Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 03.10.18 20:57:21  |  (25.130.101) | Lubomír Franc   Jak postupovat po volbách.
Dobrý den,
výsledky voleb do broumovského zastupitelstva budou známy v sobotu navečer.
Jasné, srozumitelné, předvídatelné a otevřené jednání nově zvolených zastupitelů by mohlo zvýšit tolik potřebnou důvěru voličů, že jejich hlasy mají svou váhu.
Proto jsem názoru, že v sobotu po vyhlášení výsledků voleb by měl lídr kandidátky s nejvyšším počtem získaných hlasů zavolat lídrům všech úspěšných volebních uskupení a požádat je o bezprostřední společné setkání, na kterém se bude diskutovat další postup povolebních jednání.
Já osobně navrhuji, aby byly striktně respektovány výsledky voleb. Současný Broumov má dost zásadních problémů k řešení a proto jsem pro sestavení velmi široké koalice. To znamená zastoupení všech úspěšných volebních stran v radě města s tím, že starostou a místostarostou se stanou zastupitelé, kteří ve volbách získali největší důvěru od voličů.
Zodpovědné vedení města, musí být schopné efektivně a profesionálně spolupracovat (bez ohledu na osobní sympatie či nesympatie) ku prospěchu občanů.

Lubomír Franc

Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra