Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 18.11.17 16:30:52  |  (0.90.68) | Karel   demokracie
Když "Jiri M" napsal svůj příspěvek k diskusi chtěl jsem se zapojit. Myslel jsem si něco o pomluvách. No ale protože jsem neměl žádné argumenty na obhajobu p.Babiše tak jsem to vzdal. Jenom mne zaráží myšlení třeba právě pana"Jiri M" a už vůbec přispěvatele "L". Ano (asi) pánové všichni chceme aby byla, ale pro všechny. Tak jak jste napsali vaše příspěvky, tak jste úplně mimo. Přečetli jste si vůbec po sobě co jste napsali.? To není demokraticky psaný příspěvek ale pomluva. Myslet si můžete co chcete, ale vnucovat takový názor v diskusi lidem , pokud jej nemáte podložený fakty, je dokonce trestné. Víte ta paní demokracie není jen pro vás, ta je pro všechny lidi.
Docela rád bych věděl jakým způsobem jste dospěli k vašim názorům jež prezentujete tady v diskusi. Zda jste si názor vytvořili sami, nebo jste ve vleku médií, či váš názor vám utvořil pedagog ve škole. No asi mi pravdu nesdělíte.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra