Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 19.02.18 09:40:01  |  (25.130.228) | Berka   nikdo vás nenutí
Ano,mělo by to tak být, když je levnější materiál, bude levnější provedení stavby, jenže přímá úměra nefunguje takto vždy. V praxi je běžné, že firma vysoutěží zakázku, za cenu, za kterou ani není schopné stavbu provést, i když to dobře ví a pak nastupují vícepráce.
Pro traktory tu zákaz není, a tak nikdo nemusí jednat, kolik jich tu projede. Pro náklaďáky, jsou uděleny výjimky, které uděluje příslušný orgán v Broumově,ten ale s nikým jednat nemusí a asi ani nechce.
Navíc se bojím doby, kdy přijde zástupce nějaké jiné firmy na Broumovsku a bude se domáhat stejných podmínek, jako mají tyto firmy, aby byly podmínky konkurence vyrovnané, a asi by byl v právu, nebo koupí traktor a bude jezdit také.
Tuším, jsou to tak dva roky, ale úplně přesně nevím, do Otovic přijel tehdejší pan hejtman Franc, jednat o záměru opravy místní komunikace. Toto jednání se mi nelíbilo, bylo vyhrocené, plné emocí, tehdy se tam hodně křičelo, a debatu to moc nepřipomínalo. Ale přece jsem si něco odnesl, a to odpověď na jednu otázku: Můžete nám zaručit, že po opravě, nezmizí dopravní značka s omezením náklaďáků? Odpověď: Toto vám nikdo zaručit nemůže! Takže, by dávalo smysl, že oprava by byla provedena kvůli tranzitní dopravě, ne kvůli turistickému ruchu a obslužnosti, jak se každý domníval.
Nikdo vás nenutí tam bydlet! A to myslíte vážně? Můj otec pochází z Otovic, měl jsem tu babičku a po její smrti, jsme sem od jara do zimy jezdili na chalupu, v roce 98 jsme se sem, z Broumova, za klidem přestěhovali na trvalo, našel jsem si zde družku, a rozhodl se zde zůstat.V době, kdy jsme kupovali dům, neexistoval žádný Schengen, doprava z Polska byla tak třetinová a místo lomu byl za hranicemi velký kopec. Toto srovnávat s povodní, je víc než hloupé, i když si za povodně můžeme víceméně také sami, neuváženými zásahy v krajině, ale to je zase jiné téma. Takže mi prosím řekněte, opravdu se odsud stěhovat já?

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra