Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 17.10.18 17:51:59  |  (0.90.68) | M:   vážně
Jak tomu chcete zabránit? Ve svém domě si můžu pronajmout byt komu chci, třeba teroristům a každému je do toho prd. Kolik kdo bude mít dětí je zase jen jeho věc. Jak chcete zajistit, aby se lidé nestěhovali za prací? Jak chcete zajistit, aby se sem děti vracely z VŠ. Kdo z těch co kandidovali má prsten z Arabely?

Mimochodem, mě Romové nikdy nic hrozného neudělali. Zničili mi věc, na které mi záleželo, ale okradli mě několikrát Češi. Problematiční spolužáci byli vždycky Češi. Příšerní sousedi jsou taky Češi. Jeden Rom ukradl manželovi mobil, policie nám ho vrátila. Milá slušná postarší paní nás velmi chytře obrala o 50 tisíc a nikdy už to zpátky nedostaneme.

Je to v lidech, bez ohledu na národnost, barvu, vyznání, s. orientaci. Jestli si někdo myslí, že se zbaví romské rodiny a místo ní se sem, do zapadákova na konci světa, nastěhuje doktorka a inženýr s altruistickou touhou zvelebovat Broumov, je víc než naivní.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra