Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 18.02.18 18:58:16  |  (8.150.222) | jup   Názor
Tak jsem si celou diskuzi přečetl a sám přispěji svým názorem.

Úplný zákaz dovozu kamene z Polska je bohužel nesmyslný. Na Broumovsku, ne-li na celém Náchodsku, vzroste cena kamene jako suroviny pro stavby. Tím automaticky podraží i stavby. K tomu aby nedošlo ke zvýšení ceny kamene, by byla potřeba nějaká náhrada. Rožmitál? Božanov? Takže všechny "traktory" by musely změnit svojí trasu a otravovat někomu jinému život. Ať už v Rožmitále nebo Božanově.

Řešením by neměl být úplný zákaz, ale částečné omezení. Mohl by se omezit počet jízd jednoho "traktoru". Dejme tomu na 6 jízd (3x naložený, 3x prázdný). Dále by se to dalo omezit na časový interval, kdy by mohly traktory projíždět.

Chápu, že život u silnice je náročný, ale nikdo vás tam nenutí bydlet. Trošku tu parafrázujete tu větu: "Koupil jsem barák u řeky a řeka mi ho vyplavila. Jak je to možné?!" Každý druh bydlení nese svoje úskalí. Při koupi baráku jste se měl možná zamyslet nad úskalími tohoto bydlení.

Řekl jsem toho dost. Dalo by se na tohle téma debatovat. A apeluji na občany Otovic. Nezakazujte hned všechno. Pokuste se domluvit s majitelem "traktorů" a zkuste s ním probrat řešení tohoto problému. V případě neshody se obrátit na příslušné orgány, které by měli jednat v zájmu občanů.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra