Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 17.11.17 09:54:46  |  (0.90.68) | Jiri M.   Kam ta naše republika spějě
když Stbák Babiš pokládá věnce na Národní třídě. Fuj...
icon | 17.11.17 15:52:23  |  (38.153.194) | Petr   to je opravdu hrůza
Také koukám hlavně na to spějě
icon | 18.11.17 00:01:24  |  (0.90.68) |    PRO Jiri M.
Tak se zas asi trochu uklidníme ne? Máte povědomí o spise p. Babiše? Četl jste ho? Nebo jen titulky v novinách, sociálních sítích a reportáže v TV? A presumpce nevinny vám asi taky nic neříká že jo? :-)
icon | 18.11.17 00:11:54  |  (25.130.2) | L.   Re..
Ty sklapni.Je demokracie,tak si snad kazdej muze myslet co chce.Jestli se ti to nelibi tak sem nelez.Adios
icon | 18.11.17 00:22:31  |  (0.90.68) |    Pro L.
Asi to bylo na mě. Tuším. A právě protože je demokracie si každý může myslet co chce a psát co chce. NAŠTĚSTÍ. Ale i v demokracii to chce zapojit selský rozum společně s právní stranou demokracie a s již zmiňovanou presumpcí nevinny. Pokud padne rozsudek, také budu psát STBák. Ale teď to bohužel je jen křivé obvinění. :-) A mimochodem pořád nemohu pochopit, proč celý stát řeší jen jeho minulost. Myslím, že od roku 90 tam sedí hromada dalších s pochybnou minulostí. Ti neřešíte? Hlavně že chodili dávky atd že jo? :-)
icon | 18.11.17 01:15:28  |  (83.165.38) | Přihlížející   Spis STB
Tak mě to nedalo a prostudoval jsem si spis StB na p. Babiše s krycím názvem Bureš. Myslím, že ho tu ani nikdo nečetl. Nechci nikoho obhajovat, každý ať si udělá obrázek sám, budu psát jen fakta. Babiš byl najat k tajné spolupráci s kontrarozvědkou ohledně zahraničního obchodu, protože pracoval u PZO PETRIMEX. Jednalo se o cesty do Rakouska, NDR, či Maroka. Jednalo se o tzv. ekonomickou (chceteli obchodní) špionáž (nevím v jakém rozsahu), ale měl zjišťovat jestli konkurence neprodává za dumpingové ceny apod. Spolupráce byla od roku 82, v 85 byla přerušena a roku 87 ukončena. Ze spisu vyplívá, že to nebyl klasický donašeč na lidi, co kde kdo povídali.
icon | 18.11.17 08:41:26  |  (0.90.68) |    RE
A to je přesně to co jsem psal. Že to nikdo nečetl. Teda kromě mě. Jinak bych si nedovolil nesouhlasit s Jiří M. Vy se tady rozčilujete nad minulostí která nikoho neohrozila, a že nám tady na kandidátce Socanů pravidelně kandidují občané, kteří opravdu byli STBáky v plném rozsahu, to vám nevadí?
icon | 18.11.17 16:30:52  |  (0.90.68) | Karel   demokracie
Když "Jiri M" napsal svůj příspěvek k diskusi chtěl jsem se zapojit. Myslel jsem si něco o pomluvách. No ale protože jsem neměl žádné argumenty na obhajobu p.Babiše tak jsem to vzdal. Jenom mne zaráží myšlení třeba právě pana"Jiri M" a už vůbec přispěvatele "L". Ano (asi) pánové všichni chceme aby byla, ale pro všechny. Tak jak jste napsali vaše příspěvky, tak jste úplně mimo. Přečetli jste si vůbec po sobě co jste napsali.? To není demokraticky psaný příspěvek ale pomluva. Myslet si můžete co chcete, ale vnucovat takový názor v diskusi lidem , pokud jej nemáte podložený fakty, je dokonce trestné. Víte ta paní demokracie není jen pro vás, ta je pro všechny lidi.
Docela rád bych věděl jakým způsobem jste dospěli k vašim názorům jež prezentujete tady v diskusi. Zda jste si názor vytvořili sami, nebo jste ve vleku médií, či váš názor vám utvořil pedagog ve škole. No asi mi pravdu nesdělíte.
icon | 18.11.17 18:26:18  |  (25.130.2) | L.   Re.
A je to tady.Udavat by se panovy zachtelo.Jen do toho soudruhu,dlouho to tu nebylo.Howgh
icon | 18.11.17 19:30:04  |  (0.90.68) | Karel   demokracie
Na váš příspěvek do diskuze nelze ani reagovat, on totiž nemá žádnou souvislost s myšlenkou která se tady řešila. Tak nevím jestli jsem hloupej já nebo vy. Asi já protože jsem se do takové diskuse pustil.
icon | 18.11.17 20:29:55  |  (1028:919b:) | m.   takto asi
http://www.reflex.cz/clanek/video/83264/historik-blazek-babis-s-stb-spolupracoval-je-to-historicky-fakt-mel-kontrolni-roli.html
icon | 19.11.17 16:06:43  |  (0.140.158) | Jiri M.   Už tomu rozumím..
Sice byl agentem StB, ale takovým tím hodným.....
icon | 19.11.17 17:47:20  |  (83.165.38) | Přihlížející   Pro Jirko
Jirko, když tomu nerozumíte a nečetl jste spis, tak se k tomu nevyjdřujte. Babiš nebyl agentem STB, STB na něj vedla spis, ta vedla spis na kde koho. Každopádně na něj vedla spis, protože v rámci kontrarozvědky spolupracovat v obhodní špionáži. To je opravdu rozdíl, než když někdo mládil studenty nebo udával sousedy.
icon | 20.11.17 10:16:08  |  (83.136.68) | Michal Hrubý   Pro Přihlížejícího
Ano, je to rozdíl. Díky lidem, kteří pracovali pro ekonomickou rozvědku, tedy slídili po obchodních tajemstvích apod., se komunisté udrželi u moci déle.
icon | 20.11.17 12:07:13  |  (0.125.158) | Aja   Přihlížející neumí číst - Babiš byl AGENTEM STB.
Na první stránce spisu vedeného na Babiše je uvedeno AGENT.

Slovenský ústavní soud zrušil rozsudky obecných soudů ve věci Andrej Babiš a celou kauzu vrací znovu k projednání. Vyplývá z toho jedno: v tuto chvíli

JEe Andrej Babiš z hlediska platného práva stále oprávněně registrován jako AGENT bývalé komunistické Státní bezpečnosti.
icon | 20.11.17 13:15:36  |  (6.155.12) | M.   také vyplývá
Také z toho vyplývá, že nemá Babiš čisté lustrační osvědčení pro výkon jmenované státní funkce, na volenou-poslance se lustrační zákon nevztahuje. Stejně jako nemá doposavad Mynář bezpečnostní prověrku.
icon | 21.11.17 13:23:25  |  (0.125.158) | Aja   Doufám
že ho zavřou až zčerná....

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra