Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 09.03.24 22:58:46  |  (8.0.25) | Radek   Stěhování do Broumova
Hezký večer,

přemýšlím nad stěhováním do Broumova. Jsem původem z Brna, ale mám rád Broumov a okolí, je tam opravdu krásně.

V Broumově jsem ale nikdy nebydlel a tak jej neznám, takže se chci zeptat. Měl by někdo místní rady, kterým místům se pro bydlení vyhnout? Které naopak jsou dobré?

Nechci znít jako rasista, ale z jiných částí ČR vím, že určité skupiny obyvatel mohou znepříjemnit život a co jsem zde pochytil, i v Broumově se takové lokality vyskytují.

A co říkáte na okolní vesnice? Je to lepší tam, nebo se spíše držet Broumova?

Děkuji hodným lidem za rady!

Radek
icon | 15.03.24 10:46:40  |  (8.0.25) | Pavel   Stěhování do Broumova pro Radka
Jsem naplavenina z r.1970. Nyní usazenina. Já jsem v Broumově spokojen. Je zde krásně, ale málo práce. Doporučuji Vám přijed do Broumova na krátký pobyt a poznat na vlastní oči. Napište vedouci IC BROUMOV email s kontaky. Zn. " Pro naplaveninu Pavla". Domluvíme se. Mohu se Vám věnovat a poradím.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra