Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 25.10.17 07:49:26  |  (8.175.123) | Karel   Otovice
Mohu se zeptat,kdo rozhodl,ze se cedule broumov presune az k Otovicim? Po cele ceste je ted 50 a plna cara. Verim,ze to pro rodinu musi byt tezke,ale ze dne na den kvuli jedna nehode vse zmenit?
icon | 25.10.17 09:01:59  |  (0.140.158) | XX   Změna značení
no a jak to šlo rychle. Já přesunu značku Broumov až ke hranicím do Otovic.
icon | 25.10.17 21:31:52  |  (0.90.72) | Úřední deska   x
10 listopadu bude o tom veřejné jednání, je s podivem, že tam ty značky už jsou, když to ještě neplatí. Přijďte diskutovat.
http://broumov-mesto.cz/assets/File.ashx?id_org=1276&id_dokumenty=17312
icon | 26.10.17 09:25:18  |  (0.90.69) | XX   Co to je za blbost?
Již dnes je podélná plná čára i v přehledných obloucích.
Ještě aby p.Netík a jeho příbíbuzní u VB neudělali přes silnici retardéry či nebyla silnice prohlášena za pěší zónu.
icon | 26.10.17 13:52:32  |  (72.171.163) | bicyklista   xxx
To je dost dobrý nápad s pěší zónou, kámen by mohl vozit po cyklostezce, povrch nový hladký, nákladáky by mohly jezdit rychleji a více by toho převezly.
icon | 26.10.17 20:20:33  |  (25.129.185) | Ooo   Hrůza!
Kluk si tam jezdil jak kdyby mu ta silnice patřila.Byla to jen otázka času než někomu vlítne pod kola.Teď za to ,že si rodina neumí naučit dítě jak jezdit po silnici,budeme pykat všichni.
icon | 27.10.17 14:08:49  |  (13.41.2) | Jirka   JJ
Je dobře,že tam je plná čára a 50.Někteří otovičáci tam jezdí mnohem rychleji.
icon | 27.10.17 16:42:11  |  (25.129.185) | Max   Máte recht
vono jezdit na kole se sluchátkama na palici není asi dobrej nápad. To nepomůže ani 30-tka.
icon | 28.10.17 09:54:57  |  (5.77.52) | Broumovačka   b
Říkám si jak lidé jsou nechutně zlý a co děla závist. Jak muže někdo takhle mluvit o někom kdo bojuje o život. Byli jste tam u toho ? Viděli jste ze měl sluchátka ? Mate důkazy ? Nemáte vůbec nic jenom plnou hubu kecu na které nikdo není zvědavý.
icon | 28.10.17 15:09:04  |  (0.90.68) | broumovák   Pro Karla
Dnes sem jel do Otovic a obec Broumov končí v místech u golfu.Žádného posunu jsem si nevšiml.Jen přemalování dvou úseků vozovky.Tak proč ty fámy.
icon | 29.10.17 08:46:29  |  (.42.133) | Petr   Omezení rychlosti
Omezení rychlosti v tomto úseku je zcela opodstatněné. Stále je tam obec a zástavba, byť jen po jedné straně silnice, kde chodí lidi a jezdí cyklisti. Ano, mají nedaleko cyklostezku, ale když se chtějí dostat domů, tak jim to moc nepomůže a musí na silnici. Divil jsem se, že tam i s ohledem na kvalitu silnice ta padesátka ještě není, především pak v případech když Vás na těch delších úsecích předjíždí jedno auto za druhým a všem je jasné jakou SPZku mají. Nechápu jak tím může někdo “pykat”, mně připadá jezdit v obci 50 normální. Kolik času na tomto úseku zratíš? Minutu?

Vyjadřovat se k nehodě nebudu. Jednak o ní nic nevím, z doslechu vím minimálně o dvou verzích, a druhak mi to připadá naprosto neférové. Klukovi přeji především brzké uzdravení bez dalších následků.
icon | 30.10.17 13:20:26  |  (5.100.2) | Michal   Omezení rychlosti
Jak je zmíněno výše i v ulici Kladské od golfu po Otovice bydlí občané města Broumova včetně mě, kteří "pykají" za to, že tam Ooo může jezdit 90. Chodím po této silnici dost často pěšky a nejednou jsem uskakoval do příkopa. Cyklostezka je fajn, ale po ní se bohužel až domů nedostanu. Náklaďáky a traktory se štěrkem tam jezdí tak rychle, jak to jen jde a moc nehledí na ostatní účastníky silničního provozu no a poláci jsou kapitolou samu pro sebe, řekl bych, že uznávají pravidla typu lepší mrtvej než druhej a čára není zeď. Celý úsek je dlouhý 2 kilometry takže při rychlosti 50 km/h ho pojedete o pouhou minutu déle, než při 90. Omezení rychlosti tam mělo být už dávno, divím se, že se tam něco nestalo už dříve.
icon | 30.10.17 18:56:14  |  (1.149.106) | Petr z Liberce   správná věc !!!
krátký postřeh jednoho z pravidelných návštěvníků Vašeho krásného kraje...... naprosto souhlasím s omezením rychlosti a plné čáry !!! V tomto rychlém světě je to bezpochybně správná volba ! Lidi vytáhněte si hlavy z p......, toto opatření je pro bezpečnost nás všech, Vašich dětí a přátel.......a pokud někam pospícháte, vyjeďte nebo vstaňte o dvě minuty dříve. Těm zapšklým přeji více lidskosti a pokory.
icon | 31.10.17 08:14:46  |  (0.90.72) | XX   Pro to z Liberce
Přál bych ti, abys do toho Liberce jel celou cestu 50 (nebo tak jedeš?), je to přeci opatření pro bezpečnost vás všech. A ty demogogické keci o tom kolij času se uspoří za 2km proti devadesátce?Ale plno lidí nejede jen ty dva kilometry. Na 200 kilometrech je to už zhruba hodina.
A ty chtráku z Liberce, až pojedeš do Broumova, tak si raději vyjeď dřív tak o hodinu. Dvě minuty co si vstaně dřív ti asi mnoho nepomůžou.

Padesátka je nesmysl, který nic neřeší. Ano je to nejjednodušší řešení a nejhorší řešení. Jestliže je tam tolik chodců, proč tam nejsou chodníky.
Já osobně jsem tam ještě zádnýho chodce nepotkal.
icon | 31.10.17 12:52:27  |  (2.187.2) | Petr z Liberce   pro pána XX
Vážený pane XX, máte naprostou pravdu celou cestu 50 rozhodně nejedu, pro vaší neinformovanost kromě předepsané rychlosti 50 existují i vyšší rychlosti. Je to daleko jednodušší než se zdá, jsou zde nějaká pravidla a ty se Vám prostě nechce dodržovat. Ale v případě, když Vám manželka řekne budeš na večeři v tolik a tolik doma tak tam budete. Pokud bych byl nevychovaný tak bych nejspíš napsal, že si tento pán tu hlavu z .... ještě nevyndal. Budu se opakovat, těm zapšklým přeji o něco více lidskosti a pokory !
icon | 01.11.17 07:32:33  |  (0.90.72) | XX   Pro toho z Liberce
Milý pane, já o voze, vy o koze. Nenapsal jsem, že se mají předpisy nedodžovatmm nýbrž poukazuji na to, že zbytečné omezování rychlosti (například na přehledném úseku Broumov-Otovice) je nesmysl, který není v zájmu drtivé většiny obyvatel. Z důvodum, že někdo nedodrží základní pravidla bezpečného pohybu po kominikaci nemohou být trestáni všichni.
A tu Vaši pokoru si strčte... však Vy nejlépe víte kam...
icon | 02.11.17 07:17:17  |  (6.155.12) | p.   ad XX
Asi jste si dlouho nezasouložil,když jste tak agresivní. Pěkný den a pohodu v duši.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra