Děje se

MICRONET inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:

icon | 29.11.17 23:50:17  |  (28.59.54) | Petr   Ortel
...tak co říkáte lidi,Zlatý slavík a ejhle,najednou se ukázalo,že se manipuluje s hlasy!!! Podle všeho vyhrála skupina Ortel,což jsem rád! No a teď si říkám,co ty volby??? Nezdá se vám,že se manipuluje už se vším a hlavně s námi !!!
icon | 30.11.17 06:48:57  |  (.171.66) | Taky Petr   Říkal jsem si,
že jak jste se začal angažovat na této diskusi, něco mi skoro na všech vašich příspěvcích nevoní. A ejhle hnědá...
icon | 30.11.17 22:02:04  |  (7.119.65) | Milan   fuj slavík, fuj ortel
1) slavík je přežitek, nechápu, že anketa, kde hlasuje pár lidí a vždycky vyhraje goťák ještě někoho zajímá

2) nerozumím, jak může někdo poslouchat ortel. můžu se ztotožňovat s jejich názory, ale hudebně je to s*ačka. neumí hrát a zpívá jak když kočku tahá za vocas... šílenost. na kdejaké tancovačce zahraje pár amatérů 100x líp.
icon | 01.12.17 09:49:24  |  (83.136.68) | Michal Hrubý   Pro Petra
Váš příspěvek dokazuje, že s vámi lze manipulovat velice lehce.
icon | 01.12.17 14:32:41  |  (0.90.69) | Josef   Re..
To je ale švanda, tak už i ten náš Drahouš se bojí ovlivnění voleb:
„Jsem přesvědčen, že demokratičnost voleb může být výrazně ovlivněna zahraničními vlivovými skupinami,” řekl Drahoš. Je si zároveň jistý, že k ovlivňování voleb došlo již v průběhu voleb parlamentních. „Nemám žádný důvod pochybovat, že k ovlivňování voleb docházelo,“ řekl Drahoš.

Nejlepší na tom je, že ani sama BISka neví o nezákonném ovlivňování . „Bezpečnostní informační služba se pochopitelně zabývá každým byť jen potenciálním ohrožením demokracie. V tuto chvíli nemáme k dispozici žádné relevantní informace o tom, že by došlo k nezákonnému ovlivňování parlamentních voleb ze strany cizích zpravodajských služeb. To samé platí pro volby prezidentské,“ citovala ve čtvtrtek ČTK reakci ředitele BIS Michala Koudelky na Drahošova slova.

Volby se u nás ovlivňují. To za jisté, ale občané o tom buď nemají ponětí anebo žádné důkazy.Jen pro připomenutí z letošních voleb. Třebas jen to, že volby mají v rukou volební komise,které ani nevědí,že jsou jména kandidátů i na druhé straně volebních lístků. Otázkou zůstavá proč. Buď jsou natolik neschopné a nebo jsou snad přímo zkorumpované?

Jinak velká gratulace klukům ze skupiny Ortel k prvnímu místu. A také velký respekt před skupinou Kabát a M. Davidem.
icon | 02.12.17 10:54:38  |  (28.59.54) | Petr   Ortel
...díky Josefe,Ty jediný jsi pochopil podstatu mého příspěvku!! ....Milane,copak posloucháš za muziku,ať je to cokoliv,neurážel bych to,je to volba každého!! TAKY PETR-urážka bez argumentu,no i to demokracie toleruje,bohužel :-( . Michale,nemanipuluje mě nikdo,jen sleduji zprávy z vícero zdrojů a můj názor,je jen můj,nikomu ho necpu!!! Hezký den,všem.
icon | 04.12.17 14:45:07  |  (.171.66) | Taky Petr   Petrovi
Popravdě nechápu jakou urážku máte na mysli. Veřejně jste se tu hlásil k SPD, která prostě je hnědá. Já mám jiný pohled na svět a hnědé názory mi nevoní. Nevidím na tom ovšem nic urážlivého.
icon | 04.12.17 18:40:33  |  (28.59.54) | Petr   Taky Petr
...ano SPD!! ...pokud je zákaz islámu,přímá demokracie,svrchovanost státu,nezneužívání sociálního systému,atd ...hnědé,tak jsem tedy hnědý. Myšlenka byla,manipulace se vším a se všemi!!!! ...jo a volím pana prezidenta Zemana!!! ....přeji slunce v duši :-)
icon | 04.12.17 19:41:36  |  (7.119.65) | opbh   Pro Petra
Petře a nemáte strach, že jste naletěl? Po volbách SPD hodně zmírnila svá vyjádření, chtějí do vlády s Babišem, proslýchá se, že Okamurovi osobně je migrace islám nebo EU úplně ukradená, za Radime Fialou stojí kmotr Hrdlička... Celkově mám pocit, že je SPD stejný podvod na voliče jako byly Věci veřejné.

PS: SPD ani Zemana nevolím, ale doufám ,že se snad můžeme nějak kultivovaně bavit :-)
icon | 07.12.17 19:25:54  |  (0.90.69) | Josef   Re..
A co je špatného na hnědé barvě? Vždyť hnědá barva je v dnešním "multi - kulturně obohaceném" západním světě přeci cool!

Nebo aspoň se nám to snaží namluvit, spíš tedy našim dětem, třebas takovej Míra Donutil (v jeho originálně pojatém vyprávění) v "Pravdivém příběhu o Sněhurce".

„Byla to moc hezká dívka. Žila sama a hledala si práci. Měla jednu velkou vadu – bílou pleť jako mléko a když na ni svítilo jen chvíli slunce, udělaly se jí na rukách a tvářích velké pihy. To se jí nelíbilo…“ Následně se Sněhurka setká s černochem. Vzájemně se sebe dotknou, ona zjistí, že nemá prst černý, on vidí, že nemá po doteku prst bílý. Nakonec z této lásky vzniknou krásné děti. „Nebyly ani bílé, ani černé. Byly světleHNĚDÉ.“ „
Mohly lítat na sluníčku od rána do večera a polonahé a žádné pihy nikdy neměly.“ :-DD

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Opište kód
cp
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 54.92.194.75 (ec2-54-92-194-75.compute-1.amazonaws.com)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra