Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 23.12.17 01:17:42  |  (25.131.223) | Pepa   Řidič pan Pokorný
Pane Já: Pan Pokorný šel do této práce jako každej druhej. To znamená, pokud chci a rád bych dělal tu a tu práci, je možnost, že si musím opatřit pro začátek prostředky pro vykonávání práce a nebo mi poskytne zaměstnavatel třeba auto atd. Ve smlouvě by to mělo bejt. Pokud není a já dělám něco načerno, nebo není to uvedeno ve smlouvě atd. nedělám to, pokud mám kupříkladu větší náklady než výdělek. Další věc je nedůslednost nadřízených, před dvěma lety a před rokem, doručování o Vánocích běžně fungovalo, i když se zpožděním (jen neseděla hodina dodání, ale dodání v tan den bylo dýl), ale to člověk chápe. Třeba pán z Geis normálně s úsměvem doručuje okolo 15 hodiny, že by mělo jen PPL moc velkej předvánoční shon? Podal jsem na pana vodiče pár stížností, akorát mi vždycky přišla odpověď : PPL se Vám omlouvá, protože z důvodu vytíženosti atd., jen nikdo neřeší konkrétní případ, ale řešit se bude, nekončím jen u operátorů.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra