Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 03.06.18 07:15:35  |  (0.90.68) | Tomáš Mach   Objasnění
Toto je vzkaz hlavně pro Pobudu a Gargamela auto byly jsou a budou mím koníčkem.Tomu čemu se věnuji já se jmenuje odborně Detailing.Jelikož tento koníček není jeden z nejlevnějších tak do něho musím taky ty peníze které si vydělám v práci občas dát.Přirovnal bych to třeba když bude někdo sbírat modely aut a objeví se něco nového tak musí prodat ten starší model přidat ještě nějaké peníze které si vydělá v práci a koupí si ten nový model a všichni budou řešit kde na to vzal ale už zapoměli že musel něco prodat a přidat z ušetřených penez které mohl třeba investovat do dovolené takhle už to holt je když má někdo nějaký koníček a pak se objevý třeba Pobuda a Gargamel a budou řešit kde na to mohl vzít.Já jsem členem Detailing clubu již několik let ,protože mě detailing baví tak dělám pro lidi z fora testy produktů,které musím koupit možná tomu nebudete věřit za svoje vydělané peníze z práce.Měl bych proVás dva takový návrh můžete se klidně stavit osobně donést nějaký donate a já pro Vás otestuju produkty které si vyberete dám to na forum a budete slavný jak Beatles.Sice Vás to bude stát peníze jako mě ale za tu slávu to stojí.Kdokoliv se u mne staví tak mu rád poradím pomůžu a světe div se zadarmo.Samozřejmě když chce nějaký kamarád nebo známí něco udělat tak si zaplatí materiál a já mu rád pomůžu.Osobně bych se rád věnoval Detailingu naplno myslím tím HPP ale tady u nás je to o ničem.Každý kdo mě zná tak ví že Detailingem žiju a hrozně mě baví takže to není jen o penězích.Radši bych se věnoval na HPP tomu co mě baví a je mým koníčkem než každý den stávat 5:30 do práce tomu Vy dva věřte.Proto mě mrzí že jsem vy dva píšete takové kraviny a nic o tom nevíte,proto Vám nabízím že se můžete stavit a můžeme probrat a třeba získáme další pacienty do clubu a začnete se o Detailing zajímat také tedy jestli Vás auta baví.

Doprava:Nevím že by jsme si s Gargamelem potykaly ale tak když už tykáme tak proč ne protože věřím tomu že se časem jejich identita ukáže.To že jsem ukončil nebo proč jsem ukončil živnost po tom ti může být víš co?Co se týče ceny tak já jsem nikde napsal že bych to chtěl dovézt za 32,- nebo někde něco tokového čteš?Já jsem psal že kdybych si to nechal dovézt z Rožmitálu tak ta doprava vyšla levněji a tam nevím jestli to víš tak to musí taky naložit dovézt složit taky musí zaplatit zaměstnance a lom se nachází trošku někde jinde než bývalí Stef.
Hlavně se těším až zjistí kdy Vy dva jste ,protože jak jsem Vám navrhl tak se můžeme seznámit vy dva chytráci schovaný za nickama.
Tím bych tuto debatu rád ukončil a doufám že jsem uspokojil vaši zvědavost po senzaci.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra