Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 18.02.18 10:45:22  |  (25.130.228) | Berka   štěrk
O kvalitě tohoto kamene moc nevím, spíš z doslechu, než že bych měl nějaké konkrétní údaje, ale slyšel jsem pravý opak, levnější to ano, ale kvalitnější je prý z Rožmitálu.
Kolik tun se vozí, to ví jen ten, kdo ho vozí, takové údaje se k obyčejným lidem nedostanou.Kolik jezdí denně náklaďáků to se také různí- ve stavební sezóně a mimo ni. Nemám čas si sednout k oknu a počítat. Od firmy v Broumově jezdili dvě soupravy a dva traktory, nevím jak dlouho trvá točka, lom - Broumov, ale odhad 1h, v sezóně od 6, třeba do 21 hod, takže každou hodinu prázdný tam, a plný zpět, (prázdný dělá o mnoho větší rámus). A Bezedos - podle toho kam naváží, Jetřichov, nebo Poříčí, ale párkrát to taky stihne. A to vše při plném provozu, který zde také není zanedbatelný. Víc by mohla prozradit kamera ve Velké Vsi, která byla namontována a nyní již demontována, prý z důvodu sčítání, kvůli umístění úsekového radaru, škoda jen že to nebylo v sezóně. Písek mám takový pocit, se zde vůbec nevozí. A nejde přece o nějaký štěrk na dvorek, tím by se nikdo nezabýval. Toto je x tisíc tun, co tudy projedou.
Ano, každý má na toto svůj názor a já tu zde píšu jen ten svůj, nemíním napadat ty vaše, jen chci, aby jste mohli posoudit situaci ze všech stran, taky mě mrzí, že stejný názor jako já, má mnoho lidí v Otovicích, ale do diskuzí se nezapojují.
Prosím nezlobte se, za můj názor na mě.
Přeji krásný den.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra