Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 15.05.18 18:52:16  |  (0.90.68) | M.K.   petice
Na těchto stránkách je možné připojit podpis k petici, která se bude předávat poslanecké sněmovně. Je tam i víc informací co a proč

https://milionchvilek.cz/
icon | 15.05.18 18:57:58  |  (0.90.69) | Josef Vyskočil   petice
Ha, ha, ha...Co a proč? Nasrat vám jako!!!
icon | 15.05.18 22:20:33  |  (0.90.68) |    Pro M.K.
Ti šiblo ne??? Celá ta petice je založena na vlně Antibabiš. Už jen proto nepodepíšu protože jsem demokrat!!!!
Zdroj: Wikipedie: Presumpce neviny je právní domněnka, podle které je na účastníka trestního řízení v jeho různých fázích (podezřelého, obviněného i obžalovaného) nahlíženo jako na nevinného, pokud není pravomocným rozsudkem soudu rozhodnuto o opaku.
icon | 15.05.18 23:42:04  |  (8.155.54) | jup   Babiš
Podepsal jsem a nestydím se za to. ANO. Tato petice je mířená proti Andreji Babišovi. Člověku který pracoval pro StB a během privatizací státních podniků si přišel k miliardám. Je to smutné vidět dneska všechny ty lidi, kteří si tady přejí žít jako v Rusku. Tedy pod nadvládou jedné bohaté skupiny lidí a být utiskováni za odlišné názory.

AB je hrozbou pro demokracii. Jeho chapadla pořád rostou, s lidskou zaslepeností vůči problémům o kterých všichni vědí, ale přizavírají nad nimi oči. Všichni dneska nadávají na "tradiční strany", protože to tu "tunelovaly" a rozkrádaly. AB toho byl součástí. Nad tím se už nikdo nepozastavuje.

Jeho neustálé lži. Do kterých se zamotává jako zločinec amatér. Hulvátství, které předvádí, když u něho nestojí někdo z jeho PR týmu. Shazování veškerých problémů na ostatní. Neschopnost přiznat vlastní chyby. Neustálé kličkování a prodlužování pro odložení soudního procesu o Čapím hnízdě. (Pro Já: Pokud je Andrej Babiš nevinný, tak ať jde k soudu a tam se rozhodne o jeho vině, či nevině. Nevinný člověk by neměl problém tam jít hned a být zproštěn všech obvinění. Místo toho si na post ministra spravedlnosti dosadí svého fanatického stoupence Taťánu Malou, která by klidně položila život za svobodu svého vůdce.)

No a mohl bych pokračovat dál. Tím jak AB rozhazuje miliardy které nemá. Jen aby se zalíbil. Slibuje všem všechno. A tak dále, a tak dále.

Řeknu už jenom tohle:
NEvolte ANO.
icon | 16.05.18 06:48:18  |  (0.90.68) | M.K.   pro Já
Nikdo tě nenutí podepisovat. Demokracie je v tom, že já si podepíšu co chci a ty si podepiš co chceš. Já můžu upozornit lidi na petici, ty můžeš upozornit lidi na psí lejna na náměstí. Buď rád ty demokrate že můžeš vůbec něco takového podepsat a nezavřou tě. Před 40 lety bychom si na něco takového ani nedovolili pomyslet. Dneska vybíráme z tolika stran, že si většinu ani nepamatujem a k volbám nechodí víc než polovina voličů.
A je nechutné, že v roce 2018, skoro 30 let po revoluci, je Komunistická strana v parlamentu.
icon | 16.05.18 09:30:14  |  (25.131.84) | Občan   Petice
Už pro to, že petici můžou podepisovat osoby mladší 18 let je vidět kam toto směřuje
icon | 16.05.18 10:00:33  |  (25.129.175) | Ooo   Petice
Podepsáno
icon | 16.05.18 16:08:41  |  (0.90.69) | Josef Vyskočil   petice
Ahoj, já jsem Viky, je mi 12 a chodím do základní školy. A už jsem také samozřejmě podepsala tuto petici:dd
icon | 16.05.18 18:49:37  |  (0.90.68) | M.K.   petice
Člověk by neměl zestárnout, dokud nezmoudří, že Josefe?
icon | 17.05.18 15:27:19  |  (0.90.69) | Josef Vyskočil   petice
Moudrost sice občas přichází s věkem, což o to, ale hloupost některé z nás ani s věkem nikdy neopouští, že M.K.?
icon | 17.05.18 15:58:27  |  (0.90.68) | M.K.   pro J. Vyskočíla
řekl ten, co má přezdívku připomínající obecního idiota.
icon | 17.05.18 18:26:37  |  (0.90.69) | Josef Vyskočil   pro M.K.
Napsal ten, co má místo hlavy kokosovej vořech, vědí?
icon | 18.05.18 06:52:22  |  (0.90.68) | M.K.   pro J. Vyskočíla
Nomen omen.
Ten, kdo píše "kokosovej vořech", by se neměl písemně vyjadřovat. Nemluvě o narážkách na cizí inteligenci.
icon | 18.05.18 14:41:48  |  (0.90.69) | Josef Vyskočil   pro M.K.
Na tvém místě by bylo lépe raději mlčet. Osobně si můžu o tobě sice myslet že jsi hlupák, ale když už tady veřejně promlouváš, tak vlastně všem dokazuješ, že jím opravdu seš.
icon | 18.05.18 19:35:07  |  (0.90.68) | M.K.   pro J. Vyskočila
První věta: místo "lépe raději" by patrně mělo být "lepší".
Druhá věta: Tobě se píše s velkým T
za myslet patří čárka
nepíše se "seš" ale "jsi"
K nepřesnostem přijdejme, že tady nepromlouvám, ale píši.
icon | 18.05.18 19:50:09  |  (25.129.244) | L.   Re.
Nechcete se vy dva kreténi jit hadat někam jinam?Tady i pár lidí to téma zajímá.Ale číst jak se tu nějaký dvě individua dohadujou kdo je blbější furt?
icon | 18.05.18 19:57:34  |  (0.90.69) | Josef Vyskočil   pro M.K.
Raději si to po sobě přečti, ty chytrolínku. Taky žádná sláva to zrovna není. Jinak teda chlape, ty musíš být ale případ! Že by profesní deformace:dd
icon | 21.05.18 17:06:37  |  (3.171.170) | Honza   pro M.K.
Nijak jsem to nezkoumal, ale "té" ve slově tobě, je si myslím správně malé. Velké se píše, pokud chceme vyjádřit úctu. Tak si alespoň myslím, že to lidé používají...
icon | 22.05.18 09:49:25  |  (0.90.68) | M.K.   Honzovi a L.
Je pravda, že v diskuzi, kde se mě nikdo nezeptal, jestli mi smí tykat, nemůžu očekávat velké T :-) Pochybuju o tom, že by na tom něco změnilo oznámení, že jsem žena.

Omlouvám se, že jsem se nachala vyprovokovat k této obskurní diskuzi. Proč tady nediskutují ti, které dané téma zajímá?
icon | 23.05.18 19:37:15  |  (2.112.232) | Honza   for M.K.
Omluva se přijímá. Nicméně asi by bylo možná hezčí napsat pochybuji místo pochybuju. Ale to už je jen takový detail. My lidi s nadhledem neřešíme takovéto triviality - když někdo káže vodu a pije víno, tak se na to upozornit musí, si myslím :)
Každopádně úctu si skutečně nezasloužíš, ačkoliv jsi žena, takže přeji ti dostatek zpětných vazeb.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra