Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 17.12.17 21:02:11  |  (3.38.5) | Zakaznik ppl   Dorucovani baliku PPL
Najde se nekdo, kdo by pozitivne hodnotil dorucovani baliku firmou PPL popr. jednani a chovani dorucovatele?
icon | 18.12.17 06:34:51  |  (2.156.98) | Štefan Vigláš   Doručování balíků PPL
Chování doručovatelů PPL je katastrofální. Služba za doručení na adresu byla uhrazena a oni při doručování napíší, že balík je k vyzvednutí na Mírovém náměstí. Balík měl 18 kg a je jim to jedno. Stížnost jsem poslal přímo na adresu kurýrní služby. Pro balík si bylo nutné zajít na Mírové náměstí a ještě doručovatel ječel přes celé náměstí, že si za to vlastně můžeme sami, protože si objednáváme na poslední chvíli.
icon | 18.12.17 10:28:08  |  (8.114.21) | Broumovák   PPL
Je to o lidech. Nevím jak Vy, ale já tam měl dva balíky. Oba byly "doprava zdarma" , což dělá nyní většina e-shopů. Sms jsem dostal také s tím, že si mohu určit jiný termín a místo doručení. Stačilo zavolat a domluvit se s řidičem PPL. Po dohodě mi byla zásilka doručena před dům. Nevím tedy na co si stěžujete. Stačí pořádně číst a myslet hlavou.
icon | 18.12.17 10:37:57  |  (25.130.71) | Jirka   Pro Broumováka
Pane jste VEMENO.
icon | 18.12.17 11:05:48  |  (8.114.21) | Broumovák   pro Jirku
Vaše IQ je čitelné z příspěvku.
icon | 18.12.17 13:10:15  |  (25.130.71) | Jirka   Pro Broumováka
Pane, to co píšete ví každé malé dítě tudíž Vaše IQ = šumící tráva.
icon | 19.12.17 08:50:09  |  (0.90.68) | Equus   No někdy diskuse končí
S takovými příspěvky jako se předvedl pan Jirka už nejde diskutovat, co na to odpovědět.?
icon | 19.12.17 09:13:16  |  (5.89.123) | Řidič PPL Pokorný   Ppl
Hoši, mám z vás dost :-D chcete na vánoce balíčky? Přijďte si dnes, 19.12 na mírové náměstí k hotelu Praha pro balíček :) mějte se fajne a užívejte života
icon | 19.12.17 12:39:35  |  (25.130.13) | Nespokojený   Neskutečné
Pokorný, ty jsi fakt neuvěřitelný. Pokud ti tohle přijde normální ( očividně ano), tak to vypovídá lecos o tvém IQ. Nakonec co taky chtít po někom s výučním listem ( v lepším případě). Najdi si práci, kterou zvládáš - slyšel jsem, že v Mekáči stále berou, ale tam by jsi ty služby nemohl takhle " zkvalitňovat " .
icon | 19.12.17 13:43:46  |  (5.89.123) | Řidič PPL Pokorný   Ppl
Jojo, víš kam mi můžeš. :) Kdo tu teď doručuje? No? Já. Takže kdo si tu určí pravidla jsem JA. Nezastihnul- tě na adrese a nezvednes telefon? Automaticky to máš na KTM . Budeš vysirat? Budeš to mít v Hradci na osobním. Nejezdím první den, to se neboj. Vím co můžu si dovolit k lidem a co ne. A co jako že mám vyucni list? Ty budeš mít maximálně tak zvláštní školu a ne možná dokončenou. Vydrzme ty svátky a po nich bude vše v klidu.. a to budu na vás už hodnější
icon | 19.12.17 18:43:48  |  (25.130.13) | Nespokojený   Neskutečné II
Já asi ani už nemám slov. Myslím, že každý kdo si tohle přečte, si udělá obrázek sám. Každopádně to již řeší Vaše centrála.
icon | 19.12.17 19:09:14  |  (25.129.178) | Ooo   Pane řidiči PPL Pokorný
Nejezdíte první den tak byste měl vědět,že jako zaměstnanec si žádná pravidla neurčujete.Nepříjde mi normální,že si zaplatím za dovoz a na konec si pro to musím sám přijet a to nemluvím o lidech co nemají auto.Když víte,že o Vánocích nestíháte tak máte zažádat vedení ještě o jedno auto který bude rozvážet.Prece na to nemůžou doplácet platící lidi.O svátcích má frmol v práci hodně lidí nejste jediný na světě ,ale ještě sem se nesetkal s takovýmto drzým přístupem.No pane Pokorný přeji vám krásné svátky a snad si uvědomíte svoje jednání.
icon | 19.12.17 20:43:09  |  (25.130.27) | petr   Pro Pokornýho a jeho pomocníka
Je to arogantní hulvát jeden jako druhý kterýho by měli okamžitě vyhodit.Zaplatím si drahý poštovný a potom musím někam na náměstí,proč to nekompenzovali nějakou slevou,podle mne celá PPL jde ke dnu,nejsou schopný ani posílit provoz před vánocemi,zacvíli si budeme muset asi jezdit pro to třeba do Náchoda.
icon | 20.12.17 14:58:32  |  (5.88.45) | Řidič PPL Pokorný   Ppl
Kdo mi chce co říct, tak si ho rád vyslechnu. Stojím na mém oblíbeném miste- mírové náměstí 49 :) zápisu si vaše nápady a rady, co a jak od lidí, co to nikdy nedělali :)
icon | 20.12.17 18:28:48  |  (25.130.27) | petr   Pro kecala z PPL
Hlavně jestli Máte zaplacený parkování na náměstí to by mně zajímalo pane řidiči???????
icon | 20.12.17 20:24:10  |  (0.9.123) | Jaroslav Havel   Nehoráznost
Panu řidiči bych přál, až jednou dojde na slepé střevo, aby mu ho šmikli a chirurg mu řek : "Teď si to mladej zalátej sám, jsou svátky, samá fraktura a já nemám čas se tady s tebou zdržovat".
Stížnost jsem podal ale ústně na dispečink, paní si vyslechla mnoho nepěkných slov ale silně pochybuju že to předala tomuhle individuu.
icon | 21.12.17 13:06:16  |  (0.90.68) | přirovnávání   Zpráva
Pane Pokorný,nedejte se! Já vám fandím.Přeji mnoho uspěchu..
icon | 22.12.17 12:30:35  |  (25.130.13) | Jan Schmidt   Stížnost
Stížnost jsem zaslal na dispečink ( paní po mně chtěla veškeré datumy, čísla zásilek a hlavně odkaz na zdejší fórum ohledně jeho chování) . Urugoval jsem o potrestání, tohle ti Pokorný prostě neprojde !
icon | 22.12.17 13:32:18  |  (25.129.178) | Ooo   Ppl
Jde o to ,že kdyby se pan Pokorný choval slušně a ne jako hulvát tak by se to ani tak neřešilo,že si pro to jednou musíte dojet když nestíhá.Jenže u pana Pokorného se to stalo pravidlem a akorát si ulehčuje práci.Jestli někdo trpí takového zaměstnance tak je na hlavu.Diky panu Pokornemu já a mnoho lidí přestáváme využívat doručovaci službu PPL.
icon | 22.12.17 20:39:37  |  (0.90.68) |    Pro všechny kritiky
Lidi vy jste fakt dementi. Ty kluci jsou většinou OSVˇ4 který si museli koupit dodávku za vlastní prachy aby PRO PPL mohli jezdit. Vstávaj ve 4 aby v 6 byli v Hradci na depu aby naložili ty vaše kraviny na Vánoce a většinou se do HK vracejí tak okolo 22h a pak zase zpět. Tudíž nejsou zaměstnanci. Pokud nepracují pro někoho kdo je OSVČ a jezdí pro PPL. Ale i ten jim musel z vlastního koupit dodávku, polepit atd. Takže vaše nakupování na netu v prácovní době a nebo doma s kafíčkem doma je proti nim naprostej ráj. Nikdy mi nevadilo, když zavolal a řekl, že fakt nestíhá jestli bych mohl přijet na náměstí nebo někam jinam. NEŽIJEM V PRAZE!!!! Tady je všechno blízko. To jen vaše lenost a zvednutí prdele od psaní těchto nesmislných komentářů vám brání jim v nejhorší době pomoct!.
P.S. Jen UPOZORŇUJI!!!! Nejsem nikdo z PPL atd. Jsem normální příjemce zásilky kterému nedělá problém někomu pomoct s návratem domů o 5 minut než mě doručí balík přímo ke dveřím a tím se i vrátí zpět domů.
icon | 23.12.17 00:00:26  |  (25.131.223) | Pepa   Řidič pan Pokorný z PPL
Dobrý večer. Tento týden mi doručoval dopravce PPL tímto způsobem. V Úterý se jakoby nic nedělo, chápu je toho moc a budou Vánoce. Ve středu dostávám zprávu, Vážený zákazníku máme v přepravě zásilku na Vaši adresu. Inu dobrá, má být doručena. Pan Pokorný dá zásilku zhruba ve 21:30 na ParcelShop, i když stojí s autem od 15:00 na náměstí. Druhý den po omluvě operátorek je situace téměř stejná, sice pan Pokorný slibuje doručení zásilky, jenže nepřijede a zásilka opět končí na ParcelShopu. Omluva žádná, pouze od operátorek, který se patrně omlouvat musí a musí a musí....a pan Pokorný je stále King. Nikomu nepřeju nic špatného, ale pane Pokorný, s vámi se to místo dost třese, po předání událostí, vaším nadřízeným orgánům. Jinak věřím, že podniknete kroky k nápravě v dané situaci, jinak bohužel, přestanu osobně využívat služeb společnosti PPL, což bych nerad (za 15 let, žádnej problém). Snad se s tímto problémem začne někdo zabývat,.Jak jsem tak vyslechnul, tuto zkušenost má zhruba 50 lidí, na našem městečku což není málo. Pan Pokorný je hold velký šéf.!!!
icon | 23.12.17 01:17:42  |  (25.131.223) | Pepa   Řidič pan Pokorný
Pane Já: Pan Pokorný šel do této práce jako každej druhej. To znamená, pokud chci a rád bych dělal tu a tu práci, je možnost, že si musím opatřit pro začátek prostředky pro vykonávání práce a nebo mi poskytne zaměstnavatel třeba auto atd. Ve smlouvě by to mělo bejt. Pokud není a já dělám něco načerno, nebo není to uvedeno ve smlouvě atd. nedělám to, pokud mám kupříkladu větší náklady než výdělek. Další věc je nedůslednost nadřízených, před dvěma lety a před rokem, doručování o Vánocích běžně fungovalo, i když se zpožděním (jen neseděla hodina dodání, ale dodání v tan den bylo dýl), ale to člověk chápe. Třeba pán z Geis normálně s úsměvem doručuje okolo 15 hodiny, že by mělo jen PPL moc velkej předvánoční shon? Podal jsem na pana vodiče pár stížností, akorát mi vždycky přišla odpověď : PPL se Vám omlouvá, protože z důvodu vytíženosti atd., jen nikdo neřeší konkrétní případ, ale řešit se bude, nekončím jen u operátorů.
icon | 23.12.17 04:51:07  |  (25.129.178) | Krůta   Přesně
Jak to,Že pošta a geis balíček doručí a jen u PPL to nestíhaj tak ,že si pro to lidi musí chodit.Pane "Já" vám to zřejmě nevadí,že platíte za dovoz a pak si pro to jedete sám ,ale například známá nemá auto proto si zaplatila dopravu domů a nakonec táhla 18-ti kilovej balicek z náměstí a pan řidič se ji ještě vysmál.Ja jsem v 8 měsíci těhotenství auto v opravě taky sem si zaplatila za dovoz domů a taky sem tahala balíčky z náměstí.A co teprv starý lidi jak ty k tomu přijdou?
icon | 23.12.17 12:55:21  |  (0.90.64) | Nezávislý   přání všem, kdo musí pracovat ve službách
Jo jo, je to paráda dělat ve službách! Každého, kdo se musí otravovat s lidma, lituju. Zamyslete se nad sebou ! Měli jste si objednat včas. Probĺémy měli všichni dopravci. Já Vám pane Pokorný a všem ostatním ve službách (ať už jakýchkoliv) přeji krásné vánoce a hodně zdraví do příštího roku!
icon | 01.01.18 13:40:01  |  (92.4.146) | Mít takového debila v obvodu,   to vás fakt lituju
Já si objednal balíček 22.11. , 23. byl odeslán a 6.12. v čr. Od té doby vysí na celnici, nebo dokonce na poště. Sice jak blbec každej den předělávám termočlánkovej termostat v kotelně postupně asi na šest míst, ale přežiju to. Psal jsem dodavateli a prej už to má pošta, tak snad už to dojde.
PORADÍM VÁM: dnes má každej mobil kameru, nebo dokonce máte klasickou kameru. Natočit a poslat nějakému obcbodnímu řediteli emailem s tím, že pokud nebude jednat, pošlete to výš i s informací že on nekonal. Když to tak udá víc lidí, divil bych se kdyby se nic nedělo.
Já si stěžoval na jednání techniků heluz a pak už se mnou komunikoval přímo ředitel divize komínů.
icon | 27.02.18 17:04:26  |  (0.90.71) | Petrklíč   Spokojenost
Je to o lidech, stejně tak, jako s kdejakým zbožím..někomu vyhovuje to, jinému něco jiného a člověk se nezavděčí všem..Za mě s doručením PPL naprostá spokojenost a to i přímo s p. Pokorným..

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra