Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 07.02.17 07:49:09  |  (9.153.103) | kamil trojan   Babiš
Sečteno, podtrženo: Babiš v podobě Agrofertu si na nesmyslný šestiprocentní úrok vypůjčil peníze od Babiše fyzické osoby, aby na daních ruku v ruce (slovy premiéra) ojebali stát, respektive nás voliče a skutečné daňové poplatníky. Přesto se tu najdou desetitisíce pitomců, kteří vykutáleného Babiše do roztrhání těla hájí. Volit dnes Babiše a jeho ANO je stejný zločin jako volit po osmačtyřicátém komunisty.
icon | 07.02.17 08:41:09  |  (12.10.23) | Bez   Dekuji
Konečně mi něco otevřelo oči. Celou dobu jsem to neviděl, až Váš příspěvěk mě navedl na správnou cestu. A pak že jsou v diskuzích jen blbosti. Máte v rukávu ještě nějakou pravdu, kterou bych se mohl řídit?
icon | 07.02.17 08:46:09  |  (9.153.103) | kamil trojan   pro BEZ
Vážený, je vidět že vy jste dostatečně politicky orientovaný a moje sdělení nebylo určeno pro vás. Pěkný den :-)
icon | 07.02.17 14:04:49  |  (6.206.215) | Občan   Volby v roce 1946
Kamilku, volby v roce 1948 byly už jen fraškou, ve které Národní fronta (komunisté a jejich přisluhovači) získali 86,60% hlasů. Rozhodující byly parlamentní volby v roce 1946, ve kterých KSČ získala v Čechách kolem 40% hlasů a na Slovensku kolem 30% hlasů. Volby v roce 1946 znamenaly nástup komunistů k moci.
icon | 07.02.17 14:25:29  |  (0.90.68) | Jirka   Pro p Trojana
Tak nějak nesdílím váš názor. Pokud Babiš opravdu toto udělal tak využil jen možnosti co daný stav nabízel. Je to pro mě stejné, jako když naši "milovaní" spoluobčané pobírají vesele dávky už skoro i na vzduch. Nemám je rád, nesnáším je a štve mě to. Ale opět jen svojí vyčůraností využívají náš SOCIÁLNĚ nastavený systém kde to prostě JDE. A my co držkujem ať už na spoluobčany a nebo teď konkrétně na Babiše, jen nevím o možnostech, neznáme je a nebo na to nemáme patřičné schopnosti. Babiš si zákon na ojebání státu nemohl odsouhlasit, navrhnout ani připravit. Tudíž jen věděl jak na to.
A jen k té vaší dostatečné patřičné orientaci, uvědomte si která strana kličky v zákonech zavedla a nebo nastavila systém odkud odtékají miliardy měsíčně na dávky. Myslím že nějaká kterou máte v srdci vy.
icon | 07.02.17 15:55:15  |  (1028:919b:) | ad Občan   již dříve
Nástup komunistů k moci prakticky posvětil v dubnu 1945 Košický vládní program, který omezil demokracii na "lidovou demokracii" se čtyřmi politickými stranami v rámci stálé koalice v národní frontě.Na základě této dohody začal znárodňovat v 1946 již Beneš, komunisti to pak vše dorazili a dohnali k dokonalosti.
icon | 07.02.17 17:34:45  |  (0.90.69) | JiK   Co je horší?
Jestli se nějaký Sobotka cítí být ojebáván Babišem anebo občan ojebaváný politiky již více než 25 let. Může se nám to nelíbit, nemusíme s tím souhlasit, ale pokud se vše děje v mezích zákona, těžko s tím asi půjde něco udělat. Připadne mi, že dnes nejvíce křičí právě ti, kteří tuto možnost buď přímo sami anebo pomocí jim spřízněných partají připustili, když tyto zákony a různé kličky k nim v minulosti vznikaly. Jinak souhlas s Jirkou. Vidím to úplně stejně.
icon | 08.02.17 00:17:39  |  (7.119.15) | Venda   Babiš
Já, jako jeden z miliónů pitomců, to vidím tak, že pokud ANO dostane dostatečný počet hlasů, bude naděje, že Babiš zatočí s šedou ekonomikou. Proto z něho mají všichni, kterých se to týká, takový strach. Jako strážce státní kasy se osvědčil. Sečteno, podtrženo: já ho volit budu.
icon | 08.02.17 13:06:35  |  (5.112.129) | Michal Hrubý   Pro Vendu
A jak si takové zatočení s šedou ekonomikou představujete?
Řešení, které prosazuje Babiš, tedy absolutní kontrola všeho, naopak šedou ekonomiku posiluje, protože čím dál tím víc lidí nebude schopno či ochotno této kontrole dostát či ji snášet.
Pro většinu lidí je jednodušší nešvindlovat, neboť i švindlování má nějaké náklady (například čas). Nejlepším bojem proti šedé ekonomice je tedy zjednodušení pravidel a důvěra v jejich dodržování.
Jinými slovy není-li možné v hospodě uživit lidi bez práce na černo (tak se to povídá, že), řešením je uvědomění si, co k tomu stavu vede (tedy zřejmě velké náklady na zaměstnance), a odstranění těchto příčin.
A když někdo netrefí plánování o 130 miliard, tak to příliš nesvědčí o tom, že ví, co dělá.
icon | 08.02.17 13:53:43  |  (5.112.129) | Michal Hrubý   A ještě
Je to asi čtrnáct dní, co Babiš říkal, že EET meziročně zvedlo tržby v restauracích o 100 procent. Český statistický úřad dne s vydal zprávu o hospodaří ve službách za čtvrté čtvrtletí loňského roku, a ta říká, že ve stravování a pohostinství se tržby zvedly o 6,3 procenta.
Lźe tedy Babiš záměrně, nebo "jen" neví, co říká?
icon | 08.02.17 15:11:08  |  (9.153.103) | kamil trojan   pro Michala Hrubého
Lépe bych to napsat neuměl.
icon | 08.02.17 15:58:14  |  (0.90.69) | JiK   A zase je všechno špatně!
A to i přesto, že státní rozpočet Česka skončil loni v přebytku 61,8 miliardy korun, což je nejlepší výsledek v historii samostatné ČR. Česko mělo přebytkový státní rozpočet pouze v prvních třech letech své samostatné existence.Rozpočet na loňský rok původně počítal se schodkem 70 miliard korun. Ministerstvo dále uvedlo, že navrhne, aby byl přebytek státního rozpočtu za loňský rok využit na snížení státního dluhu. Ten loni klesl o 60 miliard na 1,613 bilionu korun. Kdopak způsobil tento MEGA dluh? Že by Babiš? Asi ne! Tak kdopak?
icon | 08.02.17 17:01:20  |  (1028:96c5:) | opbh   pro JiK
Státní rozpočet skončil v přebytku zejména proto, že národní banka naprosto uměle udržovala kurz eura na nesmyslných 27 korunách. Takže na přebytek jsme státu složili MY všichni, protože jsmě měli drahé potraviny, drahou elektroniku, drahou dovolonenou, drahá auta, drahé všechno... A z těchto drahých věci se odvedla vyšší daň. Prostě krádež za bílého dne. Aby měl stát peníze, musí je vytahat z kapes svých občanů.

Andrej Babiš s tím nijak nesouvisí. Ten jenom kouká, občas něco plácne, a vlastně vůbec netuší, co se děje.
icon | 08.02.17 19:49:59  |  (0.90.69) | JiK   ?
Tak tvrdit, že s tím Andrej Babiš nijak nesouvisí, bych si já sám osobně až tak netroufal tvrdit. No dobře. Přeci každý ministr financí má nějaké výsledky. Babiš má přebytkový rozpočet, na jaký zatím žádný jiný ministr financí před ním (a to ani v dobách růstu ekonomiky) za dob existence ČR nedosáhl. Ba naopak, jaký je dluh všichni víme. Jistou míru zásluh tedy asi má. Jak velkou? Nevím. Ale i sám Babiš přiznává, že na jeho úspěchu se podílel i příznivý vývoj ekonomiky. A co dělá opozice? ODS a také fanatickou záští zmítaný Kalousek. Zatím jen vykřikují a vyčítají min. financí nekvalifikovaný odhad vývoje státního rozpočtu. A to i přesto, že sedí ve vládě s populistickou a přirozeně rozhazovačnou levicovou ČSSD. Nevadí. Dobře dělají. Jen ať tak činí dále! Aspoň jsou tyto strany tam, kde jsou.
icon | 09.02.17 02:33:03  |  (7.119.15) | Venda   Babiš
Michale Hrubý, v ledačems s Vámi souhlasím. I mně by se líbilo, kdyby účetnictví bylo jednoduší, bylo méně povinností stanovených státem a podnikatelé se chovali korektně. Možná, že opravdu většina nešvindluje, ale sám jsem se setkal vícekrát s otázkou, zda chci práci s dokladem dráž nebo bez dokladu levněji. Nebude-li tato varianta možná, nebudou ti poctiví znevýhodňováni. Myslím, že tato vláda šlapala a udělala velký kus práce a kdyby Sobotka nezpanikařil z předvolebních průzkumů, mohl s Babišem pokračovat v příštím volebním období bez bázně a hany. Jen si mohli možná posty prohodit a s „klidnou silou“ se rozloučit. Tak by se to líbilo mně.
icon | 09.02.17 07:42:13  |  (07.215.207) | sam hokinks   Pro Vendu
Vendo a jakou variantu jsi si zvolil?Tu levnější nebo jako správný Babišův příznivec tu dražší.
icon | 09.02.17 09:45:14  |  (9.153.103) | kamil trojan   nevím jak to říct
Nevím zda to vystihnu dobře, připadá mi, jako by voliči Babiše - Bureše byli v nějaké sektě, nebo dostali drogu, nebo pijou divnou vodu. Nechápu jejich zaslepenost a touhu po spravedlnosti a narovnání tržního prostředí. Vy nevidíte že jste figurky Bureše na jeho šachovnici? Lépe řečeno kompars. Jemu nejde o blaho státu a blaho lidí, jemu jde jen o jeho blaho. Jeho cílem je celá ČR bude Agrofert. Vše co se tu odehraje, o tom bude nějakým způsobem vědět. Pomocí EET, pomocí kontrolních hlášení, kontrolou netu... atd.Proto mi je zázadou, že mu to lidi ještě žerou, vždyť už se odkopal a ukázal co je to za člověka a o co mu jde. Nechápu ty lidi, co mu věří. Raději volte komouše, než Bureše. Ti se aspoň poučili.
icon | 09.02.17 11:41:56  |  (25.128.37) | David Ticháček   Lži a pravdy Michala Hrubého
Pane Michale Hrubý, lžete či manipulujete záměrně nebo jen z neznalosti... Babiš přeci řekl "přiznané tržby" a ne jen "tržby"... více snad k tomu netřeba dodávat...

"Je to asi čtrnáct dní, co Babiš říkal, že EET meziročně zvedlo tržby v restauracích o 100 procent. Český statistický úřad dne s vydal zprávu o hospodaří ve službách za čtvrté čtvrtletí loňského roku, a ta říká, že ve stravování a pohostinství se tržby zvedly o 6,3 procenta.
Lźe tedy Babiš záměrně, nebo "jen" neví, co říká?"
icon | 09.02.17 12:14:52  |  (5.112.129) | Michal Hrubý   Ale houbelec
O jakých tržbách se asi mluví ve zprávě ČSÚ? O nepřiznaných?
icon | 09.02.17 12:34:36  |  (07.215.207) | sam hokinks   Pro kamila
Vše je to pouze o závisti a vztahu pracující versus podnikatel,pracující si přejí aby Babiš konečně skrouhnul ty podnikatele co jenom hrabou a vydělávají miliony /to si oni myslí/,ale neuvědomují si co pak budou dělat až tady ty živnostníci a podnikatelé nebudou,to už tady kdysi bylo ne,historie se opakuje.Bohužel lidská závist je věčná
icon | 09.02.17 13:52:42  |  (1028:96d3:) | sledující občan   BABIŠ
Sledujte víc, co se v téhle zemi vůbec děje a pak to porovnejte se svoji naivitou (hloupostí)

https://nazory.aktualne.cz/babis-se-chysta-dobyt-cesky-stat-napsal-slovensky-dennik-n/r~fa500fe2eeaa11e69d89002590604f2e/?_ga=1.99539485.261082329.1483096711
icon | 09.02.17 14:56:54  |  (7.119.15) | Venda   Babiš
Pro Sama – ano, bral jsem levnější nabídku. Nejsem Mirek Dušín. Pro nepříznivce Babiše. Máte pocit, že to poslední 3 roky v ekonomice nešlapalo? Kdo tedy byl v minulosti lepší ministr financí a kdo si myslíte, že je lepší dnes? Jde o skutky a ne o řeči. Určitě to není žádný beránek, ale má výsledky na jaké možná nejsme zvyklí. Proč chtít změnu, když to šlape?
icon | 09.02.17 16:19:53  |  (5.112.129) | Michal Hrubý   Opět pro Vendu
Takže jste donutil někoho jiného podvádět. No, to je pěkný.
icon | 09.02.17 17:00:03  |  (07.215.207) | sam hokinks   Pro Vendu
Tak Vendo a o tom to je.Když budu mít hospodu a budu poctivě prodávat "S PAPÍREM" tak mi tam nepřijdete protože pro Vás budu drahej zloděj a půjdete k tomu druhými levnýmu zlodějovi co okrádá stát.Nevidíte si do huby,takhle to bohužel je!!!A v Broumově speciálně.Chcete kázat morálku a sami podvádíte.Styďte se:
icon | 09.02.17 19:08:20  |  (7.119.15) | Venda   Babiš
Pro sama a Michala. To je zajímavé téma pro diskuzi. Je ten, kdo nebere účtenku, spoluvinnen na podvádění nebo není? Když nevezmu účtenku, neznamená to, že druhá strana bude podvádět, je to zcela v její režii. Když ji vezmu, tak trochu napomohu k tomu, aby podvádění bylo obtížnější. Jinak nic nekážu a když udělám něco špatně tak se stydím. To je normální. Tématem je ale Babiš a já se ptám, kdo prokázal, že by byl lepší ministr financí ev. předseda vlády. Proč nepodporovat to, co funguje?
icon | 09.02.17 22:27:48  |  (20.195.245) | Michal Hrubý   Babiš
Co třeba proto, že to nefunguje?
Např.: http://echo24.cz/a/ikwWy/pochybny-rekord-babis-setri-na-vsem-krome-dotaci-agrofertu
icon | 09.02.17 23:35:36  |  (7.119.15) | Venda   Babiš
Děkuji za trpělivost. Mohu se v Babišovi mýlit, ale zatím se můj názor nezměnil. Pořád si myslím, že tenhle chlap má našemu státu co dát. Nikoho lepšího nevidím. Ať se Vám daří.
icon | 10.02.17 13:53:52  |  (0.90.68) | VKV   Babiš
Jen bych se chtěl zeptat voličů Babiše na následující:
Uvědomujete si, jak moc si zahráváte s ohněm, když volíte oligarchu, který tu vlastní půlku republiky? Jaké může mít dlouhodobé následky takovýhle střet zájmů? Kam nás až zavede prorůstání Agrofertu se státem, zákony a státními zakázkami, obzvlášť jestli bude Babiš příštím premiérem? Jestli vycházíte z předpokladu, že už je dost bohatý a nebude tudíž dál hrabat peníze a moc, tak takhle to bohužel nikdy nefunguje (takový velkopodnikatelé zůstávají mimo politiku, případně se věnují charitě - např Gates, Buffet). Naopak se můžete podívat na krásný příklad do Itálie - Silvio Berlusconi, velkopodnikatel, miliardar, vlastnik medií - a možná největší ostuda Itálie od dob duceho.

Nevidíte Babišův ultimátní populismus ve všem co říká (změna stanovisek na uprchlíky, na koncentrák v Letech, atp - ty výroky kolem koncentraku protočil snad během 24 hodin)? To vám přijde jako důvěryhodné a konzistentní vyjadřování vrcholového politika? A to ani nechci rozebírat, jak se teď dovolává potrestání reportérů ČT, kteří se ho dovolili zeptat na příjmy.. s tou skandální odpovědí by v civilizované zemi spáchal v politice sebevraždu.. tady mu zatleskáte, jak to těm elitám zase nandal! (on přece vůbec není elita, jen multimiliardář, velkopodnikatel a ministr, který tu vlastní většinu zemědělské a potravinářské výroby a kdoví co ještě)

Jen si prosím uvědomte, jak to tady může vypadat za 10 let, jestli z ČR uděláme Babišland..

Jo a btw. já taky trpím u každých voleb a vybírám nejmenší zla atp, ale zavést tady oligarchismus a populismus - to je z louže pod okap, nebo spíš rovnou do kanálu, to se na mě nezlobte.
icon | 10.02.17 15:04:37  |  (1028:919b:) | P-   přesně tak
Přesně tak, stoupenci Babiše jsou jako fanatická sekta, naprosto iracionální, a neuvědomují si, do jakého chomoutu pomáhají celé naší zemi.
icon | 11.02.17 03:46:17  |  (7.119.15) | Venda   Babiš
Já myslím, že potenciál tohoto člověka je třeba využít a ne se ho zbavit. Kdyby na trhu osobností v politice byla lepší nabídka, tak prosím, ale já ji zatím nevidím. Nicméně, neuklidňuje Vás ve Vašich obavách to, že při našem volebním systému je téměř vyloučeno, aby Babiš vládnul sám. Při vládě v koalici by neměly být Vaše obavy naplněny. Babišland tady určitě nehrozí.
Jinak k těm reportérům ČT. Máte nějaké zkušenosti s novináři? Jestli ano tak se divím, že se podivuje tomu, že to občas někdo neustojí. Jejich otázky stále dokola, aby si pak vybrali tu nejblbější odpověď, která se jim hodí do jejich „příběhu“. Ale to je také na jinou diskuzi. Přeji pěkný víkend.
icon | 12.02.17 19:17:00  |  (0.90.69) | JiK   Korunové dluhopisy
Za touto MEGA levotou nestojí nikdo jiný než u nás, co u nás, ne-li v celé galaxii nelepší exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09). Ten neměl peníze na financování státu, a tak umožnil coby ministr financí vydávání korunových dluhopisů. Babiš: „ Já jsem stejně jako 73 tisíc dalších investorů tuto možnost využil. Kalousek nemohl sehnat peníze na fungování státu, a tak vydal korunové dluhopisy. Pak zjistil, že to podělal a snažil se tu chybu napravovat. Stát přišel o třináct miliard na daních. Pokud vás to tak mrzí, tak já těch 52 miliónů, které jsem na tom vydělal, dám na charitu“. To je slovo chlapa. Jsem zvědav, jestli se k němu připojí i ostatní investoři.
icon | 13.02.17 16:42:29  |  (20.195.245) | Michal Hrubý   Přesně!
Takže Kalousek přesvědčil Babiše, aby sám sobě prodal dluhopisy. To zní rozumně.
icon | 13.02.17 17:39:12  |  (0.90.69) | JiK   Vždyť to říkám,
kdo koho přesvědčil je úplně jedno. Hlavní je, že celou tu levárnu posvětil náš nejskvělejší ministr financí chemik Míra tím, že ji vůbec umožnil. Takže asi tak.
icon | 14.02.17 06:54:00  |  (07.215.207) | sam hakins   Pro Jik
Ale tady jde pane Jik o morální kredit,který by měl člověk v jeho/Babišově/postaveni mít a ten tady zřejmně chybí.Ministr financí i jakýkoliv jiný nemůže argumentovat tím,že ojebal stát legálně.Sorry jako:
icon | 14.02.17 09:42:31  |  (0.140.158) | Aja   Pro JIKa
Vy budete taky asi jeden z tech zaslepenců... Večer jistý komentátor v televizi trefně přirovnal Babiše k Jánošíkovi. Jánošík jako slovenský národní hrdina - to že to byl parchant, který krad, přepadával, loupil a zabíjel, slepým masám nevadilo. Hlavně že bojoval proti vrchnosti. Jen doufám, že jednou taky dojde na Babiše.

A jeden detail pane odborníku: Kalousek neumožnil vydávání korunových dluhopisů, ten je pouze vydal. Jejich vydání umožnil zákon z roku 1993. Na rozdíl však od Babiše, na jejich vydání nezbohatl.

Chápu, že se Vám, při Vaší inteligenci, dělají při vyslovaní jména Kalousek, před očima mžitky. Je to asi podobné u mne, vždy je mi na zvracení, když slyším to zlodějské jméno Babiš.
icon | 14.02.17 18:55:43  |  (0.90.69) | JiK   Pro Aja
Těší mě váš zájem o mé zdraví, ale já si neztěžoval, že bych měl něco se zrakem. Nechme Jánošíka Slovákům a vraťme se hezky pěkně zpátky k nám domů.
Tak zrovna odborníkem se necítím být, ale když myslíte. To, že je ten zákon z roku 1993, to víme. Ponechme slovíčkaření a přejděme k podstatnému. Zásadní detail je ten, že náš stát díky těmto dluhopisům přišel o několik miliard korun. Dluhopisy vydal, a tudíž je pod touto sviňárnou podepsán náš nejlepší ministr financí Kalousek. To všechno svědčí o jeho nekompetentnosti, když nebyl schopen (co by ministr financí) ošetřit, aby k těmto levotám s dluhopisy nedocházelo. Kdo vlastně ještě všechno na dluhopisech zbohatl či ne, zatím nevím já, stejně asi jako vy.
Otázku inteligence ponechám otevřenou, ale pokud se na tom cítíte být podobně, tak to asi nebude tak zlé. Jinak vám při tom vrhání přeji přesnou mušku a nějakou tu toaletu vždy při ruce. Budete to potřebovat. Volby se blíží. Tak pozor na Babiše!
icon | 15.02.17 16:13:06  |  (0.140.158) | Aja   To je zajímavé..
..že postup Kalouska Vás přivádí k nepříčetnosti a podobný potup Babiše Vám nevadí. Že tak "dokonalý" ministr financí, jako je Stbák Bureš je již dávno tyto dluhopisy nezrušil? Navíc jste asi nepostřehl, jakým způsobem by institut vyžit v případě státních dluhopisů a jakým způsobem zenužit v případě Agrofertu.
No ale to mě nepřekvapuje, neboť jako vzývatel Sv. Andreje, jistě při každodením modlení pod jeho obrázkem, nejste schopen připustit něco jiného.
Dříve jsem se divila, co to může být za lidi, kteří dají ANO svůj hlas. Dnes je mi to již jasné.,,
icon | 16.03.17 21:50:01  |  (38.153.99) | _-_   .
https://www.youtube.com/watch?v=jG6IZuB-8O0

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra