Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 15.01.18 23:43:09  |  (0.80.28) | Petr Novák   Reakce na reakci
Já se omlouvám, někomu to bude znít neuvěřitelně, ale v době, kdy se mluvilo o obnově, tak polskou stranu zajímal pouze kámen. Poláci sice aktivitu české strany vítali, ale prakticky neudělali nic. O tom vypovídá i výše zmiňovaný prodej pozemků. Toto mi potvrdilo, jak bývalé, tak současné vedení kraje. Co se týká kamionů, opravdu jsem věřil, že dohoda s krajem platí a je nepřekročitelná. Naivně jsem si myslel, že to nepovolí. A co se týká zpátečnické osoby, to není vina medií, ale některých naivních politiků, kteří nalítli některým mafiánům a potřebují svojí vyjednávací neschopnost skrýt a hledat jiného viníka. Přesto všechno věřím, že železnice by mohla být v budoucnu turistickým lákadlem a právě Vámi zmiňovaná návštěva Adršpachu spojená s jízdou vlakem, by mohla být alternativou celodenního rodinného výletu nejen pro Poláky. Příklad vidím v Jindřichohradecké úzkokolejce, ale ekonomicky to neumím vyhodnotit.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra