Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 27.08.18 03:29:57  |  (0.90.69) | .-.   A tak
navrhněte lepší sestavu! Jinak zanecháte o sobě dojem, že jen umíte kritizovat. A navíc lze vycítit, že nejméně vám vadí ten nejslabší z navržených. Je to obvyklé že vadí silní jedinci.
icon | 28.08.18 14:53:54  |  (5.86.7) | Jirka   Volby
Lidé lepší sestavu nenavrhnou. Jaký je celý národ,takoví jsou i kandidáti. Platí citát : Bude-li každý z nás z křemene, je celý národ z kvádrů.
Kvalitní a slušný národ=dobří kandidáti do jakýchkoliv voleb...
icon | 28.08.18 19:21:12  |  (0.90.65) | Občan   Pro Jirku
S tím se dá souhlasit.
icon | 29.08.18 02:38:21  |  (0.90.69) | .-.   Máte,
Jirko, pravdu, tak ale navrhněte to "nejmenší" zlo!!!!!
icon | 29.08.18 06:33:50  |  (5.86.7) | Jirka   Volby
Nejmenší zlo neznám. Pořád čekám na nějakého "spasitele". Jedině dát šanci nějaké nové,neokoukané tváři-to je má rada. Dát třeba šanci studentovi nebo dělníkovi,který svou práci dělá dobře 20 let-uvádím jako příklad. Asi to bude tak,že těch pár procent,co se zúčastní voleb,zaškrtnete někoho až ve volební síni...
icon | 29.08.18 09:14:11  |  (0.90.65) | Občan   RE:
Myslím si, že žádný spasitel nepřijde, pouze by mohl přijít člověk, klidně mladý člověk, který bude mít jasnou vizi, kam by se mělo Broumovsko posunout a to nejen v horizontu 4 let jak tomu bývá u většiny těchto lidí, ale v horizontu dalších 20 – 30 let a myslím si, že velká část kandidujících tuto vizi nemá a to je špatně. Někoho, kdo se dostane do povědomí nejen občanům Broumovska, ale i občanům v ostatních místech ČR.

Z kandidátů bych ocenil zkušenosti Bc. France jako krajského hejtmana a senátora, sice má pověst velmi nevýrazného politika, ale vyčnívá. Nicméně ani to mě nepřesvědčí, abych podpořil místní buňku ČSSD, protože její ostatní kandidáti mi nestojí ani za komentář. Obecně se očekává, že tato strana si v komunálních volbách ještě pohorší.
icon | 29.08.18 14:50:04  |  (5.86.7) | Jirka   Volby
Jsem také překvapen,proč nekandidují v Broumově lidé navržené stranou ANO. Třeba v Hronově je za ní 21 uchazečů. Jinak za sebe hlas těm od KSČM,ČSSD,KDU nedám,protože je mám spojené s tím,jak se projevují v parlamentu. Tím zároveň říkám,že to neznamená,že ANO je lepší,ale byl by větší výběr...
icon | 29.08.18 17:42:09  |  (0.90.68) | domorodec   Občane
Bc. Franc není nevýrazný. Jeho výrok "Je to matka mého dítěte, ne rodinný příslušník." je výrazný a zapamatovatelný dost. Pokud si dobře pamatuji, vyhrál anketu o nejpitomější větu politikovu.
icon | 29.08.18 20:50:41  |  (0.90.69) | Josef Vyskočil   Re
Tuším, že tento "slavný výrok", který se nesmazatelně zapsal do historie.....senátor a hejtman Franc.....pronesl v době, kdy byl dotazován na to, proč zaměstnává jako svoji - senátorovu - asistentku svou partnerku:d

Jinak úspěchů má na svém kontě p. Bc. Franc povícero. Kromě jiného dlouhodobě a velmi úspěšné atakoval i přední pozice v žebříčku popularity mezi hejtmany. Bohužel pro něho to bral vždy z toho opačného konce:dd
icon | 30.08.18 03:16:01  |  (0.90.69) | .-.   Jsem názoru,
že (bohužel) žádný mladší se významného postavení ve městě nedočká. Zajedno se jich málo angažuje ve volbách a za druhé, "bojme se" n.př. starosty bez "životních zkušeností. " Takový by "tápal" celé první volební období a druhého by se již nedočkal pro chyby, učiněné v tom prvním nebo kvůli "dědictví" po předchůdci. Proto moje doporučení jít cestou nejmenšího zla.
icon | 30.08.18 09:48:47  |  (0.90.65) | Občan   RE:
To jsem netušil, že se takovou větou proslavil. :D
icon | 30.08.18 11:40:01  |  (83.165.38) | Luca Toni   pro tečku čářrku tečku
Proč by měl mladý starosta tápat? Kadý není od přírody hloupí. Tápat může i padesátiletý kandidát. Jde o to, co ten mladý nebo starý dělá, jak je schopný, co má za sebou. Když jsem letmo prohlédl kandidátku, tak tam je ze schopných např. mladý Bůna (organizace koncertů, vedení hospody), mladý Pášma (farmaceutický reprezentant), mladý Sedláček (advokát). Jde o to v prvé řadě nepodceňovat. Zaškrtněte si pro mě za mě třeba France, ale zaškrtněte tam i ty mladé, ať se to vyváží.
icon | 30.08.18 14:35:17  |  (0.90.69) | .-.   Ukecne
se každý! Vzpomeňte na vlastní, když se vás někdo překvapivě na něco zeptal. Ono to zaměstnávání příbuzných je ošemetné. Co kdyby některá byla zaměstnána ve městě na ouřadě a její manžel byl zvolen starostou? Musela by odejít? To by přece bylo protiústavní! A co třeba v nemocnici. Primář se n.př. ožení s doktorkou a ona by musela jít jinam? Takových povolání, kde rodinní příslušníci pracují společně a v nadřízené či podřízené funkci, by se našlo. Záleží vždy jen na charakteru lidí, zda z toho těží či ne.
icon | 30.08.18 14:44:41  |  (0.90.69) | .-.   Pro Lucu.
Nikde jsem nepsal, že by mladý kandidát na starostu byl hloupý. Jen mu chybí znalosti, "jak to na ouřadě chodí," dlouho by mu trvalo, než by poznal kdo je spolupracující či jen se tak tváří a za zády pomlouvá, kolik toho má kdo vlastně na práci, atd. Uvítám. když Vámi jmenovaní se dostanou do zastupitelstva a po čtyřech "zkušebních" létech ať kandidují třeba i na starostu. Ještě dodám, že není dobrý ten, který z opozice vše jen kritizuje, když sám není schopen navrhnout lepší řešení.
icon | 30.08.18 18:12:19  |  (0.90.74) | Harvestor   Kandidáti 2018 komunální volby Broumov
...tak přeji šťastnou volbu a pojďte k urně :
https://volby.idnes.cz/komunalni-volby-2018.aspx?t=vysledky-obec&o=8&o2=CZ0523&o3=573922&obec=broumov
icon | 30.08.18 18:20:19  |  (83.165.38) | Luca Toni   pro .-.
To přeci není záležitost věku co píšete. Každopádně každý po praxi na úřadě bude v obrazu za pár týdnů, tomu věřte. Pan Kotrnec byl také jako Starosta poprvé zastupitelem a šlo mu to dobře. Je to o lidech a ne věku.
icon | 31.08.18 08:00:01  |  (67c:2660:4) | Ivan   Lepší to nebude,
i když zvolíte nové lidi. Nevěřte tomu,jak někdo vyřeší problémy se zaměstnaností,dopravou,nepřizpůsobivými občany,atd. A na rozhodnutí,zda opravit chodník,stačí jeden "hejhula" a není třeba 23 zastupitelů. Proto radím nevolit,protože budete ještě více naštvaní,že jste jim umožnili přístup k financím a hlavně rozhodování za Vás...i ne-volba je vyjádření a názor !
icon | 31.08.18 09:31:33  |  (0.90.69) | .-.   S první
částí Vámi projeveného názoru plně souhlasím, chybí aktivní lidé. Nevolit však znamená, že nemůžu ani "jít cestou nejmenšího zla."
icon | 31.08.18 10:47:00  |  (0.90.68) | domorodec   pro .-.
Jsou země (u nás se o tom jednalo, ale nevím jak to dopadlo), kde je to zakázáno, např. právě poslanec nesmí zaměstnávat příbuzné. Nemluvě o tom, že je to neetické a nemorální. Neměl by poslanec, senátor, ministr, starosta..... zastupoval moje zájmy? Je v mém zájmu, aby ze státního rozpočtu platil vysoké mzdy své rodině nebo své milence? Nemluvě o tom, že nikdo netuší, co vlastně poradce ministra dělá.

Nepochybuji, že když si primář vezme lékařku, že ona dál poctivě pracuje a nezvedne se jí jen proto plat. Problém by byl, kdyby si primář vzal prodavačku, zaměstnal ji jako lékařku a dal jí odpovídající plat. Ona by měla svoji práci a v nemocnici by se občas prošla po chodbě v plášti, aby jí tam viděli.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra