Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 26.09.16 18:57:46  |  (.134.14) | Ondřej   Broumováku
Jistě, vždycky a za všech okolností jsou nemakačenkové ti, kteří firmy řídí nebo kteří strávili léta prací na tom, aby se do vyšších míst dostali. Ti bez motivace a ctižádostivosti, kteří se spokojí s tím, že celý život pracují na jednom místě, které přitom nesnáší, ti jsou ti jediní poctiví. A komunisti jsou jediná možná spása pro všechny ty chudáky, kteří se denně tak strašně dřou do úmoru na své osmihodinové šichtě, kde nemusí za nic držet odpovědnost a s koncem pracovní doby jim vše padá od ruky. A živnostníci? Kdo si sám dokáže zprostředkovat práci a je schopen se o sebe postarat vlastní pílí bez pomoci státu, ten je pochopitelně největší nemakačenko a příživník. Dále netřeba komentáře, skutečně. Maximálně tak komentář záhlavcem.

Takže si to shrňme:
ANO - stb v bleděmodrém (navíc srovnejte si Andreje s příběhy o strýčku Skrblíkovi)
ČSSD - banda pupků, kteří rozkradli co mohli
Komunisti - no comment, nikdy více prosím, 40 let stačilo a navíc, mentalitu lidí zprznili na dalších 40 let dopředu

ODS - podle mě jediná z tradičních stran, které se dá trochu věřit. Co dodat...jejich vláda byla položena kvůli kabelce. A lidi té kampani proti nim - která mimochodem přišla ve chvíli, kdy se řešila důchodová reforma, díky níž mohlo v budoucnu zbýt něco i na můj důchod - uvěřili jak děti. Ukazuje se zde zase typický dvojí metr českých voličů - ODS jim na rozdíl od Babiše nedala koblihu, tak proč by ten Andrej nemohl mít moc nad přihráváním dotací vlastnímu megakoncernu, že...

Piráti - jsou mi sympatičtí až na pár výhrad, nepřipadá mi ale, že by uměli naslouchat názorům protistran
SPOZ - ovary nebrat
Svobodní - ti se taky pěkně vybarvili
Zelení - v současné podobě ekoteroristi
ÚSVIT a Konvičkovci - Hitler začínal podobně a jak to dopadlo

A tak bychom s dalšími mohli pokračovat do nekonečna...

+ JANO, nemyslíte, že právě to, že lidi nevidí smysl v tom, k volbám jít, je právě ten důvod, proč volby dopadají tak, jak dopadají? Lidi si to neradi přiznávají, ale za vše v politice ve finále můžou sami.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra