Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 09.07.18 10:38:32  |  (0.90.65) | Občan   Odbory VEBA
Chtěl bych Vás poprosit, jestli byste mi mohli vysvětlit jaké poslání a jaký účel mají v současné době odboráři v té "naší" textilce. Osobně si myslím, že jsou k ničemu, protože nemají a nemohou mít žádný vliv na budoucí pozitivní vývoj VEBY. Když jsem si prohlédl to jejich vedení tak jsem se smíchy popadal za břicho… nechci být neslušný.
icon | 09.07.18 11:04:45  |  (.23.82) | Vebák   Odbory VEBA
Dva uvolnění odboráři berou nadprůměrné platy a jsou úplně k ničemu.
Zaměstnanci berou podprůměrné platy a cpou do odborů procento svého platu.
icon | 09.07.18 15:46:09  |  (0.90.68) | Další Vebák   Odbory Veba
Ano jsou slušně řečeno k h.... . Nemají lokty na prosazení jakýchkoliv výhod pro zaměstnance. Pouze přikyvují duo neschopných ředitelů Veby. Je to HNUS!!! Návrhy na schůzích vyprávějí pěkně, dokonce i hrozí píšťalkama pokud jim to neprojde, ale pak ejhle nic. Ale za ty prachy kdo by to nedělal že?
icon | 09.07.18 16:59:59  |  (0.90.65) | Občan   RE: Vebáci
Slyšel jsem, že je to prý těžká elita :D

Pobírat od členů odborů procento a zároveň vyplácet nadprůměrné mzdy oněm odborářům považuji vzhledem k jejich reálné moci za vyčůranost. Podle mě to je jen kosmetická organizace a správně říkáte, že stejně nemají schopnost prosadit nic výrazného. Ale zaměstnanci opět mlčí…

Jo píšťalkami si mohli hrozit tak maximálně na pouti na autíčkách, tam by je alespoň někdo poslouchal.
icon | 09.07.18 22:49:42  |  (0.90.69) | Josef Vyskočil   Re
Otázkou zůstává, co vlastně těm vebákům na té výplatní pásce ještě vůbec zůstává:d

Ti můžou být vůbec rádi, když za ně fabrika občas nezapomene zaplatit třebas takové sociální pojištění:d

Ještě k odborům. Vždyť ti odboráři jsou ve fabrice úplně k ničemu. S kompetencemi nulovými něco prosadit. Stejně...si je tam teď vedení vodí...jak cvičené opičky na provázku:d
icon | 10.07.18 10:19:54  |  (0.90.65) | Občan   RE: Josef Vyskočil
S těmi odbory jste to dobře vystihl. Ovšem na to, že to jsou v podstatě cvičené opičky tak se ti dva pochybní panáci nosí jak, kdyby jim patřilo půl Evropy. No vidíte a někteří zaměstnanci jim to stále a stále žerou :D

Taky jsem slyšel, že platy jim klesají a klesají. K pojištění. Tak ono by se to stát mohlo, ale to už by byl vrchol :D
icon | 10.07.18 17:49:37  |  (0.90.69) | Josef Vyskočil   Re
Tak schválně jsem se podíval na katastr. Docela zajímavé počtení. Nejen že všechny nemovitosti jsou v zástavě u bank, což je pochopitelné...navíc k tomu je u nich zapsáno ještě zástavní právo z rozhodnutí správního orgánu...což nejspíše bude na popud Okresní správy soc. zabezpečení Náchod...no a aby toho nebylo málo, teď tam probíhá řízení, kde navrhovatelem je Finanční úřad pro KH kraj.

Nevím...nevím, ale aby ty všechny nemovitosti měli vůbec takovou hodnotu:d

Dluží všude, kam se jen podívají. Zaměstnance připravili o úspory. A? Největší fór toho všeho je to nové červené autíčko pana ředitele Myšáka. No je vidět, že bídou tito ředitelé rozhodně netrpí. No jak by také mohli. Jsou to přece dobří manažeři:dd
icon | 11.07.18 11:44:38  |  (0.90.65) | Občan   RE: Josef Vyskočil
On si určitě vydělal hezké peníze :D
icon | 11.07.18 18:35:15  |  (.147.227) | Franta   Odbory
Bývala to kariérní jistota.
Bc. Franc, dlouholetý předseda odborů a člen dozorčí rady Veba, to dotáhl na místostarostu, hejtmana, senátora, a teď se vrací na starostu.
A Kotrnec funkci starosty také dostal z titulu odboráře darem, akorát pak už ho Habart nechtěl zpátky. Asi je to dobrý vejvar.
icon | 11.07.18 20:26:39  |  (0.90.65) | Občan   RE
Ano páni odboráři se mají, ty jejich pupky hovoří za vše. Sice mají v palici úplně nasráno, ale inteligence zde asi nebude důležitá. Bakterie bez ní přežívají už miliardy let. Hlavně, že jim ty tupci dávají ještě procento z platu, nechápu to.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra