Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 30.11.17 12:54:59  |  (0.97.11) | josef   prodavačky v penny
nevím jak vy, ale já chodím často nakupovat do broumovského penny.
není jednou aby se mi nestalo, že pokladní něco splete. neustále se tam tvoří fronty, čeká se až někoho zavolají a věc vyřídí.tím se samozřejmě zdržují všichni ostatní nakupující vinou neschopnosti perzonálu.
nevím, proč pozici pokladní vykonávají už od prvního pohledu mírně retardované prodavačky, kterým bych dal tak akorát něco zametat, nebo doplňovat do regálu.
já chápu, že práce v marketu není lehká, ale když porovnám penny a lidl, tak je vidět, že tam takové problémy nemají. je to jen o výběru pracovníků, nebo v čem je ten problém?
můžeme jako zákazníci do budoucna očekávat změnu k lepšímu?
icon | 30.11.17 12:59:25  |  (.171.66) | Taky Petr   Josefe
nechci vás urazit, ale tím, že tento dotaz pokládáte v soukromé broumovské diskusi jste také neprokázal kdovíjakou inteligenci. Dotaz pokládejte tam, kde vám mohou odpovědět - tedy v Penny. Ale to byste musel vystoupit z anonymity a to už by se vám asi nelíbilo, že? To je jako bych se byl ptát v masně kdy mi jede autobus do Brna :-))
icon | 01.12.17 00:24:46  |  (83.165.38) | Přihlížející   Prodavačky
Mě se v Broumovském Penny nakupuje dobře a prodavačky jsou vždy milé. Na rozdíl od jiných Penny po ČR jim to za pokladnou odsejpá, protože je u nás hodně zákazníků. Jinde jsou poloprázdné Penny a navíc prodavačky samý šnek ... Takže za mě hodnocení BR Penny kladné.
icon | 01.12.17 16:07:10  |  (5.89.32) | honza   prodavačky v penny
Bohužel musím s Josefem souhlasit. Ale to je už douhodobý problém a řešení je nejspíše v managemantu. Ty prodavačky dělají co se jim řekne a když je řádně nezaškolí tak potom nejsou schopné správně spočítat nákup no.
icon | 01.12.17 19:57:25  |  (25.130.28) | PP   Pro Honzu a Josefa
Když jste tak chytrý tak si to běžte na den zkusit.Umýte jenom hloupě kecat.
icon | 02.12.17 12:43:50  |  (.57.11) | Jana M.   Naopak
Já bych chtěla naopak pochválit personál našeho Penny, který tak příjemný jinde nevidím. Chtěla bych vyzdvihnout blonďatou paní vedoucí a za pokladnou moc příjemnou opět blondýnku. Díky vám dvěma se tam ráda vracím.
icon | 02.12.17 13:45:22  |  (2.76.100) | návštevník   spokojenost
Problém broumovského penny je spíš v tom, co tam chodí za lidi. Za to personál nemůže, když jsou návštěvníci prasata. Prodavačkám v penny tuto práci nezávidím, musí to být náročné, ještě za takových podmínek. Chodím tam rád nakupovat, lepší výběr potravin. Radši půjdu do penny, než se dívat na ty kyselé ksichty v lidlu. :-)
icon | 05.12.17 12:42:45  |  (.34.147) | EvaM   prodavacky
pane Josefe , musim se jenom smat, co pisete za blbosti.
bezte k Lidlu , uz tam na Vas cekaji.
icon | 09.12.17 00:06:33  |  (0.90.65) | kupujici   broumovské penny
Než jít nakupovat do br.Penny,tak raději pojedu do Police,kde prodavacky podobné,, blondate paní vedoucí' nejsou a taky tam není bordel /v každé uličce palety se zbožím/doporučuji nákup
icon | 09.12.17 00:08:19  |  (0.90.65) | kupujici   broumovské penny
Než jít nakupovat do br.Penny,tak raději pojedu do Police,kde prodavacky podobné,, blondate paní vedoucí' nejsou a taky tam není bordel /v každé uličce palety se zbožím/doporučuji nákup
icon | 09.12.17 00:11:02  |  (0.90.65) | kupujici   broumovské penny
Než jít nakupovat do br.Penny,tak raději pojedu do Police,kde prodavacky podobné,, blondate paní vedoucí' nejsou a taky tam není bordel /v každé uličce palety se zbožím/doporučuji nákup
icon | 09.12.17 22:52:46  |  (1028:8384:) | Honza   :-)
Pozitivní je, že za chvíli ve větších obchodech už prodavačky nebudou. Max. 2 roky a budete si pípat. Tak trpělivost!!!!
icon | 20.12.17 17:58:01  |  (0.90.72) | sudeťák   Josef
Josefe a co kdyby jste si tam tak na týden sedl sám a ukázal všem že jste nejlepší :) nemáte vůbec páru o takové práci a urážíte ženy,které poctivě pracují .Kritizovat umíte,ukažte jak tam makáte!!!
icon | 14.01.18 22:13:08  |  (5.102.213) | Anavy   Prodavčky
Dobrý den,po dnešní zkušenosti musím říct,že některé slečny prodavačky snad na kase soutěží v rychlosti,je to o nervy,když Vám hází zboží jako byste nebyli lidi ale zvířata ve výběhu..Litovala jsem chudáka starší paní,která nestíhala,zboží ji rychlá slečna házela i na zem a ještě měla trapné poznámky.Také útočila slovně na "pomalou" kolegyni na druhé kase.Já tedy příště raději zvolím"pomalejší" paní prodavačku,u které si v klidu aspoň pořídím dát zboží do koše a nebudu mít nervy a pocit,že zdržuji a obtěžuji.Slečna "rychlá" by se měla nad sebou zamyslet.Vrcholem byla věta:"já ji zařídím problém,měla by makat,je tady už 4 měsíce" Takovou kolegyni nakopat tak akorát do xxxxxxx. Snad jsme zákazníky,ke kterým by se měla chovat slušně a mile i na kase,ne?Já vím,že jejich práce není snadná,ale teda trochu slušnosti a ohledu by mohly mít.Aspoň tedy ke starším a méně pohybově zdatným zákazníkům.Kam tato společnost spěje,to teda nechci vědět.....
icon | 20.01.18 23:07:57  |  (25.130.126) | Enny   názor
Mohu li podotknout. Prodavačky v Penny dělají jen svou práci. Vzhledem k tomu, že Broumov Penny je nejvíc navštěvovaný obchod na Broumovsku je logické , že prodavačky po svých kolegynich vyžadují úplně to samé, co se vyžaduje po těch rychlých a zajetých. Nemají to lehké, jedna pomalá a ty holky namaji ani přestávku za celý den, zkuste si nejít 8 hodin na záchod kvůli jedné pomalé prodavačce. Navíc, když pak ve frontě u čehož jsem byla svědkem, stojí lidé, kteří nadavaji že je fronta k alkoholu. Tak si vyberte, buď fronty až k pečivu a pomalé prodavačky a nebo rychle prodavačky a žádné fronty. Navíc to, že občas spadne zboží na zem, je tím, že nemají tak dlouhý odkládací pult! ;-)

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra