Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 28.03.18 08:44:37  |  (0.90.68) | marie   recyklace
Nevíte kam házet hliník? Ve městě, kde jsem byla se házel do plastů a třídil v třídírně. Patří do kontejneru na kovy?
icon | 28.03.18 10:39:31  |  (0.90.68) | Broumovák   reciklace
Pokud jej máte větší množství tak odvést do Lutomy kde jej od vás odkoupí jináč do kontejneru na kovový odpad. Přeji pěkný den.
icon | 28.03.18 10:50:14  |  (0.90.68) | marie   recyklace
Děkuji. Víčka od jogurtů asi nebudou větší množství. Ještě musím ten kontejner najít, když jsem naposledy vynášela plasty, tak tam nebyl.
icon | 28.03.18 11:46:41  |  (2.156.98) | Jitka Nigrinová   konternery na kovový odpad - umístění
Vážená Marie,
víčka od jogurtů můžete dávat do kontejnerů na kovy, následně je pak dále tříděno. Kontejnery na kovy jsou po městě a okolí na 4 místech (plánováno je navýšení). V současné době naleznete tyto kontejnery (hnědá, asi spíše šedá barva :-)) na sídlišti Spořilov (parkoviště u pošty po pravé straně), na Křinickém sídlišti (vedle Konzumu), v centru města (ul. Lípová) a v Olivětíně na sídlišti (ul. Dukelská).
Přeji hezký den, JN, sekretariát MěÚ Broumov
icon | 28.03.18 16:34:28  |  (3.171.170) | Honza   :-)
A pak se všechen ten bordel vezme, dá na jednu hromadu, a následně odveze do spalovny. Směšné nebo smutné? To je otázka. ;-)
icon | 28.03.18 17:14:11  |  (28.225.131) | Jirka   :-)
Ano Honza mi připomněl moje mládí ve škole. Třídění odpadů se zavádělo, vymejvali jsme kelímky od jogurtů, třídili papír a komunální odpad vše zvlášť. A pak jsem čistě náhodou :-) byl jeden den "poškole" a pak školník šel a všechny ty naše roztříděné papíry, plastové kelímky a bioodpad sesypal do jednoho pytle. No a od té doby mám k tomu třídění tak nějak lhostejný postoj. :-)
icon | 28.03.18 20:56:25  |  (0.90.68) | marie   recyklace
Děkuji paní Nigrinová.

Mě nejvíc štve, že recyklujeme co se dá a pak nám nějaký .... přihodí do popelnice igelitku plnou PETflašek. Protože nejsem ochotná vstávat tak brzy ráno, abych ji dala ven před příjezdem popelářů, nemůžu tomu zabránit
icon | 31.03.18 11:05:54  |  (.18.0) | Vladimír   :-(
Hlavním problémem jsou naši recyklovaní politici co se nám snaží namluvit, že čím víc budeme těch šmejdů v recyklovatelných obalech spotřebovávat, tak tím lépe se budeme všichni mít a také že je to v těch plastech zdravější ...
icon | 03.04.18 09:03:25  |  (8.114.21) | Broumovák   hliník
posílat do Humpolce

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra