Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 15.01.18 17:10:28  |  (8.150.81) | jup   Reakce
Petr David: Video je moc hezky zpracováno. Jinak bohužel dnes už jsme schopni odpovědět na otázku, kterou kladete na konci videa.

Petr Novák: Omlouvám se, že jsem vás nazval "zpátečnickou osobou", ale bohužel média vás takto vykreslovaly. A ohledně chodníku, mě to nijak nepřekvapuje. Zase tady jsou krásně vidět ty důsledky naších rozhodnutí v minulosti. Kdyby byla železnice, nebyly by kamióny.

Jedinou možností, jak přinutit stát k nápravě této situace je přeprava polských dělníků do českých fabrik a turisté.

Poláci pracují v Hauku, Continentalu, případně i v jiných firmách. Navíc nezaměstnanost v Česku narazila na dno a pracovní síla v Polsku pořád je. Nevím jestli čtete Broumovský zpravodaj, ale město Broumov uvažuje o vybudování průmyslové zóny mezi ČOV a městem. A já rozhodně nechci mít na Broumovsku zahlcené silnici auty z Polska.

No a turisté? To je nám už všem známá věc. Kdo jel v létě přes Adršpach ví, co to je za peklo. Silnice, co tu jsou nebyly kapacitně vybudovány na takovouto zátěž. Jízda na kole se brzy stane adrenalinovým sportem.

Chápu, v roce 2011 byla těžká situace, kdy bylo těsně po jedné z nejhorších finančních krizí. Dnes je situace úplně opačná. Teď je snad ještě lepší příležitost obnovit tuto trať, než tomu bylo v roce 2011.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra