Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 14.01.18 22:13:08  |  (5.102.213) | Anavy   Prodavčky
Dobrý den,po dnešní zkušenosti musím říct,že některé slečny prodavačky snad na kase soutěží v rychlosti,je to o nervy,když Vám hází zboží jako byste nebyli lidi ale zvířata ve výběhu..Litovala jsem chudáka starší paní,která nestíhala,zboží ji rychlá slečna házela i na zem a ještě měla trapné poznámky.Také útočila slovně na "pomalou" kolegyni na druhé kase.Já tedy příště raději zvolím"pomalejší" paní prodavačku,u které si v klidu aspoň pořídím dát zboží do koše a nebudu mít nervy a pocit,že zdržuji a obtěžuji.Slečna "rychlá" by se měla nad sebou zamyslet.Vrcholem byla věta:"já ji zařídím problém,měla by makat,je tady už 4 měsíce" Takovou kolegyni nakopat tak akorát do xxxxxxx. Snad jsme zákazníky,ke kterým by se měla chovat slušně a mile i na kase,ne?Já vím,že jejich práce není snadná,ale teda trochu slušnosti a ohledu by mohly mít.Aspoň tedy ke starším a méně pohybově zdatným zákazníkům.Kam tato společnost spěje,to teda nechci vědět.....

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra