Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 26.06.17 15:31:43  |  (6.189.226) | :-D   :-D pro Davida
Hlavně, že ty jsi kosmonaut Davide...:-D :-D :-D, Na druhou stranu by jsi mohl dostat Nobelovu cenu - minimálně za tu gramatiku :-D. Omlouvám se - to jsem musel.
Jinak Davide, nevěš hlavu :-). Tady si určitě pokecáš. A určitě něco vymyslíte nebo minimálně někomu promluvíte do duše. Nebo alespoň vynesete Vaše vskutku pozoruhodné a jistě lidstvu přínosné názory na povrch. A proč taky ne? Vždyť máme demokracii.
Teď trochu vážně. Mám takový pocit, že součin inteligenčních kvocientů všech přispěvatelů je dvouciferné číslo. Dal jsem si tu práci a přečetl každý druhý komentář. A věřím na chemtrails. To jinak není možný, že tolik lidí se vyjadřuje k tak debilnímu tématu a dokonce se to ještě převrátilo na urážky ze strany bílých i cikánů. No, hmm co závěrem? Asi jen to, že jsem vlastně taky debil když to čtu a dokonce jsem do diskuze přispěl.
PS : Ještě pro Marcelu. Pokud chceš něco vyjádřit procentualně, tak to musíš napsat! V tomto případě by to byla 3%. Ale i trojčlenka je na tebe moc složitá, tak ti to odpouštím ;-).
Váš erudovaný přispěvatel :-D (aka SMILE)

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra