Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 07.01.18 14:54:04  |  (1028:8384:) | Honza   for M.
Ano, souhlas s tím, že na tak malém rybníčku to je neskutečné. Ovšem bral jsem to z globálního hlediska, kde porovnání s celosvětovými korporacemi(participují samozřejmě i na CZ trhu) je to neporovnatelné. Forbes je médium, které musí vycházet s veřejně dostupných informací. Ovšem podnikatelů, kteří nechtějí být vidět (velice sofistikovaně diverzifikují své majetky) je exponenciálně více - dohledání nitek je téměř na veřejném internetu nemožné. Co se týče STB, ale třeba i KGB, CIA atd., tak porovnání např. s Facebookem musí zákonitě vyjít hůře facebook. Jednak proto, protože je zcela globální, za druhé, protože si to lidé neuvědomují co vše poskytují a za třetí, protože to postihuje mnohem více lidí. Zakopaný pes je v tom, že tyto firmy vyvíjí aplikace, algoritmy, solutions pro revenue a nikoliv pro ochranu euroatlantické společnosti. Tudíž, pokud máte mozek, a věřím že ano, tak ze samé podstaty věci to je horší než STB. Všichni vesele klikáme, marníme čas. Mimochodem příjem do psychiatrické léčebny v Bohnicích se od roku 2010 u dívek mezi 19-29 lety zvýšil 30-ti násobně. Dívky jsou totiž v tomto věku nejvíce náchylné na sociální sítě a projevuje se u nich mnohem více závisti než u chlapců. Můžeme také krásně pozorovat jak u chlapců, kteří používají Facebook, Instagram převládá Femina(ta ženská část osobnosti). A na tom se dá krásně stavět a vytvářet velice propracované, psychologické reklamy, které spoutávají podvědomí a tím lidi vězní ve své hlavě. A je lepší být vězněn ve vězení jako takovém a nebo ve své hlavě?! Ale jak jsem psal - pro mne osobně to je fascinující. Nebrat toto jako kritiku - spíš jako jiný úhel pohledu.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra