Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 15.06.18 17:12:09  |  (0.90.68) | Milli   pane starosto
Já tady žiju ráda.Narodila jsem se ještě v Broumovské porodnici, vyrostly tady moje děti. A zatím jsem se Vás vždycky tady v diskuzích zastávala.

Samozřejmě máte pravdu, že do HK je to daleko, dálnice daleko... Naše město může žít i z turistického ruchu a nemyslím si, že jsme vyčerpali možnosti, co nabídnout. V poměru k počtu obyvatel je tady např. málo kaváren a jen jednu čajovnu. Zeptejte se majitelů, kolik platí nájem. V době krize nabídlo město Trutnov pronájem nebytových prostor za pár korun, aby ve městě nezůstaly opuštěné obchody. I když je u nás většina obchodů v soukromých domech, rozhodně jim město neusnadnilo život zvýšením daně z nemovitosti. Nenašly by se v rozpočtu města peníze např. na pomoc začínajícím podnikatelům. Proč by první 2-3 roky nemohli dostávat třeba 2000 měsíčně na nájem (samozřejmě nepřemrštěný a proti zaplacené složence) nebo jinou pomoc. Projděte se městem, kolik je prázdných výloh. Tipuji, že počet obchodů je stejný, jako na začátku 80. let.

Broumov je překrásné město, turistům se líbí. Prohlídka trvá asi tak den a nemyslím si, že by je lákalo přijet za rok znovu. Do menší Police n.M. se rodiny vrací do Muzea Merkuru.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra