Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 26.02.18 13:30:05  |  (38.153.131) | Jirka   Pro Jaroslava Obsta
Dobrý den,
toto je určeno hlavně člověku, který mi brzy ráno 26.02. 2018 poškodil (naboural) plot. Velice děkuji, že jste byl takový sobec a neměl odvahu mi to říci, i přesto, že bydlím cca 20 metrů od plotu. Případně stačilo nechat vzkaz ve schránce, ale to vy ne. Raději jste ze silnice sebral všechny plasty a dal si je do svého auta. Pak jste, jelikož auto bylo nepojízdné, utekl. Naštěstí se Policii ČR Broumov podařilo zjistit pane Jaroslave Obste, že jste to udělal vy. Tímto jim velice děkuji.
Dále mám něco k zamyšlení, jsme opravdu tak arogantní a neumíme se postavit za své skutky, kdy raději vše řešíme tímto způsobem.
Předem se omlouvám za případné chyby.
S pozdravem Jirka
icon | 26.02.18 14:23:55  |  (0.90.69) | .-.   Jejééééé,
jinak morálku kázající se projevil!
icon | 26.02.18 16:24:28  |  (5.30.59) | Ondřej   Pro Jirku
Pane Jiří, nechápejte mě špatně, soucítím s Vámi a je hrozné, že se k tomu pán takto postavil. Ale takto si jen zaděláte na další potíže. Zákony musíte respektovat a toho o ochranně osobních údajů se to týká také.
icon | 27.02.18 09:46:59  |  (0.140.158) | Alex   Ondřeji nemáš pravdu
V příspěvku Jirky není nic, co podle čeho by bylo možno identifikovat jemnovaného Obsta. To je ten Jarda Obst z Prahy, Jaroměřě nebo České Lípy (viz. živnostencký rejstřík)?

Pane Ondřeji, ano zákony je nutno respektovat, ale je nutné je také znát, než začnete někoho poučovat.

Viz, zákon Zákon č. 101/2000 Sb:
Subjekt údajů se považuje za určený nebo určitelný, jestliže lze subjekt údajů přímo či nepřímo identifikovat zejména na základě čísla, kódu nebo jednoho či více prvků, specifických pro jeho fyzickou, fyziologickou, psychickou, ekonomickou, kulturní nebo sociální identitu,
icon | 28.02.18 14:10:47  |  (5.30.59) | Ondřej   Pro Alexe
Pane Alexi,

měl byste si ten zákon přečíst celý, například hned bod B ve vymezení pojmů (kde mi předkládáte pouze bod A), dále pak Hlava 2, odstavec 2, řádek E, nebo odstavec 6, řádek C.

Ve větě, kterou jste jsem zkopíroval, se navíc píše, že subjekt údajů je jeden nebo více prvků, specifických pro jeho fyzickou identitu. Základem identity je jméno a příjmení a vzhledem k tomu, že se to řeší na webu města Broumova, to zřejmě nebude pan Obst z Jaroměře ani z České Lípy.

Pěkný den
icon | 01.03.18 12:46:05  |  (0.90.68) | Milli   pro Ondřeje
Proč by to nemohl být pan Obst z Jaroměře nebo z České Lípy? Jestliže způsobil škodu autem, mohl přijet odkudkoliv.
icon | 01.03.18 13:15:18  |  (3.171.170) | Honza   :-)
A třeba to bylo tak, že přijel z Jaroměře vlakem - v Broumově si auto půjčil a po-té odjel do České Lípy autobusem. Nebo si někdo od p. Jaroslava auto vypůjčil? Nebo, že by to byl skutečně on? Inu, je to zapeklitá situace. Ovšem máme tu JUDr. Ondřeje a ten jistě jako advokát první kategorie p. Jaroslava z této nelehké situace vyseká svými obratnými právnickými kličkami.
Alex jako správný rejpal musí dát všem najevo, že se byl podívat až v České Lípě, evidentně jedoucí přes Jaroměř. Milli, družka p. Jaroslava, to přece takto nenechá a musí p. JUDr. Ondřeje "vyndat".
A chudák Jirka má plot stále v pr... a nikdo mu nepomůže. Ovšem hřeje ho vědomí, že o p. Jaroslavovi každý ví, že lump a ničitel plotů!!!
V dokonalé neúctě,
H.
icon | 01.03.18 15:19:01  |  (0.140.158) | Alex   Pro Ondřeje
Prosím Vás, už se vzpamatujte!
Vy horliví amatérští vykladači zákona mi začínáte celkem vadit. Lidi maj od jakživa jména, aby se dalo určit kdo je kdo, a píšou si je vzájemně na dopisy, na zvonky u dveří,.když někdo něco udělá, napíšou jeho jméno v novinách, když si u u piva o někom povídáme, taky řekneme jeho jméno...
Snad nechcete tvrdit, že říci nebo napsat něčí jméno (a příjmení ) je trestné...
icon | 01.03.18 17:44:48  |  (0.90.68) | Milli   Honzovi
Podle prvních 4 vět bych soudila, že jste vtipný. Zbytek příspěvku spíš ukazuje na to, že jste jedovatý. I když je fakt, že tahle debata je absurdní. Jirka je naštvaný a potřeboval si zanadávat.

K mojí osobě: nejsem ničí "družka", jsem manželka a Jaroslavova určitě ne, jsem ve věku jeho matky. A za druhé, nevzala bych si zbabělce, co uteče od nehody.
icon | 01.03.18 18:28:05  |  (1028:8384:) | Honza   pro Milli
Milá Milli,
Jsem nesmírně poctěn, že jste mě označila za jedovatého a vtipného člověka. Toho si vážím. V rámci biblického "oko za oko, zub za zub" Vám mohu sdělit, že součin inteligenčních kvocientů všech přispěvatelů(samozřejmě mimo mne) činí krásné dvouciferné číslo.
V dokonalém opovržení,
H.
PS: Pevně věřím, že JUDr. Ondřej vytáhne novelizaci zákona za urážku na cti. To si přece nenecháte líbit!
icon | 02.03.18 08:44:42  |  (0.90.68) | Milli   Honzovi
Drahý Jene,
jste čím dál lepší :-D Kvůli Vám jsem si vyhledala, jestli takový paragraf ještě existuje. Naposledy jsem o něm četla v povídkách od Haška. Ještě že zrušili trest za svedení pod slibem manželství :-)
Hezký den
M.

P.S. Většina z nás se sem chodí jen bavit. Dnes už sem nakouklo 73 lidí a nový příspěvek píšu jen já.
icon | 02.03.18 10:14:41  |  (3.171.170) | Honza   pro Milli
Nejmilejší Milli,
Vskutku jsem "Milli" překvapen, že jste nadsázku pochopila.
V dokonalém - "to mi ho teda vyndej",
H.
icon | 03.03.18 18:43:11  |  (1ae9:14:28) | Ondřej   Trolíme
Chi chi chi
icon | 04.03.18 09:04:20  |  (0.90.68) | Milli   odpovědi
Nejdražší Honzo,
jak to mluvíte s dámou?
M.

Ondřeji, my přece netrolíme, my si vyznáváme lásku :-)
icon | 04.03.18 10:16:21  |  (1028:8384:) | Honza   pro Milli
Nejroztomilejší Milli,
Takto se s dámou nemluví?? Aha, a moc se omlouvám! Ihned si píši do svého balícího deníčku. Zkusím tedy následující:
Láska je pro mne co jako nástroj,
neváhej Milli a sundávej svůj postroj.
Broumováci si již své č.... mnou,
zcela jistě za plentou.
A proč by také ne?
Je to přece bezplatné!

S infantilním papa,
Tvůj Honzík :-*

PS: Ondřeji v případě zájmu o čumendu, zašli prosím 500,- Kč na účet 11-1111111/0000 a po-té sdělím kdy a přístupové údaje.
icon | 04.03.18 15:25:30  |  (0.90.68) | Milli   pro Honzu
Ach Ty romantiku :-) Teď vidím, jak je můj manžel nudný.
icon | 05.03.18 09:22:58  |  (3.171.170) | Honza   pro Milli
Nevěš hlavu Milli. Oproti mě je nudných 99.999% obyvatel této planety.(0.001% dávám tomu, že bych byl naklonován např. z mého vlasu)
S egocentrickým pozdravem,
H.
icon | 05.03.18 21:41:26  |  (0.90.68) | Milli   pro Honzu
Ach, kolena se mi z Tebe podlamují a ztrácím hlavu. Jsi sen každé ženy, vtipný, něžný, milý, ješitný, rytířský... Chybí Ti snad jen bílý kůň. Kéž bych mohla omládnout, nebo Ty zestárnout :-)
S láskou
M.
icon | 14.03.18 01:40:21  |  (.134.14) | Ondřej   Pro Honzu a Milli
Hashtag MeToo

:D :D :D

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra