Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 13.03.18 09:41:42  |  (25.130.229) | Michal   pro Honzíka
Ano, je to stará firma a za ty roky to ty mašiny umí dělat sami, lidi tam chodí, na tři směny, jen aby tam nebylo pusto!
Nepíši běžně na tomto fóru, ale sleduji ho, pročítám, a dozvídám se zde, co lidem vadí, co je spojuje, co by chtěli změnit atd. Nepatřím k nejchytřejším lidem, na této planetě, jako ty, ale myslel jsem, že proto je to fórum založené. Tvoje reakce k zadaným tématům zde, většinou jen napadají lidi, nebo město, ve kterém asi i sám žiješ, nebo i společnost, jako takovou. Zajímalo by mě, jestli jsi se tak narodil, nebo ti někdo hrozně ublížil, nebo ti jen doma nepůjčí trenky a ty musíš nadávat jen přes klávesnici. Kdyby jsi se náhodou rozhodl, zabalit si do uzlíčku pár buchet, tak jak to "chytří Honzové" dělávají, a vyrazit někam, kde mají lidé trojciferné IQ ( jako ty), jsou inovativní (jako ty), dej prosím vědět. Rád bych ti přispěl na jízdenku a přišel ti k vlaku zamávat, jen aby jsme se na ten perón všichni vešli. A pošli pohled, najdeme toho z nás, co má nejvyšší dvojciferné IQ a ten nám to přečte a všichni se budeme snažit, "taknějak" tady bez tebe přežít!
Tak, a teď se do mě můžeš pustit, nazdar.

PS: Nepracuji ve Vebě.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra