Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 26.04.18 18:19:58  |  (07.47.171) | Luděk   Volba pro Broumov
Pane starosto,
prosím o informaci, proč od minulých komunálních voleb nefungují vebové stránky (nemyslím Vebové) vašeho volebního uskupení http://www.volbaprobroumov.cz/. Rád bych si zkontroloval, co jste před čtyřmi roky naslibovali a porovnal s tím, co jste splnili. Sliby o řešení problematiky s tzv. nepřizpůsobivými jste určitě nesplnili. Kde je vašich slibovaných "dvě stě kousků".
Šlo pouze nehorázný populizmus?
Bude vaším lídrem opět úspěšný manažer pan Myšák?
icon | 26.04.18 21:26:57  |  (1028:8384:) | Honza   :-D
vebové/Vebové stránky. To mě ještě nenapadlo :-D. Nice! PopuliZmus mi ovšem podlomil židli :)... Chvíli jsem měl totiž obavu, že to je žert. Bohužel, je to myšleno vážně, je to tak?

PS: Luďku! Více takových příspěvků!!!

PS 2: p. Myšák? Jakoby Mickey Mouse? Jakože to volební uskupení je Disney World?No, jsem zvědavý kdo je mořská víla?

PS 3: Není veb, není funkce, more!
icon | 27.04.18 08:20:13  |  (8.114.21) | Broumovák   for Luděk
Nefungují právě proto, abys to nemohl kontrolovat .
icon | 28.04.18 19:09:12  |  (25.130.132) | strejda   pro Luďka
Luďku vydrž, blíží se nové volby, stránky se obnoví a Myšák Ti předhodí nové blufy.
icon | 28.04.18 23:03:56  |  (0.90.68) | Ja   Myšák
Pro Boha svatýho, Myšáka už k ničemu nepouštět!!! Koukejte co udělal s kamarádem Jirmanem s fabrikou.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra