Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 02.09.18 19:25:58  |  (0.90.65) | Libuše Betášová   Pozvánka na setkání s Mgr. Martinem Červíčkem, kandidátem ODS na senátora
Přijďte ve středu 5. 9. 2018 od 18:00 h do Městského divadla v Broumově diskutovat s krajským radním a kandidátem ODS na senátora panem Martinem Červíčkem, a to nejen o tom, co nového se chystá na Broumovsku.

• Rekonstrukce cest?
• Silniční propojení od benzinové pumpy k Hotelu Veba?
• Bezpečnost?
• Dostupnost zdravotnictví v Broumově v návaznosti na rekonstrukci náchodské nemocnice?

Přijďte se zeptat na to, co Vás zajímá!
icon | 02.09.18 20:51:48  |  (0.90.65) | Občan   RE:
Pouze 4 body k diskuzi? K ekonomické situaci Broumovského regionu pan kandidát do senátu nemá co říci?

Bože.
icon | 03.09.18 08:52:33  |  (2.156.98) | xxx   Růčkovi
Jo jo, blíží se volby, tak ODS rodina Růčkových (Růčková, Betášová, Musilová) zase vylézá na povrch. Už jsme asi zapomněli, jak to bylo před 5 lety, když zatýkali JUDr. Růčku za krádež více než 10 milionů korun. Jak pak se vám žije z nakradených peněz?
icon | 03.09.18 09:14:40  |  (0.90.69) | .-.   Nerad
jsem sprostý, ale xxx by si zasloužil pořádnou přes hubu! To přece byl zvyk komančů dělat za čin jednotlivce zodpovědnou celou rodinu!
icon | 03.09.18 09:29:55  |  (2.156.98) | xxx   Proč?
Jednou zloděj, vždycky zloděj. A dodnes si majetku takto získaného užívají. To má být vedoucí politická garnitura v Broumově? Obdivuji, že na to mají žaludek, já bych ostudou zalezl do kanálu. Nebo mi chcete namluvit, že ty peníze sebral jenom Růčka a děvčata o tom vůbec nevěděla ale dovolená za kradené byla fajn?
icon | 03.09.18 10:11:07  |  (0.90.68) | domorodec   pro xxx
Jste hulvát a vykastrovaný hovězí dobytek (nevím, jestli tady projde horší slovo). Pokud vím, nebyl pan Růčka souzen za krádež, ale to pomlouvačům nevadí, že?
Můj táta byl zloděj a prodával drogy. Moje matka byla cizoložnice. Co jsem teda já? Vážně se mají s dětmi táhnout chyby jejich rodičů? Před 78 lety by mě ta trocha židovské krve mohla stát život a taky je to dědictví po předcích.
icon | 03.09.18 10:37:11  |  (0.90.68) | m.k.   pro xxx
V manželství přece vždycky vydělává jen muž, že? Z peněz jeho ženy se nezaplatil ani ten chleba k večeři.

Můj partner byl v pořádném průseru a udělal ostudu celé rodině. Zřejmě by naše děti měly do školy lézt kanálem nebo si změnit jméno. Na malém městě to stejně nepomůže i kdyby se táty zřekly.

Lidi tvého druhu jsou schopní ve škole řvát na prezidenta ať jde do háje. Bohužel i takový mají volební právo.
icon | 03.09.18 11:07:11  |  (6.155.12) | M.   prasárna
Bolševické způsoby - soudit děti za jejich rodiče.
icon | 03.09.18 11:54:43  |  (0.77.101) | Petr Bůna   Občan
Jistě se nalezne čas a prostor k diskuzi i o ekonomické situaci, zeptat se tak jistě budete moci.
icon | 03.09.18 13:04:02  |  (28.59.240) | pachole   bezpečnost
Kdybych se zeptal na bezpečnost a její řešení,tak mě vyvedou asi v klepetech za rasizmus!!
icon | 03.09.18 13:31:48  |  (0.90.69) | .-.   Báječné je,
kolik se tady našlo slušných lidí proti jednomu hulvátovi. Broumove, nejsi ztracen!
icon | 03.09.18 13:40:31  |  (0.90.69) | .-.   Ještě k tomu
kandidátu Červíčkovi v Broumově. Zkrátka někteří si přejí, aby přijatelný kandidát přijel se sliby "modrého z nebe" a "vyřešení všeho do tří dnů." A pak zakrátko by se divili a pomlouvali.
Kdokoliv by v rámci voleb prohlásil, že má koncept na vyřešení všech bolestí Broumovska, by měl být rozumnému voliči okamžitě podezřelý.
icon | 03.09.18 18:23:25  |  (0.90.65) | Občan   RE:
To se ta diskuze zase zvrhla...

Jasný, je to komplexní jev a na jeho řešení neexistuje jednoduchý návod.
icon | 03.09.18 21:51:38  |  (.149.164) | Koubek   Re:
Setkání s gen. v. v. je ztráta času. Mluví pěkně, ale o ničem.
icon | 04.09.18 16:04:44  |  (0.90.69) | Josef Vyskočil   Re: Domorodec
Ano, dokonce soudem odsouzený zmetek...na 6 let...za zpronevěru. Šikovný...to správce konkurzní podstaty, který si na své účty dokázal ze dvou firem odklonit něco málo přes 10 mega:dd
icon | 04.09.18 21:01:38  |  (0.90.65) | Fanoušek   Debata
Pojďte radši v 17.30 na fotbal.Budete na čerstvém vzduchu.
icon | 04.09.18 21:18:59  |  (0.90.72) | Petr Bůna   Pane Vyskočile a ostatní
stále však nechápu, proč chyby pana Růčky a jeho zločiny odkazujete i na jeho rodinu? Vždyť o tom takřka nic nevíte. Nepřeji Vám, aby Vám jednou Vaše rodina udělala takovou ostudu a ostatní by Vás házeli do jednoho pytle,ale možná by to za zkoušku stálo ne? Možná byste i změnili názor a začli se znovu chovat jako lidi.
icon | 04.09.18 21:58:18  |  (1028:919e:) | Dodo   Upresneni
No jo, vzdyt vlastne Ruckovi a Bunovi je jedna rodina, tak to je jedno kdo tam bude a myslim si ze chyba pana Rucky nebyla jen chybou pana Rucky,preci opravdu nejsme tak hloupi
icon | 05.09.18 05:38:28  |  (0.90.69) | Josef Vyskočil   Re: Petr Bůna
Pane Bůna, já zase třeba pro změnu nechápu, proč mi připisujete něco, co jsem tady nikdy nevyslovil. Celkem mi je jedno...co nechápete vy, zato ale bezpečně vím, že v mém příspěvku nepadlo jediné slůvko o nějaké rodině pana "doktora". Prosím, zkuste příště...než začnete poučovat lidi o tom, jak se kdo má chovat...si lépe přečíst a hlavně pochopit napsaný text.

PS. Jinak pokud by se pan "doktor" choval jako člověk, těžko by skončil se šesti lety natvrdo:d Takže klídek:d
icon | 05.09.18 08:45:05  |  (0.90.72) | Petr Bůna   Pane Vyskočile
z Vašeho komentu "Ano, dokonce soudem odsouzený zmetek..." jsem pochopil, že stojíte za názory těch, kteří se tu neprávem pustili do dcer a rodiny pana Růčky. Nebo snad v něm nereagujete na komantář Domorodce?Pokud jsem Vás blbě pochopil, pak nemám problém se Vám omluvit.
icon | 05.09.18 09:02:56  |  (0.90.72) | Petr Bůna   Diskuze
Tak jako tak tento článek vznikl původně jako pozvání na dnešní diskuzi. Pokud budete chtít někdo něco vysvětlit, můžete přijít, budu v hledišti a pokud budu znát odpověď , rád Vám odpovím . Uznávám pane Vyskočile, že jako jeden z mála se neschováváte za falešnou identitu. Toho si cením. Na závěr bych chtěl říci, ačkoliv si člověk zapamatuje vždy to špatné a ty dobré věci zapomene, položme si řečnickou otázku. Kdo za posledních X let přivedl do města nejvíce peněz a defacto se zasloužil o rekonstrukci kláštera a přilehlé zahrady? A víte kolik na to bylo potřeba čerpat z dotací a že není jednoduché takovou sumu dostat do pohraničí?Co se zde vybudovalo za poslední 4 roky? Mohli bychom se ptát celé dny. Nemusíte se mnou souhlasit, ale jděte k volbám. Protože zvolit správné lidi je jen a jen na Vás.
icon | 05.09.18 11:12:24  |  (0.90.69) | Vonásek.   Identita.
Pane Bůna, abyste mě pochválil, opouštím mnou oblíbené .-. a jsem od teď Vonásek. Ještě mám v rezervě Vycpálka!!!
icon | 05.09.18 11:54:59  |  (0.90.68) | domorodec   pane Bůna
Nenechte se vyprovokovat, Vyskočil sem chodí jen provokovat. Asi se doma nudí. A nenechte se zmást, i když si dal celé jméno, je to pseudonym. Vsadím se, že jinde to byl důchodce, senior atd. Léčí si mindráky vytáčením jiných.
icon | 05.09.18 12:14:49  |  (0.90.72) | Petr Bůna   I to je možné,
pak tedy je jasné, že si svými názory není až tak jistý nebo je třeba v normálním životě nesdílí s okolím.Já se pod svůj názor vždy podepíšua pokud se spletu nebo udělám chybu, nemám problém se omluvit a napravit to, protože chybovat je lidské. Zároveň se tu před pár dny diskutovalo, jestli na volby mám "koule". No, mám koule i na to se podepsat . :-) Všem co záleží alespoň trochu na našem městě, přijďte večer podiskutovat.
icon | 05.09.18 12:15:57  |  (0.90.68) | marie   Vonásku-Vyskočile
Ať si dáš jakoukoliv přezdívku, poznáme tě. Tvoje ego větší než IQ se za tebou táhne jako smrad jakoukoliv debatou. Urážet, pomlouvat, kydat špínu může každý primitiv. Jdi a udělej něco lidstvu prospěšného. Pak možná budeš mít někoho, s kým budeš trávit čas smysluplněji a nebudeš na sebe muset upozorňovat, aby se s tebou vůbec někdo bavil.
icon | 05.09.18 14:11:35  |  (0.90.69) | Vonásek.   Ne, jen to ne!
Marie, teď jste mě urazila. Mit mě za Vyskočila je pro mě katastrofou! Takže se vracím k .-., tam mě málokdo nadával.
P.S. Chtěl jsem p. Bůnovi jen předvést jak jednoduché je schovat se za nějaké jméno a tak ze sebe dělat hrdinu.
icon | 05.09.18 14:38:41  |  (0.90.68) | marie   omluva
Tak to se moc a moc omlouvám, jak nejvíc umím. Přehlédla jsem .-. v příspěvku. To máte z toho, že jste líný psát písmenka :-)
Samozřejmě to platí na Vyskočila, ať tady čtu cokoliv, je všude a do všeho se naváží.
icon | 05.09.18 14:45:29  |  (0.90.72) | Petr Bůna   Smysl
Pak ale nevidím smysl Broumovského diskuzního fóra, když si tu možná píší tři lidé pod XXX imaginárními "jmény". Možná pane Vonásku, .-. nebo jaké nicky ještě máte, kdyby jste se podepisoval svým pravým jménem, nedošlo by k těmto mylným faktům, že si Vás někdo dává dohromady s kým nechcete. A nebo jste mu opravdu názorově tolik podobný, že ho ve Vás vidí. Zase bych byl u jednoho a toho samého a to, když se nestydím za svůj názor, nestydím se ani podepsat.
icon | 05.09.18 14:49:32  |  (0.90.72) | Petr Bůna   .-.
Ale jsem si jistý, že Vy jinak Vyskočil opravdu nejste. :-)
icon | 05.09.18 16:15:49  |  (0.90.69) | Josef Vyskočil   Re: Petr Bůna
Pane Bůna, jasně, že reaguji na koment "domorodce". Kdo umí číst...pochopí. Víte, ono když tady jakýsi bezvýznamný "domorodec" tvrdí, že pan "doktor" nebyl souzen za krádež a zároveň přitom vědět, jak se pan "doktor" choval, když připravil lidi o peníze...jakožto konkurzní správce je...alespoň pro mě...drzost nejvyššího kalibru. Ale chápu, že každý z nás vyznává určité...mnohdy i značně rozlišné...nejen životní ale i morální hodnoty. To že byl pan "doktor" následně po zásluze soudem odsouzen není pomluva, ale prostý fakt. A k této osobě...a to pouze k ní...jsem se také v mém příspěvku vyjádřil myslím dostatečně.

Je smutné, pokud si vymýšlete a spojujete mé jméno s něčím...o čem jsem tady vůbec nikdy nepsal. No na druhou stranu...jste mi alespoň ulehčil práci s výběrem kandidátů u voleb:d

PS. Nemějte strach:-) Svými názory jsi jistý jsem, kdyby ne, tak je zde nebudu ani prezentovat. Prima den:-)
icon | 05.09.18 16:45:37  |  (0.90.69) | Josef Vyskočil   Sorry Všem, ještě pár slov...(spešl pro marii)
Milá Maruško, to je vážně síla! Argumenty nikde, zato urážek přehršel! Až si vůbec říkám, jestli tohle všechno může vůbec ze sebe dostat člověk při smyslech...
icon | 05.09.18 19:25:07  |  (0.90.68) | bambus   Josefovi
Vystudovaného právníka nazýváte "doktor". To není urážka?. Zpronevěra rovná se krádež, že? Z morálního pohledu jo, ale stejně jsou to rozdílné paragrafy.

Možná to "marie" přehnala. Možná si vás plete. Sáhněte si do svědomí, kolik lidí jste tady naštval. Koukněte do diskuzí za poslední půlrok. Co ta pitomá hádka o pravopis např. Stejná situace kdykoliv se objevíte, že? Debata o XXX je najednou debata o YYY. A vy jste tady diskutoval naprosto věcně a k tématu?
icon | 05.09.18 21:17:46  |  (0.90.69) | Josef Vyskočil   Re: bambus
Probůh člověče! A odkdy vystudovaný právník není doktor?Konkrétně doktor práv s titulem JUDr? Co je na tom urážlivého? Tak super! Vždyť i Vy nakonec přiznáváte, že šlo v podstatě o krádež. No jasně že šlo! I když z právního hlediska se to může nazývat jakkoliv...ale přiznávám, že za další koment mně tento člověk opravdu nestojí...

Jinak na anonymní diskuzi, kde může kdekdo přispívat i pod několika nicky najednou, asi nemá smysl řešit to, kdo je zrovna naštvaný a kdo ne:d

A ještě poslední věc. Vůbec jsem si...za poslední dobu...nevšiml Vaší nějaké aktivity na zdejším fóru. Buď taktně mlčíte anebo zde...možná...vystupujete pod jiným nickem...

PS. Jinak vše podstatné...i důvod mé reakce...máte ode mě popsáno výše:-) Prima večer:-)
icon | 05.09.18 22:57:00  |  (0.90.72) | Petr Bůna   Pane Vyskočile
musím ocenit Vaši schopnost dokonale a nepřímo dělat z lidí blbce.Vytáhnout si co potřebujete a obrátit proti. Nechci se už k tomu vracet a tak Vám popřeji šťastnou ruku u voleb. :-) Dobrou noc.
icon | 06.09.18 15:06:39  |  (.149.164) | Koubek   Re:
Čekal jsem radostné dojmy ze setkání s p. Červíčkem, a ono nic. Je to určitě pracovitý člověk, ale neměl by se se svým vzděláním a celoživotní praxí policisty věnovat třeba bezpečnostní politice,než železnici, nebo problematice bezpečnosti mostů?Pro p. Bůnu jedno klasická poučka:Méně je někdy více.
icon | 06.09.18 21:11:03  |  (2.10.195) | Petr David   Červíček
Určitě je dobré využít vzdělání i praxi pro další práci, ale tak to dnes bohužel nefunguje. To, že se snaží rozhýbat to, co by nám pomohlo, vítám.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra