Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 05.01.19 13:40:03  |  (0.91.220) | M. Pohl   Údržba silnic v působnosti SÚS KHK, obvod Broumov
I já si dovolím sdělit své zkušenosti s údržbou silnic spadajících pod působnosti SÚS KHK, obvod Broumov.15 let (až do r.2012) jsem téměř každodenně a celoročně autem dojížděl do zaměstnání do Náchoda: Musím konstatovat, že jak letní, tak i zimní údržba komunikací v porovnání se zbylou částí okresu, případně v porovnání se sousedními okresy z mého pohledu patřila k nejhorším. Jsem schopen pochopit, že členitost Broumovska a zimní podmínky mohou být tvrdší, ale nejsem přesvědčen, že je to jenom v tom. Jezdíval jsem většinou kolem 5:45 z Broumova a mnohokrát se stalo že silnice na Pasách byla zimní údržbou netknutá a to středisko údržby je odtud na dohled. A tento stav obvykle pokračoval až po Mýto a někde mezi Mýtem a Kozinkem, kde se nejspíš dělí cestmistrovské úseky, tak jako když člověk přijel do jiného světa. Silnice rozsolená a případně shrnutá až do Náchoda. To nemluvím o tom, jak to vypadalo (a vypadá) třeba se sekáním příkopů při letní údržbě. Často jinde už měli posekáno, jen na Broumovsku ještě ani nezačali. Teď jsem 6 let v důchodu a jak je vidět z příspěvků, ale i proti předchozím létům z méně časté vlastní zkušenosti, nic moc se nezměnilo.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra