Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 26.09.16 10:36:54  |  (0.78.70) | broumovák   Já volím komunisty! Koho volíte vy?
Volby se blíží...plachty s upřímnými tvářemi nás doslova zahltily...jsou na každém plotě, baráku, autobusu, novinách...bojím se otevřít lednici.... ...koho volíte?
icon | 26.09.16 11:22:32  |  (25.130.177) | Jana   komunisty nikdy!
CSSD nikdy!
Ano taky ne,
a pak už je jedno koho vyberu...
icon | 26.09.16 11:34:50  |  (25.131.234) | Karel   Pro broumováka
Pokud jste duševně zdráv, tak jste asi hodně mladý, nebo máte hodně krátkou paměť.
icon | 26.09.16 11:48:40  |  (0.90.68) | Jana   volby
Jako tradičně mám pocit, že není z čeho vybírat :-(
Má smysl tam jít?
icon | 26.09.16 11:49:39  |  (.67.39) | volič   Kájovi
Proč by broumovák neměl být duševně zdráv? Vždyť má pravdu. Ty upřímné xichty z plakátů na své sliby zapomenou 5 minut poté, co jsou zvolení.
icon | 26.09.16 11:57:26  |  (1028:83bc:) | Petr Mikuška   chci změnu
....já SPD,doufám,že bude změna!!! Vládní sebranka je nevolitelná!!!!
icon | 26.09.16 14:08:57  |  (0.90.69) | .-.   Poradil bych Ti,
broumováku, vystřelit z Aurory. Bohužel je mimo provoz, hlídači ji vyměnili za vodku!!!
icon | 26.09.16 15:04:10  |  (1028:919b:) | M.   Kandidující Broumováci
Staněk - za zelené, Bitnar - za lidovce, Blažek za ANO, Cholevová za socany, Slezák za TOP 09, za lidovce Veselý, dále také Švábl., i Franc.....
icon | 26.09.16 15:04:33  |  (1028:919b:) | M.   Kandidující Broumováci
Staněk - za zelené, Bitnar - za lidovce, Blažek za ANO, Cholevová za socany, Slezák za TOP 09, za lidovce Veselý, dále také Švábl., i Franc.....
icon | 26.09.16 15:04:54  |  (1028:919b:) | M.   Kandidující Broumováci
Staněk - za zelené, Bitnar - za lidovce, Blažek za ANO, Cholevová za socany, Slezák za TOP 09, za lidovce Veselý, dále také Švábl., i Franc.....
icon | 26.09.16 15:45:49  |  (25.129.233) | david   nikoho
Jediná možnost jak nevolit nikoho je hodit prázdnou obálku do urny.A žádná strana nedostane státní příspěvek.
icon | 26.09.16 18:12:41  |  (7.0.189) | Broumovák   Jeden lepší jak druhý
To je sestava nemakačenků klepajících se na funkci a možnost urvat něco pro sebe.
icon | 26.09.16 18:57:46  |  (.134.14) | Ondřej   Broumováku
Jistě, vždycky a za všech okolností jsou nemakačenkové ti, kteří firmy řídí nebo kteří strávili léta prací na tom, aby se do vyšších míst dostali. Ti bez motivace a ctižádostivosti, kteří se spokojí s tím, že celý život pracují na jednom místě, které přitom nesnáší, ti jsou ti jediní poctiví. A komunisti jsou jediná možná spása pro všechny ty chudáky, kteří se denně tak strašně dřou do úmoru na své osmihodinové šichtě, kde nemusí za nic držet odpovědnost a s koncem pracovní doby jim vše padá od ruky. A živnostníci? Kdo si sám dokáže zprostředkovat práci a je schopen se o sebe postarat vlastní pílí bez pomoci státu, ten je pochopitelně největší nemakačenko a příživník. Dále netřeba komentáře, skutečně. Maximálně tak komentář záhlavcem.

Takže si to shrňme:
ANO - stb v bleděmodrém (navíc srovnejte si Andreje s příběhy o strýčku Skrblíkovi)
ČSSD - banda pupků, kteří rozkradli co mohli
Komunisti - no comment, nikdy více prosím, 40 let stačilo a navíc, mentalitu lidí zprznili na dalších 40 let dopředu

ODS - podle mě jediná z tradičních stran, které se dá trochu věřit. Co dodat...jejich vláda byla položena kvůli kabelce. A lidi té kampani proti nim - která mimochodem přišla ve chvíli, kdy se řešila důchodová reforma, díky níž mohlo v budoucnu zbýt něco i na můj důchod - uvěřili jak děti. Ukazuje se zde zase typický dvojí metr českých voličů - ODS jim na rozdíl od Babiše nedala koblihu, tak proč by ten Andrej nemohl mít moc nad přihráváním dotací vlastnímu megakoncernu, že...

Piráti - jsou mi sympatičtí až na pár výhrad, nepřipadá mi ale, že by uměli naslouchat názorům protistran
SPOZ - ovary nebrat
Svobodní - ti se taky pěkně vybarvili
Zelení - v současné podobě ekoteroristi
ÚSVIT a Konvičkovci - Hitler začínal podobně a jak to dopadlo

A tak bychom s dalšími mohli pokračovat do nekonečna...

+ JANO, nemyslíte, že právě to, že lidi nevidí smysl v tom, k volbám jít, je právě ten důvod, proč volby dopadají tak, jak dopadají? Lidi si to neradi přiznávají, ale za vše v politice ve finále můžou sami.
icon | 26.09.16 20:06:48  |  (5.86.4) | Ivan   Volby
Já volím pana Hečka. Protože Hečko má největší brčko!
icon | 26.09.16 20:51:17  |  (1028:9192:) | kamil trojan   koho?
kohokoli, hlavně ne ANO. Agent Bureš a jeho věrní.
icon | 29.09.16 09:16:18  |  (.3.204) | báša   volby
Volte voly,volte býky,
jen nevolte bolševiky !!!
icon | 29.09.16 13:50:56  |  (.67.39) | volič   Ondřeji,
nesmíš věřit všemu, co vám naplácá paní učitelka ve škole. Zeptej se jí kolik bylo za komoušů nezaměstnaných, bezdomovců a jaký byl v roce 1989 státní dluh. Za vlády ODS se zlikvidovalo soběstačné zemědělství, prošustroval průmysl - co z něho zůstalo patří ve většině Němcům. Agent Bureš sliboval do dvou let vyrovnaný rozpočet. Ovládá finance a přes média vymývá mozek primitivům. Slíbil, že stát bude řídit jako firmu - odkud dostane tato firma dotace jako ta jeho vlastní firma? Státním zaměstnancům přidal x% na platě. Kdyby mi šla firma do kytek, jako tento stát, tak bych zaměstnancům, kteří tento stát špatně řídí, nic nepřidal ale ubral.
icon | 29.09.16 14:00:43  |  (1028:919b:) | ad volič   plácáte
Nezaměstnanost nebyla, zato stát tak zchudl, že udělal státní bankrot po 5 letech komunistické vlády, pár stovek lidí popravil, tisíce nahnal do Jáchymova atd., obehnal se ostnatým drátem a nebyl schopen ani naplnit obchody zbožím; pár vyvolených pustil na doložku na Západ, trochu větší část se speciálním psem do Jugošky....Ondřeji, neposlouchej zatrpklé voliče, nejsou schopni se dodnes o sebe postarat a hlavu mají ještě v 70.normalizačních letech; bezdomovci nebyli, nebylo jim umožněno žít po svém, zato byli plné psychiatrické léčebny....
icon | 29.09.16 15:14:42  |  (.67.39) | volič   ad plácal
To píšeš z té léčebny? Jak dlouho se ještě budeš na ty komouše vymlouvat? Já jejich volič nejsem.
icon | 29.09.16 17:28:06  |  (6.229.90) | Přihlížející   pane Volič
Vy jste zajisté ten případ, co čeká jen na zaměstnanecký plat, čeká kdo mu co dá, případně co mu dá stát. Na téhle společnosti je skvělé, že každý se má tak, jak umí, jak chytrý, jak se schopný. Zkuste něco vymyslet a přivydělat si, případně začít podnikat. Nepůjde vám to? Nevadí, alespoň jste to zkusil. Nesnáším když každej na něco nadává a pak nic nedělá Zamyslete se všichni nad sebou, jestli budete mít jen plnou pusu řečí u píva, nebo začnete něco dělat pro sebe. Nevíte jak začít? Zkuste googlit, když už máte ten INTERNET. Hezký den.
icon | 30.09.16 10:29:56  |  (8.134.62) | Agent 007   ANO
Podporuji pana Babise! Fandim mu a doufam, ze se nenecha otravit kecama jeho odpurcu. Tesim se na EET! Budu sbirat uctenky za kazdy nakup a praskat vsechny, kteri nebudou uctenky vydavat!
icon | 30.09.16 13:16:00  |  (.67.39) | volič   pro přihlížejícího a plácala
Chlapci, rozhodně je můj roční příjem vyšší jako vás dvou dohromady. Podnikám už od roku 90, ale protože tento stát jde do (_!_), tak mí klienti si už neobjednávají tolik služeb jako kdysi, protože se jim jejich příjem relativně neustálým zdražováním všeho snižuje (např. letošním více než 100%ním zdražením daně z nemovitosti). Přesto "děkuji" panu přihlížejícímu za rady do života.
icon | 02.10.16 20:40:11  |  (6.229.94) | Přihlížející   Voliči
A podle čeho soudíš? Touhle větou jsi možná tak ukázal, že jsi de.... :) Zkus zlepšit své podnikání místo pláči na diskuzi.
icon | 02.10.16 21:04:08  |  (.7.243) | Volič 1   Přihlížející
Jediný de... je v této diskuzi právě Přihlížející a Ondřej ☺️
icon | 03.10.16 13:12:12  |  (.67.39) | volič   pro přihlížejícího
Mé podnikání je OK, jsem ovšem závislý na příjmu obyvatel a ten ovlivnit nemohu - to by mohl pochopit i de... přihlížející.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra