Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 21.01.17 10:07:06  |  (0.90.158) | Kuřák   Konec kouření v hospodách
Tak už si u piva nezakouříme. Co na to říkáte? Vadí vám to nebo jste rádi?
icon | 21.01.17 14:41:42  |  (25.131.78) | Pavel - nekuřák   Konečně konec kouření v hospodách
Já, jako každý nekuřák, jsem rád. Konečně si zajdu na " dvě" a nebudu smrdět.
icon | 21.01.17 18:30:49  |  (.14.112) | Honza   Pro Pavla
V Broumově bohužel budeš. Kdekoli se vaří, tak mají tak na prd odvětrávání, že musíš dát oblečení do pračky stejně jako z kuřácké hospody...
icon | 22.01.17 06:52:01  |  (25.131.234) | Taky kuřák   Nevadí
přestanu chodit do hospody.
icon | 22.01.17 16:21:18  |  (1028:83bc:) | Petr Mikuška   Kouření
Myslím,že to je nesmysl,nechal bych to na každém hospodském, když kouřím a půjdu do nekuřácké hospody,či baru,respektuji to,jako nekuřák si sám rozhodne,jestli půjde do kuřáckého prostoru. Je to volba každého.
icon | 23.01.17 07:39:22  |  (2.156.98) | Pišta   Kouření
Podle mě je to pěkná blbost a souhlasím s Petrem Mikuškou, jsem sice kuřák, ale o tom jestli se bude v hospodě kouřit, bych nechal na majiteli. To bude paráda, když se budou kuřáci večer srocovat před hospodou, zvýšená hlučnost, bordel od nedopalků před hospodou (že to každý hodí do popelníku - zapomeňte) a odpoledne, to bude pro děti paráda, až uvidí možná trochu podnapilé ??? před hospodou kouřit. Tedy jestli nám nalejí, protože když se někoho zeptají, jestli jde druhý den do práce a nedej bože by měl dělat činnost a mohl by způsobit národohospodářskou nebo jinou škodu, tak utřeme nos a nedostaneme ani to pivo.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra