy je totiž jednodušší přizpůsobit provedení autobusového nádraží vlakovému, než naopak) - nebo se zkuste požádat Odbor dopravy KHK, oni by vám to měli zjistit.
2) Niveleta autobusáku tak, aby byla výška nástupišť ve shodné výšce se standardní výškou železničního nástupiště, a bylo tak výhledově možné navázat železniční nástupiště přímo na to autobusové.

Samozřejmě, že projektanti příslušné znalosti mají, ale pokud to po nich zadavatel nebude požadovat, tak to sami neudělají.
icon | 08.02.16 08:40:43  |  (0.90.71) | Eva Dittrichová   nádraží
O který pozemek k vybudování nového nádraží se přesně jedná.
icon | 08.02.16 12:55:24  |  (38.153.194) | Petr   nádraží
Evi ten prostor co je mezi kolejema a autobusovém nádraží, pokud se nepletu:-)
icon | 08.02.16 18:57:06  |  (0.90.71) | Eva Dittrichová   nádraží
Já tomu nějak nerozumím.., záměrem je tedy zaasfaltovat a vytvořit REPRESENTATIVNÍ nádraží na místě, kterému sousedí nejméně hektar nevzhledného autobusového nádraží v sousedství s starou zchátralou vilou, kterou kompletně vystavujeme na obdiv od té doby ,kdy všechny stromy v těch místech TS pokáceli (-dlouho jsem tam nebyla, ale nemyslím si že bych si všimla náhradní výsadby)... Myslím, že urbanistické úpravy našemu vedení moc nejdou, tak bych je velmi ráda poprosila, aby od záměru zaasfaltovat a tím i nadobro zničit další zelenou plochu ustoupili.
icon | 08.02.16 20:45:04  |  (2.10.195) | Petr David   nástupiště
Já bych se naopak velmi přimlouval za terminál. Podpora veřejné dopravy je nepochybně dobrá cesta právě k ochraně přírody. Mnoho, především starších lidí vlakem nejede, protože se do něho "nevyškrábají". Protože pracuji na železnici, tento fakt znám docela detailně. Bezbarierové, přímé nastupování do vlaku by mělo být v dnešní době samozřejmostí. Protože trasa koleje je daná, nedovedu si tak nějak představit, že by nástupiště bylo kdekoli stranou. Jestli nám něco ukrajuje ze zeleně, tak to jsou jsou stále více přetížené a rozšiřované silnice. Proto tu máme koleje, abychom silnicím ulehčili.
icon | 08.02.16 22:13:19  |  (0.90.68) | m.   pro paní Dittrichovou
Ten nevzhledný hektar patří firmě ICOM (ČSAD Ústí nad Orlicí), která ho nechce zvelebit a ani prodat. Město nemá jinou možnost, než postavi jiný terminál.
icon | 09.02.16 09:23:25  |  (0.90.71) | Eva Dittrichová   článek: deník.cz
http://www.denik.cz/kralovehradecky-kraj/v-broumove-vybuduji-nove-autobusove-nadrazi-hned-vedle-toho-stareho-20160206-c6il.html

Pozorný čtenář si hned udělá obrázek, jak jednání asi probíhalo. Nicméně tu zelenou plochu už Vašim dětem nikdo nevrátí.. Pamatuji si dobu cca před sedmi lety, kdy jeden z radních mě přesvědčoval, že zaasfaltovat lokalitu za uhelnými sklady, kvůli supermarktu, je super..., protože se tam děti můžou učit na kole... asi tak...
icon | 09.02.16 12:15:49  |  (0.90.68) | m.   ICOM
Fascinuje mě, jak se v novinách vždycky tváří jako skvělá rozumná firma. Přitom se stačí kouknout na stav autobusového nádraží v Jaroměři, to je taky jejich. Bůh nás chraň, aby nezískali linky na broumovsku
icon | 09.02.16 13:55:32  |  (2.38.22) | Jinš   Ad
Ad Eva Dittrichová: Sice to je zelená plocha, ale vzhledem k jejímu stavu jí žádná škoda nebude.
Co se týče stávajícího autobusáku, tak je pouze na majiteli (ICOM, resp. ČSAD ÚnO), jak s ním naloží. Město o něj dle mých informací zájem mělo, ale finanční požadavky ICOMu byly poněkud odlišné od toho, co město nabízelo.
No a tak se logicky přistoupilo k tomu, že se postaví nový autobusák na volném pozemku v těsné blízkosti železniční stanice.
Tím se:
1) usnadní možnost přestupu vlak-bus
2) realizuje autobusák o parametrech odpovídajících potřebám veřejné dopravy v Broumově

Potud je to zcela v pořádku. Problém může nastat u konkrétného provedení terminálu. Cílem totiž je, aby byl co nejvíce usnadněn přestup mezi vlaky a autobusy, ideálně takzvaně "hrana-hrana" (= vlaky odjíždí z jedné strany nástupiště, busy z druhé). Aby toto mohlo být dosaženo, musí dojít k dohodě mezi městem a Správou železniční dopravní cesty (SŽDC) o přesné poloze nástupiště, jeho výšce atd. (+ o věcech jako je informační systém, prostory pro cestujícíc atd.) Jelikož v jednotlivých městech o těchto věcech většinou nikdo nic moc neví, OBVYKLE koordinuje požadavky jednotlivých stran Odbor dopravy příslušného kraje. Bohužel odbor dopravy má teď práce až nad hlavu s připravovaným výběrkem na dopravce, takže se ve stavbě terminálu vůbec neangažuje. Tudíž je to vlastně sóloakce města, což představuje riziko, že město kvůli své neznalosti zvolí nevhodné řešení.

Proto tady opakovaně apeluji na p. Bitnara, aby začal urychleně vyjednávat se SŽDC ohledně vhodné podoby terminálu, p. Bitnar se k tomu ovšem zatím staví podle mého názoru až neskutečně alibisticky.
icon | 09.02.16 19:03:52  |  (.59.47) | Broumovák   Nádraží
Paní Dittrichová, vůbec ty Jinšovy bláboly neberte vážně. Asi vysadil prášky a není zcela při smyslech.

Každý broumovák přece ví, že vlak do Otovic léta nejezdí a je dost pravděpodobné, že výhledově nebude jezdit ani do Broumova. Takže teorie Jinše o nástupišti "hrana hrana" atd je k smíchu.
Pravděpodobně tady byl jednou na výletě se školou a neví co se v Broumově děje. Stačí se podívat kolik lidí jezdí vlakem. Někdy třeba i deset... Doba plných vagónů lidi do Meopty je nenávratně pryč. Zrovna jako Meopta. Broumov je prostě konečná. A nejen pro vlak.

Spíš by bylo zajímavé vědět kdo ten pozemek Icomu prodal. Třeba by kriminálka zjistila okolnosti, včetně bakšiše :-)
icon | 09.02.16 20:02:07  |  (2.10.195) | Petr David   přesně naopak
„Každý broumovák přece ví, že vlak do Otovic léta nejezdí a je dost pravděpodobné, že výhledově nebude jezdit ani do Broumova. Takže teorie Jinše o nástupišti "hrana hrana" atd je k smíchu.“
Míra používání vlaku závisí na službě, kterou vlak lidem poskytne. Vede-li se vlaková doprava do útlumu, tedy neinvestuje se, tak úroveň klesá, a cestující přestávají jezdit. Klasická spirála.
Starý člověk nepojede autem, protože třeba ani neřídí. Ale nepojede ani vlakem, protože do něho nevyleze. Chybí perony hodné 21. století.
Za významného zainvestování především do Vysokovského tunelu by vzniklo bezkonkurenční spojení co do rychlosti (centrum HK za hodinu a 10 minut), pohodlí, bezpečnosti a šetrnosti k přírodě. Železnice je pro Broumovsko perspektivní dopravní prostředek, pouze se nesmí uměle tlumit.
Paní Dittrichová, berete-li starost o přírodu vážně a trápí Vás nadbytek betonových ploch, navštivte Švýcarsko. Každý broumovák přece ví, že vlak do Otovic léta nejezdí a je dost pravděpodobné, že výhledově nebude jezdit ani do Broumova. Takže teorie Jinše o nástupišti "hrana hrana" atd je k smíchu.
icon | 09.02.16 20:51:24  |  (2.38.22) | Jinš   Pro Broumováka
Jste idiot, nebo se jenom neumíte chovat slušně?

Vlaky do Broumova (ve směru od Meziměstí pochopitelně) zůstanou dlouhodobě zachovány víceméně ve stávajícím rozsahu (byť v jiných časových polohách), o jejich zrušení či omezení se neuvažuje.

ICOMu pozemek nikdo neprodal. Když jste tak chytrý, tak se jistě dokážete dopátrat, jak k němu přišli.
icon | 09.02.16 21:00:29  |  (2.10.195) | Petr David   oprava
Pane Jinš, moje poslední dvě věty pochopitelně nepatří Vám, pouze jsem tak nějak nešikovně kopíroval.
Sice někdy s Vámi nesouhlasím, ale tady jsme nepochybně za jedno. Nenechte se nikým vyprovokovat, někteří lidé prostě místo argumentů používají jiný projev. Tak to už na světě chodí.
icon | 10.02.16 08:47:13  |  (0.90.71) | Eva Dittrichová   Vždy mě udiví
Jakou zášť, jste zde na sebe/na mě(oponenta) vykašlat:-D Z mého pohledu.., kdyby to mělo vadit jenom mně - a zatím to tak působí, tak ať si tam postaví co chtějí. Lidé jsou tady pořád ještě v módu socíku.. , protože všude už se oteplující planetou v místech ve městě , kde není zabetonováno/asfaltováno bojuje o každý zelený kus. Pane Jinši, neznám Vás a nenechte se vyprovokovat, vážím si Vaší snahy poukázat na to, že řeší něco bez nás.., což mi také velmi vadí. Ale Vaše první věta v reakci na mě.. je přesně ukázková: " Sice to je zelená plocha, ale vzhledem k jejímu stavu jí žádná škoda nebude." Tak to je přesně proč to celé řeším.., takhle se na celou věc kouká i starosta a ten pohled je prostě mylný. Pozemek je to sice neudržovaný, ale za rok - pet let a co teprve osmdesát let, by z něj byl krásný parčík u nádraží, který tam není.
V článku ICOM navíc uvádí, že pokud Broumov nechce, tak ani oni nebudou chtít.. což je logické.. Je to celé absolutně nekoncepční.
icon | 10.02.16 11:13:27  |  (0.90.68) | Marie R.   pani D.
Odpusťte, ale není trochu naivní věřit doslovně tomu, co se píše v novinách? Mluvčí=zaměstnanec ICOMu samozřejmě neřekne: "Chceme za pozemek nereálnou cenu. Na stížnosti obyvatel kašleme. Tou peticí před 3 lety jsme se zabývali jen proto, že to zaslali i Oredu. Zacpali jsme lidem pusu tím, že jsme poslali svoje zaměstnance vyřezat kousek zábradlí a dali nové označníky. Boudy už zaplatilo město ze svého. Na stížnosti na pořádek jsme reagovali tak, že jsme pohrozili CDS, že jim zvedneme nájem, tak ať honí TS, aby uklízeli."

Jako člověk, co dojíždí téměř denně říkám, že rozhodně chci nový terminál s WC radši než parčík. Jak často jezdíte autobusem Vy?
icon | 10.02.16 11:53:05  |  (8.229.120) | Jana   parcik
Neberte to prosim jako kritiku, parcik by byl hezky. Popisu vam mdelvou situaci.
Cesta z HK trva 2,5 hodiny. Pripoj pojede za 30 minut. Obcerstveni zavrene, jedine dalsi WC je na nadrazi. Poprosim o klic. WC je jen pro cestujici. Jsem cestujici, hele mam listek z HK do M. To je listek z autobusu, nase WC je jen pro cestujici vlakem. Klic mi nepujcili ani kdyz jsem nabizela penize. Potupne jsem mocila ve krovi a doufala, ze nepujde nikdo kolem. To krovi uz TS odstranily. ICOM mi odpovedel, ze to neni AUTOBUSOVE NADRAZI ale AUTOBUSOVA STANICE a tak nemame na WC narok.

Odpustte, ale kaslu na park. Chci WC.
icon | 10.02.16 12:22:51  |  (2.38.22) | Jinš   Odpovědi
1) Eva Dittrichová: Já vaší starost o ubývající zelené plochy naprosto chápu, nicméně tento prostor je pro autobusový terminál ideální. Mimochodem, dosud tento pozemek vlastní Autorest Úpice (město ho teprve vykoupí) a tato firma tam chtěla stavět benzínku. Takže varianta parčíku tady opravdu nepřipadala moc v úvahu. (jestli vám připadalo neuctivé, že jsem vaši námitku hned smetl, tak se omlouvám, nicméně z výše uvedeného je vám snad jasné, proč)

2) Jana: V takové situaci, kdy jste byla ochotna nabídnout za WC peníze, doporučuji koupit jízdenku do nejbližší stanice (= Olivětín) za 12 Kč. Pak už by vás tam měli pustit. :)
icon | 10.02.16 13:06:51  |  (0.9.98) | Knedlik   Pro Jinš, Jana a Eva D.
Trochu mi to připomnělo vtip na téma manažerské vs. inženýrské řešení problému:

Na kongres jede z Prahy do Ostravy skupina inženýrů a manažerů. Jsou to samé "kapacity", a proto si pro cestu zvolily nejluxusnější český vlak.

Každý manažer má svoji jízdenku, inženýři mají dohromady jen jednu jízdenku. Najednou inženýr Robert volá: "Jde průvodčí!" a všichni inženýři se natlačí do jednoho WC. Průvodčí zkontroluje jízdenky manažerům a, když uvidí zamčené dveře na WC, zabouchá na ně: "Jízdenku prosím!" Z WC se zpod dveří vysune jeden lístek, průvodčí ho cvakne, prostrčí zpět, poděkuje a spokojeně odchází.

Už na peroně v Ostravě hlavním nádraží se to rozkřiklo. Manažeři si celý den slibovali, že také něco originálního vymyslí. "Přece nejsme o nic horší než ti obyčejní inženýři," chlácholil ostatní nejvyšší manažer Petr. "A peněz také nemáme nazbyt," přikyvoval Pepa.

Na zpáteční cestě si manažeři pořídili jen jeden lístek a inženýři dokonce nekoupili jízdenku žádnou. Jeden z manažerů: "Jde průvodčí!" a všichni manažeři se utíkají schovat na WC (jak malí Jardové). Inženýři trochu pomaleji odcházejí na další WC. Poslední z inženýrů ještě, než se schová, zabouchá u manažerů: "Jízdenku prosím..."

Ponaučení? Manažeři často používají inženýrská řešení, aniž by jim rozuměli.

Takže paní Jana se zachovala jako typický manažer, zatímco pan Jinš je očividně inženýr. To jen na okraj pro zlehčení situace.

Pro Evu D. - někdy je dobré obětovat kousek zeleně (o kterém již stejně dříve rozhodli, že zmizí - viz benzinka) s výhledem na to, že ICOMu nakonec zbyde nevyužitý plac, na kterém postupně vznikne park sám od sebe a ve větším rozsahu (holt příroda je mocná a stačí ji kus neudržovaného prostoru a nezastaví se ani před vyasfaltovanou plochou).
icon | 10.02.16 13:08:21  |  (.135.181) | Broumovák   Pro Jinše
Idiot jsi ty a čas ukáže kdo měl pravdu.
icon | 10.02.16 18:52:06  |  (1028:9192:) | kocour v botách   bus
to budou dvě autobusová nádraží vedle sebe? jedno městské pro všechny busy kromě ICOM, a druhe ICOMu, jen pro jejich autobusy???? To vymyslel nějaký inženýr z radnice???? Kocourkov hadr
icon | 10.02.16 18:59:34  |  (2.10.195) | Petr David   technická
Upřesnění. Cesta vlakem z HK do Broumova je pod dvě hodiny.
icon | 10.02.16 19:00:19  |  (5.23.3) | Občan   Kocourkov
Kocoure máš recht. A ještě jim do toho kecá nějaký Jinš. A to je taky extra třída :-)
icon | 10.02.16 20:40:53  |  (2.38.22) | Jinš   Ad kocour v botách
Ano, ne, ano.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra