Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 04.02.18 16:48:36  |  (25.131.119) | Přihlížející   Nové schodiště v ulici na Příkopech
Dneska jsem šel po nových schodech v ulici na Příkopech a z dálky jsem obdivoval jak to schodiště je hezky udělané, a když jsem byl před schodištěm tak jsem se nestačil divit, co to je po celé dálce za kupičky stavební směsy dole i nahoře, tak mě to nedalo a koukám po zdech postavených schodů. Kompletně všechny spáry vydrolený a směs na kterou se celá stavba vyzdívala tak se drolí, ty schody jsou chvilku otevřený a už to je takhle v háji, když jsem se podíval na starou vyzdívku co tam je kolik let, tak ta drží a je uhledná, ale tahle nová je jak písek, asi se pěkně někde šetřilo a nebo se nedodržel technologický postup. Přišlo mi to trochu líto tak jsem to sem musel napsat.
icon | 04.02.18 21:08:54  |  (0.90.72) | Starosta   Vysvětlení
Ano, je to schválně, jelikož spárování již nebylo kvůli mrazům možné, tak se s tím počítá až zjara. Spáry se vyčistí a přespárují kvalitní spárovací maltou.
icon | 04.02.18 22:26:49  |  (0.90.114) | Kolemjdoucí   Osvětlení schodiště
A mě by zajímalo, když už je otevřená tato diskuze, proč tam někdo vymyslel tolik světel. V noci je tam světlo jak ve dne. Co na to asi říkají ti, kterým to svítí do oken, jak se jim asi spí? Neustále se mluví o světelném smogu, který je celosvětovým problémem, ale v Broumově očividně nikdo toto neřeší. Nemělo by se přemýšlet i při zařizování osvětlení? Chápu, že z důvodu bezpečnosti je to potřeba, ale tolik světel na jenom místě se mi zdá až moc.Jinak souhlasím s Přihlížejícím, schodiště je opravené pěkně, vypadá moc dobře.
icon | 05.02.18 12:39:14  |  (25.129.172) | ooo   Světla
V tèto ulici by měly být světla všude a k tomu kamery na každèm kousku.Vždyť tam je o hubu chodit po setmění :-(
icon | 05.02.18 18:24:22  |  (8.150.195) | jup   Veřejné osvětlení
Nebylo by na škodu se zbavit těch hnusných oranžových pouličních lamp. Svítí všude okolo a vytváří veliký světelný smog. Doporučuji panu starostovi, aby se šel za tmy podívat do nové ulice v Křinicích (hned za školkami v Příčné ulici).
icon | 06.02.18 08:29:52  |  (8.114.21) | Broumovák   Souhlasím
s ooo
icon | 09.02.18 18:34:38  |  (.134.14) | Ondřej   Pro Kolemjdoucího
Jak se asi spí těm lidem, kterým ty lampy svítí do oken? Na to se právě díky těm lampám můžete přece podívat, a proto tam jsou.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra