Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 22.10.16 03:59:16  |  (0.90.143) | Jirka Zvolanek   Práce
Dobrý den, chci se jenom zeptat, je to na Broumovsku opravdu tak špatné s prací? Kamarád se tam k vám stěhoval za přítelkyní a nic kloudného nemůže prý sehnat. Říkal, že nástupní plat kolem 23 tis. hrubého je prý scifi. To opravdu místní majitelé firem jsou takový vydřiduši? Jen mě to zajímá, že jsem v Broumově vyrůstal a potom jsme se odstěhovali, ale co pamatuji, tak to nebyla taková bída. Teď je mi 53, tak mi hlava nebere, že to šlo tak do kytek.
icon | 22.10.16 05:52:31  |  (28.225.131) | JA   ANO
Dobrý den, práce se dá sehnat, ale jak píšete tak je to o penězích. Je mi přes 30, pracuji již dlouho ve stejné firmě a 23 tis hrubého občas ani nemám. A to si ještě myslím, že mám poměrně slušný plat. Bohužel propojení podnikatelů a jejich dohoda o platech nám nedovolí si zde vydělat tak jako jinde. Ono připlatit zaměstnance o pár tisíc větší mzdou by nebylo na škodu a myslím, že by to pomohlo i živnostníkům v obchodech a službách kde se peníze převážně utrácejí. Píšu jen za sebe a nikoliv celkový pohled. Je možné, že ostastní přispěvatelé budou mít rozdílný názor.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra