Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 16.11.17 19:39:26  |  (0.90.68) | Karel   Nespokojený občan.
Přidal bych se k nespokojeným občanům. Vím že stěžovat si na diskusi není mi nic platné. Tak to zkuste na Mě. úřadu a zjistíte že je vám to platné ještě méně než tady na diskusi.Před lety byla taková horečka zjistit kolikrát každá platící jednotka (rodina) požaduje vyvezení odpadu. Úřad značil čárovými kódy nádoby na odpad. Jezdila s tím i Mě. policie. Ano přistoupili jsme na tuto myšlenku, a nelitujeme toho, začali jsme třídit odpad. Vzhledem k tomu že topíme dřevem, které si navíc opatřujeme
tzv. samovýrobou v lese, a třídíme odpad nemáme už dva roky žádný odpad. Vytřídíme plasty, sklo, papír vnukům na sběr, popel ze dřeva na zahrádku. Ale platíme dál jako by jsme měli odpad jako průměrná rodina. Co na to řeknete děvčata z odboru životního prostředí.? Po linii úřadu se vás na to ani nebudu ptát , už jsem to zkusil, jako když hrách na stěnu házíš. Znova , nedělám to pro vás úředníci na Mě. úřadě, ale pro přírodu budu třídit dále dokonce se mi to líbí. Jen bych chtěl vědět kolik stála ta akce (horečka) s čárovými kódy před několika lety. A proč si ze mne a občanů kteří stejně jako mi přistupují k odpovědnosti k přírodě děláte srandu.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra