Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 22.12.17 20:39:37  |  (0.90.68) |    Pro všechny kritiky
Lidi vy jste fakt dementi. Ty kluci jsou většinou OSVˇ4 který si museli koupit dodávku za vlastní prachy aby PRO PPL mohli jezdit. Vstávaj ve 4 aby v 6 byli v Hradci na depu aby naložili ty vaše kraviny na Vánoce a většinou se do HK vracejí tak okolo 22h a pak zase zpět. Tudíž nejsou zaměstnanci. Pokud nepracují pro někoho kdo je OSVČ a jezdí pro PPL. Ale i ten jim musel z vlastního koupit dodávku, polepit atd. Takže vaše nakupování na netu v prácovní době a nebo doma s kafíčkem doma je proti nim naprostej ráj. Nikdy mi nevadilo, když zavolal a řekl, že fakt nestíhá jestli bych mohl přijet na náměstí nebo někam jinam. NEŽIJEM V PRAZE!!!! Tady je všechno blízko. To jen vaše lenost a zvednutí prdele od psaní těchto nesmislných komentářů vám brání jim v nejhorší době pomoct!.
P.S. Jen UPOZORŇUJI!!!! Nejsem nikdo z PPL atd. Jsem normální příjemce zásilky kterému nedělá problém někomu pomoct s návratem domů o 5 minut než mě doručí balík přímo ke dveřím a tím se i vrátí zpět domů.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra