Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 30.08.18 09:10:43  |  (0.90.72) | Petr Bůna   .-.
Určitě mám podobný názor, ostatně jsem se však již několikrát přesvědčil, že být v zastupitelstvu není výhra ohledně nabrání zkušeností. Znám hned několik lidí, co jsou nebo byli v různých zastupitelstvech okolních obcí a již kandidovat nebudou, protože prostě ať dělali co dělali, vždy byli přehlasování a pak byli za "blbce", když se jich lidé ptali, co že to tam vůbec na tom zastupitelstvu dělají. Zkrátka výběr zastupitelstva by měl být určitě názorově podobný a pak už to je pouze o kandidátkách, volebním programu, volbách, lidech, aby k volbám šli a umu zvolených,aby svůj program splnili. Strana ODS má na kandidátce hned několik mladých a potencionálních lidí. Lidí co věkem mohou mohou být vizionáři na dalších 20,30let a stále se mohou bavit o tom, že i v tu dobu budou v městě jeho součástí. Dejte nám šanci. Svoji vizi a program ODS budu pravidelně sdílet na svých facebookových stránkách, pokud Vás zajímá, můžete si mne přidat do přátel. Stačí do vyhledávače zadat Petr Bůna. Nejdůležitější je,ale na Vás všech.Jít k volbám. Dát městu impuls, že vám na něm záleží.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra