Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 07.12.17 09:08:20  |  (28.194.203) | ortel   projížďka Broumovem
Nedávno jsem projížděl po dlouhé době Broumovem a musím říct, že jsem byl nemile překvapen jak se rozrůstá plevel. Na náměstí jsem byl překvapen, u penny marketu zděšen a cestou na janovičky u řeky stěnavy mi spadla čelist. Broumov takové pěkné historické město a nechá takhle rozrůstat plevel! Snad v Novém roce se panu starostovi podaří tento stav zastavit a vyčistit ulice.
icon | 07.12.17 10:19:53  |  (0.90.68) | M.K.   Broumov
Před několika lety získal Broumov ocenění Město stromů. Tohle si tady pěstujeme schválně, za pár let, jenom co se to rozroste, se zase budeme o cenu ucházet.
icon | 07.12.17 11:13:30  |  (5.109.123) | Anavy   Veřejné wc
Všem dobrý den.Chtěla bych zde pochválit úroveň,čistotu a milý personál na veřejném WC(tedy určitě na dámských)u náměstí.Nemáme se za co stydět,kdyby to všude takhle fungovalo,tak HURÁ.Díky všem,co se na tom podílí:-)
icon | 07.12.17 14:56:11  |  (28.194.203) | ortel   projížďka Broumovem
Anavy - úplně jste nepochopila to co jsem zde napsal...
PLEVEL - je rostlina, která roste v na stanovišti proti vůli pěstitele. Stejná rostlina může být žádoucí a pěstována stejně jako v jiném porostu označena za plevel a hubena.
A kdo je v Broumově tedy plevel?
icon | 07.12.17 17:51:33  |  (0.90.72) | CSc   re
Seš Trapnej ( ortel)
icon | 07.12.17 20:20:05  |  (83.165.38) | Přihlížející   ortel
A jak by to za jeden den v Novém roce stihnul??
icon | 07.12.17 22:22:29  |  (5.109.123) | Anavy   pro ortel
Ano,chybička se vloudila a zařadila jsem příspěvek do jiné diskuze,tímto se omlouvám..Nikdo není dokonalý,že?!?A k vašemu příspěvku...co takhle se domluvit na příslušném úřadu,vzít motyčku a jít likvidovat plevel?Jako příklad pro ostatní?
icon | 08.12.17 07:12:16  |  (.171.66) | P.   pro Anavy
Ortel má bohužel na mysli plevel v podobě člověčí a to každý jiný než bílý. Jen si neuvědomuje, že i užitečná rostlina může se plevelem státi, když utlačuje rostlinu ještě užitečnější. Jenže kdo rozhodne, která je více užitečná? Ortel si myslí, že on a jemu podobní :-(
icon | 08.12.17 12:14:21  |  (0.90.68) | Karel   To je diskreditace.
Copak nechápete že ten kdo založil toto vlákno se snaží zničit dobrou pověst skutečného pana Ortela. Neziskovka vybere magora provokatéra, a pak usměrní diskusi směrem který se hodí sluníčkářským nemakačenkům žijícím z vašich daní.
icon | 08.12.17 12:51:39  |  (0.90.68) | Karel   Provokatér
Ten provokatér může být taky dost dobře ze skupiny lidí na které útočí.
icon | 08.12.17 13:59:24  |  (5.109.123) | Anavy   plevel
Tak to jsem úplně mimo!!nNechci ani věřit,že jsou lidi tak zlí a dokážou tak ubližovat,byť i jen slovy...Ach jo,kam se to ženeme?Velké zklamání.No jsem asi dost naivní...."Ortel"-nebudu se nikoho zastávat,ale nikdo nemůže za to,kde a komu se narodil a ve vašem případě-chtělo by to myslet hlavou,on i "bílý plevel"dost škodí,není to o barvě,je to o lidech .Tak hlavu vzhůru,snad se nám to nezvrhne a budeme řešit a diskutovat o hezčím světě...
icon | 08.12.17 15:20:23  |  (0.90.69) | Josef   Provokatér
Jj. Už jenom tím výběrem jména, které použil u svého nick-u, potvrdil to, že se jedná o ubohého provokatéra, který má za úkol zaplevelit diskusi a dehonestovat určitou skupinu obyvatel. Takový provokatér vlastně ani nic jiného neumí. Jen osočovat a urážet lidi, kteří mají byť jen malinko odlišné názory, než jsou ty jejich. A vykreslit je jako netolerantní a xenofobní. Také to vidím na nějakého těžce pracujícího z nějaké (ne)ziskovky, který má za úkol vyvolávat napětí ve společnosti a mezi lidmi. Co jiného by jinak tito nic nevytvářející nemakačenka dělali? Nejlépe na takováto individua vůbec nereagovat a úplně je ignorovat.
icon | 08.12.17 23:12:27  |  (25.131.223) | Karel   projížďka Broumovem
Dobrý pozdní večer, vážení diskutující.Tak se mi zdá, že pod nickem Ortel , vystupuje pan Mikuška a jenom stále pobuřuje proti...... Taky nemám rád mnohé naše spoluobčany, ale realita je taková, že nějakým způsobem musíme spolu žít. Je pravdou, že v nějakých částech města, to není takřka problém a jinde to problém je. Rozhodně se nezastávám našich spoluobčanů, jen to je pořád dokola, že pane Ortel? Téměř stále opakující se témata. To by bylo vhodnější, adresovat toto téma radši našim zastupitelům, kteří jsou placeni i za odpověď.
icon | 09.12.17 10:17:51  |  (0.90.68) | Karel   Karel
No koukám že jsme tady na diskusi pod nickem Karlové dva,možná i více. Ono je to pěkné jméno. Mně se líbí jako jméno hlavně pro koně, on má větší hlavu. Mně zase byl pan Mikuška sympatický. On šel do diskuse s otevřeným hledím.nebyl srab se přiznat. A to jsem mu záviděl.
A tak k podstatě věci. Položme si otázku "Komu by to prospělo". Určitě né skutečnému panu Ortelovi. To byl první krok k tomu aby se na diskusi ozvali pseudodemokraté , rádoby humanisti a udělali bu bu bu vy špatní xenofobní občané. Přeci vy tomu nerozumíte, měli by jste jen pracovat a držet ústa. Národní hrdost, pracovitost a poctivost se dnes nenosí.
No kdo na tom může mít prospěch? Myslím že pan Mikuška ne.
Na konec asi jsem to jméno (nick) tzv.ukradl, budu pro příště přemýšlet na něčem originálním. Stejně by bylo lepší neschovávat se a vystupovat pod pravými občanskými jmény. Asi nejsme v ty demokracii ještě tak daleko. Ono nejde stát pod pravým jménem a nechat se urážet hulváty pod vymyšleným nickem. To jsou vesměs potomci (teď už vnukové) bývalých komunistických kádrů z Veby a jiných podniků na Broumovsku. No a protože od předků pochytili EGO tak v tom pokračují směrem o kterém si myslí že bude výnosný.
Příště už se Karel nazývat nebudu. Ale protože jsem srab vymyslím jiné originální jméno.
icon | 09.12.17 12:59:13  |  (0.90.69) | Josef   Re..Karel/ten z noci/
Tak když už tady na anonymní diskusi jste se rozhodl někoho konkrétního jmenovat, měl by jste své tvrzení podložit něčím konkrétním. Protože stejně tak, si to samé můžu myslet já o vás . Obzvláště na této diskusi, kde může napsat kdokoliv za kohokoliv - cokoliv. Pokud jen vaříte z vody s cílem někoho pošpinit, tak je mi vás líto. V tom případě se řadíte přesně k těm lidem, o kterých jsem psal v mém předešlém příspěvku.
icon | 09.12.17 22:56:51  |  (1028:8384:) | Honza   :-)
Člověk co poslouchá Ortel nemůže mít vyšší IQ kvocient jak dvouciferné číslo. A je zcela určitě pravdou, že to je odraz společnosti.
icon | 09.12.17 23:55:51  |  (0.90.68) | Karel   Záměr nebo náhoda.
Honzo víte ona diskuse v tomto vlákně není o kvalitě hudby nebo textů. Třeba se pletu já ale myslím že se motala o záměru někoho rafinovaně poškodit. A pak jsme řešili koho a kým. A ten Ortel v tom je nastrčený jen jako objekt který měl být poškozen.
icon | 09.12.17 23:58:49  |  (0.90.68) | Karel   Záměr nebo náhoda.
Honzo víte ona diskuse v tomto vlákně není o kvalitě hudby nebo textů. Třeba se pletu já ale myslím že se motala o záměru někoho rafinovaně poškodit. A pak jsme řešili koho a kým. A ten Ortel v tom je nastrčený jen jako objekt který měl být poškozen.
icon | 10.12.17 00:05:35  |  (1028:8384:) | Honza   pro Karla
Karle, pokud někdo použije nick Ortel, tak již v ten moment je něco špatně - proto i dovětek odraz společnosti ;-). Taková alegorie na druhou. Kapiš? Pochybuji...
icon | 10.12.17 00:18:08  |  (0.90.68) | Karel   Jsem Kůň.
Výše jsem slíbil že již se nebudu zout Karl. No jsem už starší Kůň s nižším IQ . Ať dělám co dělám nemohu přemluvit ten základní program pro zápis v této diskusi. On si mne zapamatoval jako Karel
icon | 10.12.17 00:51:30  |  (0.90.68) | Karel   To je záměr.
Nejdříve se obujete do IQ posluchačů jisté muziky. Odkazujete se na odraz (obraz) společnosti. Ten odraz je podle vás asi špatný. Pak žonglujete se slovem alegorie, a nakonec zkoušíte zda chápu a o tom pochybujete. Proč se snažíte odbočit na inteligenci posluchačů a na to zda vás někdo chápe či ne. Tak mi připadá že jste byl asi ten který se měl v dalších příspěvcích v tomto vlákně zapojit do odsouzení posluchačů toho dříve uvedeného jména, ukázat na domnělou xenofobii národa a urážet toho kdo nemá názor stejný nebo podobný vašemu.
Víte ale mi jsme tady řešili právě toho provokatéra který ten nick použil a založil toto vlákno. To byl záměr na který jste měl navázat..
icon | 10.12.17 16:20:42  |  (1028:8384:) | Honza   :-)
Podívejte se Karle nebo ... ano jinými slovy odsuzuji společnost, ačkoliv obecným jednáním jsme se odsoudili sami. Zlost, msta, ekologie, podvádění(hlavně sami sebe), nevědomost, pasivita, přenášení odpovědnosti na politiky, policii atd. atd. atd. Zcela iracionální, hloupé jednání. Ovšem kážu vodu, ale piji víno, tak to neberte moc vážně...

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra