Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 30.08.18 10:50:39  |  (0.90.72) | Petr Bůna   Občan
To, že jsem dával góly za Broumov bylo myšleno tak, že na rozdíl od táty třeba nejsem tolik ve všeobecné známosti a že tomu je dlouho, co se třeba o mně mluvilo dejme tomu jako o talentovaném fotbalistovi. Co se týče zkušeností s politikou to nemá nic společného. Ale může to třeba napovědět, že mám blízko ke sportu. Co se týče řešení romské populace a jejího života, ano s tím s panem Francem souhlasím-poučme se od měst Náchod, Bydžov, Jaroměř-nejsme Chomutov ani Litvínov. Ale ani v prvních třech jmenovaných městech není situace zcela růžová. Mám v Náchodě na náměstí kancelář a někdy musím při jednání s klienty zavírat okna, abychom se vůbec slyšeli. V Broumově provozují apartmán na malém náměstí a ano jsem si vědom , že se často nedodržuje noční klid, že to vrhá špatné světlo na Broumov před turisty. Ale snad nebudete volit populismus, ale reálné řešení!? Nereálných slibů jsme tu měli minulé volby spousta. S radikálním řešením jak bylo publikováno v některých kandidátkách by mohl přijít pouze stát ČR jako takový. Ano situace se má a musí řešit, ale buďme realisté. Mnohem důležitější pro město je setrvání VEBY. Protože pokud si myslíte, že je vše už v pořádku, tak jste na omylu. Pád Veby by zasáhlo odhadem 250 -300 rodin.Důležité je podpořit ty rodiny, co by třeba přišli o práci, podpořit podnikání a práci ve městě,aby lidé měli jistotu.Podpořit cestovní ruch ve městě, který může být dobrým zdrojem financí pro město. Kvalitní reklamou,službami a hlavně zážitky zvýšit návštěvnost města.Užší spoluprací s ostaními obcemi a vzájemnou reklamou na atrakce a destinace.Je toho hodně co se dá změnit ku prospěchu města. A nebojte se, koule na to mám, jinak bych do toho nešel! A do voleb půjdu s vervou, tak jak nejlépe umím. S pozdravem PB

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra